Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 22.01.2023, Sapporo HS-137
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 1164  
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 1116 -48
3 Anze Lanisek Słowenia 941 -223
4 Stefan Kraft Austria 811 -353
5 Piotr Żyła Polska 628 -536
6 Manuel Fettner Austria 487 -677
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 421 -743
8 Kamil Stoch Polska 391 -773
9 Daniel Tschofenig Austria 375 -789
10 Michael Hayboeck Austria 362 -802
11 Andreas Wellinger Niemcy 334 -830
12 Jan Hoerl Austria 330 -834
13 Karl Geiger Niemcy 314 -850
14 Marius Lindvik Norwegia 277 -887
15 Timi Zajc Słowenia 274 -890
16 Peter Prevc Słowenia 261 -903
17 Johann Andre Forfang Norwegia 257 -907
18 Robert Johansson Norwegia 247 -917
19 Markus Eisenbichler Niemcy 233 -931
20 Lovro Kos Słowenia 201 -963
21 Pius Paschke Niemcy 164 -1000
22 Daniel Andre Tande Norwegia 163 -1001
23 Constantin Schmid Niemcy 159 -1005
24 Stephan Leyhe Niemcy 132 -1032
25 Ziga Jelar Słowenia 130 -1034
26 Paweł Wąsek Polska 122 -1042
27 Naoki Nakamura Japonia 119 -1045
28 Giovanni Bresadola Włochy 117 -1047
29 Domen Prevc Słowenia 107 -1057
30 Philipp Aschenwald Austria 104 -1060
31 Philipp Raimund Niemcy 101 -1063
32 Clemens Aigner Austria 96 -1068
33 Gregor Deschwanden Szwajcaria 84 -1080
34 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 75 -1089
35 Vladimir Zografski Bułgaria 51 -1113
36 Clemens Leitner Austria 49 -1115
37 Antti Aalto Finlandia 44 -1120
38 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 39 -1125
39 Aleksander Zniszczoł Polska 26 -1138
  Zak Mogel Słowenia 26 -1138
41 Ren Nikaido Japonia 22 -1142
42 Niko Kytosaho Finlandia 19 -1145
43 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 16 -1148
44 Artti Aigro Estonia 14 -1150
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 14 -1150
  Junshiro Kobayashi Japonia 14 -1150
47 Vilho Palosaari Finlandia 13 -1151
48 Erik Belshaw USA 12 -1152
  Yukiya Sato Japonia 12 -1152
50 Fredrik Villumstad Norwegia 10 -1154
  Jan Habdas Polska 10 -1154
52 Markus Mueller Austria 8 -1156
  Tomasz Pilch Polska 8 -1156
54 Anders Fannemel Norwegia 4 -1160
  Stefan Hula Polska 4 -1160
56 Keiichi Sato Japonia 3 -1161
  Felix Hoffmann Niemcy 3 -1161
  Maximilian Ortner Austria 3 -1161
59 Danil Vassilyev Kazachstan 2 -1162
60 Killian Peier Szwajcaria 1 -1163
  Alex Insam Włochy 1 -1163
  Roman Koudelka Czechy 1 -1163
  Kevin Maltsev Estonia 1 -1163
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3225  
2 Polska Polska 2753 -472
3 Norwegia Norwegia 2563 -662
4 Słowenia Słowenia 2315 -910
5 Niemcy Niemcy 1890 -1335
6 Japonia Japonia 691 -2534
7 Finlandia Finlandia 251 -2974
8 Włochy Włochy 193 -3032
9 USA USA 112 -3113
10 Szwajcaria Szwajcaria 85 -3140
11 Bułgaria Bułgaria 51 -3174
  Czechy Czechy 51 -3174
13 Turcja Turcja 16 -3209
14 Estonia Estonia 15 -3210
15 Kanada Kanada 14 -3211
16 Kazachstan Kazachstan 2 -3223

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich