Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
15.01.2023 - Zakopane (Polska) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 129.0 141.0 287.7
2 Dawid Kubacki Polska 137.5 124.0 286.6
3 Stefan Kraft Austria 134.0 145.5 278.5
4 Anze Lanisek Słowenia 126.0 136.5 275.1
5 Jan Hoerl Austria 139.0 126.0 271.6
6 Markus Eisenbichler Niemcy 130.5 132.0 265.0
7 Kamil Stoch Polska 126.5 124.0 261.6
8 Marius Lindvik Norwegia 128.0 121.5 260.4
9 Daniel Tschofenig Austria 126.5 129.0 258.7
10 Clemens Aigner Austria 127.5 134.0 258.2
11 Andreas Wellinger Niemcy 133.0 129.0 257.4
12 Michael Hayboeck Austria 124.5 132.0 255.9
13 Lovro Kos Słowenia 129.5 128.0 255.8
14 Karl Geiger Niemcy 121.0 133.5 249.0
15 Manuel Fettner Austria 112.0 133.0 247.3
16 Ziga Jelar Słowenia 133.0 120.5 245.4
17 Peter Prevc Słowenia 120.5 130.5 244.0
18 Johann Andre Forfang Norwegia 124.5 129.0 241.7
19 Stephan Leyhe Niemcy 127.0 123.0 236.1
20 Gregor Deschwanden Szwajcaria 118.0 123.0 235.5
21 Jan Habdas Polska 129.0 123.0 231.1
22 Constantin Schmid Niemcy 122.0 125.0 230.7
23 Vilho Palosaari Finlandia 130.5 125.5 230.2
24 Clemens Leitner Austria 124.5 118.0 227.0
25 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 130.0 118.5 226.4
26 Antti Aalto Finlandia 120.0 114.0 225.8
27 Aleksander Zniszczoł Polska 125.0 129.0 221.7
28 Daniel Andre Tande Norwegia 120.0 114.5 218.8
29 Philipp Raimund Niemcy 124.0 128.0 216.2
30 Paweł Wąsek Polska 118.0 114.0 214.0
31 Rok Masle Słowenia 115.0   107.6
32 Andrew Urlaub USA 120.0   106.9
33 Niko Kytosaho Finlandia 114.0   106.1
34 Eetu Nousiainen Finlandia 119.0   105.7
35 Domen Prevc Słowenia 130.0   101.4
36 Casey Larson USA 112.5   101.1
37 Timi Zajc Słowenia 113.5   100.2
38 Vladimir Zografski Bułgaria 116.5   99.4
39 Piotr Żyła Polska 111.5   93.8
40 Roman Koudelka Czechy 109.5   90.0
41 Decker Dean USA 109.5   89.8
42 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 100.5   87.9
43 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 93.5   78.0
44 Muhammet Ali Bedir Turcja 97.5   73.0
45 Filip Sakala Czechy 93.5   70.7
46 Daniel Andrei Cacina Rumunia 106.5   69.6
47 Andrei Feldorean Rumunia 99.5   69.4
48 Erik Belshaw USA 98.5   67.8
49 Benjamin Oestvold Norwegia 90.0   65.0
50 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 89.0   56.3
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2022/2023

Puchar Świata 2022/2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich