Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
20.01.2023 - Sapporo (Japonia) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 135.0 130.0 271.5
2 Dawid Kubacki Polska 137.0 125.5 264.3
3 Halvor Egner Granerud Norwegia 130.5 126.0 262.6
4 Kamil Stoch Polska 133.0 123.5 253.0
5 Stefan Kraft Austria 130.0 132.0 252.6
6 Anze Lanisek Słowenia 130.5 127.0 247.9
7 Timi Zajc Słowenia 128.5 132.0 245.9
8 Andreas Wellinger Niemcy 133.5 122.0 245.3
9 Daniel Andre Tande Norwegia 127.0 130.0 244.4
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 124.5 132.5 244.1
11 Jan Hoerl Austria 128.5 130.5 242.7
12 Robert Johansson Norwegia 129.0 125.0 240.8
  Michael Hayboeck Austria 131.0 123.0 240.8
14 Piotr Żyła Polska 131.5 124.5 239.3
15 Peter Prevc Słowenia 127.0 130.0 239.2
16 Daniel Tschofenig Austria 128.5 125.0 239.1
17 Clemens Aigner Austria 123.0 128.5 235.4
18 Ziga Jelar Słowenia 123.5 126.0 232.7
19 Marius Lindvik Norwegia 125.0 128.5 232.1
20 Karl Geiger Niemcy 127.0 126.0 231.3
21 Giovanni Bresadola Włochy 121.0 130.0 230.0
22 Constantin Schmid Niemcy 124.0 124.0 227.7
23 Markus Eisenbichler Niemcy 122.5 129.5 227.1
24 Stephan Leyhe Niemcy 123.0 122.0 223.8
25 Johann Andre Forfang Norwegia 122.5 124.5 219.8
26 Clemens Leitner Austria 118.5 124.0 214.3
27 Manuel Fettner Austria 128.0 115.5 210.7
28 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 119.0 118.0 207.8
29 Lovro Kos Słowenia 122.5 117.5 202.9
30 Naoki Nakamura Japonia 120.5 112.0 195.4
31 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 118.0   108.3
32 Ren Nikaido Japonia 117.5   106.8
33 Paweł Wąsek Polska 118.0   105.9
34 Antti Aalto Finlandia 116.0   105.4
35 Philipp Raimund Niemcy 117.0   105.0
36 Keiichi Sato Japonia 118.5   104.2
37 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 116.5   104.0
38 Aleksander Zniszczoł Polska 114.0   102.6
39 Vladimir Zografski Bułgaria 114.0   102.4
40 Domen Prevc Słowenia 114.5   101.2
41 Roman Koudelka Czechy 114.5   99.7
42 Francesco Cecon Włochy 110.0   92.9
43 Dominik Peter Szwajcaria 111.0   92.8
44 Tomofumi Naito Japonia 109.0   89.6
45 Decker Dean USA 110.0   89.2
46 Artti Aigro Estonia 108.0   88.0
47 Taku Takeuchi Japonia 106.0   87.3
48 Yuken Iwasa Japonia 106.0   85.2
49 Alex Insam Włochy 106.5   82.5
50 Yumu Harada Japonia 100.0   73.9
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2022/2023

Puchar Świata 2022/2023

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich