Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 14.01.2023, Zakopane HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 930  
2 Anze Lanisek Słowenia 822 -108
3 Halvor Egner Granerud Norwegia 796 -134
4 Stefan Kraft Austria 593 -337
5 Piotr Żyła Polska 549 -381
6 Manuel Fettner Austria 407 -523
7 Michael Hayboeck Austria 303 -627
8 Karl Geiger Niemcy 276 -654
9 Kamil Stoch Polska 265 -665
10 Jan Hoerl Austria 255 -675
11 Daniel Tschofenig Austria 250 -680
12 Marius Lindvik Norwegia 220 -710
  Andreas Wellinger Niemcy 220 -710
  Robert Johansson Norwegia 220 -710
15 Timi Zajc Słowenia 190 -740
16 Peter Prevc Słowenia 171 -759
17 Johann Andre Forfang Norwegia 169 -761
18 Pius Paschke Niemcy 164 -766
  Lovro Kos Słowenia 164 -766
20 Ryoyu Kobayashi Japonia 161 -769
21 Daniel Andre Tande Norwegia 131 -799
22 Markus Eisenbichler Niemcy 125 -805
23 Constantin Schmid Niemcy 120 -810
24 Naoki Nakamura Japonia 118 -812
25 Paweł Wąsek Polska 116 -814
26 Philipp Aschenwald Austria 104 -826
27 Giovanni Bresadola Włochy 103 -827
28 Ziga Jelar Słowenia 99 -831
29 Stephan Leyhe Niemcy 89 -841
30 Philipp Raimund Niemcy 88 -842
31 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 59 -871
32 Domen Prevc Słowenia 57 -873
33 Vladimir Zografski Bułgaria 49 -881
34 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 39 -891
35 Antti Aalto Finlandia 28 -902
36 Clemens Leitner Austria 27 -903
37 Clemens Aigner Austria 26 -904
38 Gregor Deschwanden Szwajcaria 20 -910
39 Niko Kytosaho Finlandia 19 -911
40 Junshiro Kobayashi Japonia 12 -918
  Erik Belshaw USA 12 -918
  Yukiya Sato Japonia 12 -918
43 Fredrik Villumstad Norwegia 10 -920
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 10 -920
45 Markus Mueller Austria 8 -922
  Tomasz Pilch Polska 8 -922
47 Artti Aigro Estonia 7 -923
48 Vilho Palosaari Finlandia 5 -925
49 Anders Fannemel Norwegia 4 -926
  Stefan Hula Polska 4 -926
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 3 -927
  Felix Hoffmann Niemcy 3 -927
  Maximilian Ortner Austria 3 -927
  Ren Nikaido Japonia 3 -927
55 Aleksander Zniszczoł Polska 2 -928
  Danil Vassilyev Kazachstan 2 -928
57 Alex Insam Włochy 1 -929
  Roman Koudelka Czechy 1 -929
  Kevin Maltsev Estonia 1 -929
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2576  
2 Polska Polska 2274 -302
3 Norwegia Norwegia 2023 -553
4 Słowenia Słowenia 1878 -698
5 Niemcy Niemcy 1535 -1041
6 Japonia Japonia 406 -2170
7 Finlandia Finlandia 227 -2349
8 Włochy Włochy 179 -2397
9 USA USA 112 -2464
10 Czechy Czechy 51 -2525
11 Bułgaria Bułgaria 49 -2527
12 Szwajcaria Szwajcaria 20 -2556
13 Turcja Turcja 10 -2566
14 Estonia Estonia 8 -2568
15 Kanada Kanada 3 -2573
16 Kazachstan Kazachstan 2 -2574

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich