Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
11.12.2022 - Titisee-Neustadt (Niemcy) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dawid Kubacki Polska 139.5 143.0 309.7
2 Anze Lanisek Słowenia 132.5 138.5 284.0
3 Stefan Kraft Austria 131.0 141.5 283.1
4 Piotr Żyła Polska 131.5 137.0 274.3
5 Karl Geiger Niemcy 132.0 138.0 273.4
  Halvor Egner Granerud Norwegia 133.0 132.0 273.4
7 Robert Johansson Norwegia 128.5 136.5 271.1
8 Kamil Stoch Polska 133.0 136.0 268.7
9 Markus Eisenbichler Niemcy 128.5 135.5 265.2
10 Michael Hayboeck Austria 128.5 135.0 264.7
11 Paweł Wąsek Polska 133.0 132.5 260.5
12 Ryoyu Kobayashi Japonia 127.0 135.0 260.2
13 Pius Paschke Niemcy 128.5 133.5 259.4
14 Peter Prevc Słowenia 132.5 130.0 256.9
15 Stephan Leyhe Niemcy 132.5 133.0 255.1
16 Lovro Kos Słowenia 130.5 131.5 254.8
17 Manuel Fettner Austria 126.0 130.0 251.4
18 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 131.0 130.0 251.2
19 Vladimir Zografski Bułgaria 127.5 128.0 250.2
20 Ziga Jelar Słowenia 128.0 130.0 248.7
21 Constantin Schmid Niemcy 128.0 126.5 247.9
22 Daniel Andre Tande Norwegia 125.5 128.0 247.3
23 Johann Andre Forfang Norwegia 123.5 130.0 246.2
24 Jan Hoerl Austria 132.5 126.0 243.6
25 Philipp Aschenwald Austria 130.5 127.0 243.2
26 Naoki Nakamura Japonia 125.0 127.5 242.8
27 Andreas Wellinger Niemcy 127.5 127.0 242.1
28 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 128.0 127.0 236.6
29 Antti Aalto Finlandia 128.5 121.0 235.9
30 Giovanni Bresadola Włochy 127.5 124.5 231.1
31 Alex Insam Włochy 126.5   115.5
32 Timi Zajc Słowenia 121.0   115.3
33 Daniel Tschofenig Austria 124.5   115.1
34 Domen Prevc Słowenia 126.0   114.7
35 Marius Lindvik Norwegia 123.5   114.2
36 Decker Dean USA 125.0   114.1
37 Eetu Nousiainen Finlandia 124.5   112.2
38 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 123.0   108.0
39 Niko Kytosaho Finlandia 120.5   107.3
  Markus Mueller Austria 118.0   107.3
41 Gregor Deschwanden Szwajcaria 118.5   105.4
42 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 119.0   104.7
43 Jakub Wolny Polska 117.0   104.3
44 Ren Nikaido Japonia 115.0   103.8
45 Aleksander Zniszczoł Polska 113.0   103.0
46 Artti Aigro Estonia 114.0   100.4
47 Keiichi Sato Japonia 118.0   98.4
48 Junshiro Kobayashi Japonia 115.0   94.3
49 Francesco Cecon Włochy 115.0   94.1
50 Tomasz Pilch Polska 112.0   94.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2022/2023

Puchar Świata 2022/2023

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich