Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 21.01.2023, Sapporo HS-137
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 1140  
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 1036 -104
3 Anze Lanisek Słowenia 912 -228
4 Stefan Kraft Austria 798 -342
5 Piotr Żyła Polska 596 -544
6 Manuel Fettner Austria 467 -673
7 Kamil Stoch Polska 383 -757
8 Michael Hayboeck Austria 362 -778
9 Daniel Tschofenig Austria 339 -801
10 Jan Hoerl Austria 324 -816
11 Ryoyu Kobayashi Japonia 321 -819
12 Karl Geiger Niemcy 314 -826
13 Andreas Wellinger Niemcy 312 -828
14 Marius Lindvik Norwegia 277 -863
15 Timi Zajc Słowenia 248 -892
16 Robert Johansson Norwegia 247 -893
17 Peter Prevc Słowenia 221 -919
18 Johann Andre Forfang Norwegia 212 -928
19 Lovro Kos Słowenia 186 -954
20 Markus Eisenbichler Niemcy 173 -967
21 Pius Paschke Niemcy 164 -976
22 Daniel Andre Tande Norwegia 163 -977
23 Constantin Schmid Niemcy 150 -990
24 Ziga Jelar Słowenia 127 -1013
25 Stephan Leyhe Niemcy 122 -1018
26 Naoki Nakamura Japonia 119 -1021
27 Paweł Wąsek Polska 117 -1023
28 Giovanni Bresadola Włochy 113 -1027
29 Philipp Aschenwald Austria 104 -1036
30 Philipp Raimund Niemcy 94 -1046
31 Clemens Aigner Austria 84 -1056
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 73 -1067
33 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 59 -1081
34 Domen Prevc Słowenia 57 -1083
35 Vladimir Zografski Bułgaria 51 -1089
36 Clemens Leitner Austria 49 -1091
37 Antti Aalto Finlandia 44 -1096
38 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 39 -1101
39 Zak Mogel Słowenia 26 -1114
40 Niko Kytosaho Finlandia 19 -1121
41 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 16 -1124
42 Artti Aigro Estonia 14 -1126
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 14 -1126
44 Vilho Palosaari Finlandia 13 -1127
45 Yukiya Sato Japonia 12 -1128
  Aleksander Zniszczoł Polska 12 -1128
  Junshiro Kobayashi Japonia 12 -1128
  Erik Belshaw USA 12 -1128
49 Fredrik Villumstad Norwegia 10 -1130
  Jan Habdas Polska 10 -1130
51 Tomasz Pilch Polska 8 -1132
  Markus Mueller Austria 8 -1132
53 Anders Fannemel Norwegia 4 -1136
  Stefan Hula Polska 4 -1136
  Ren Nikaido Japonia 4 -1136
56 Keiichi Sato Japonia 3 -1137
  Felix Hoffmann Niemcy 3 -1137
  Maximilian Ortner Austria 3 -1137
59 Danil Vassilyev Kazachstan 2 -1138
60 Kevin Maltsev Estonia 1 -1139
  Alex Insam Włochy 1 -1139
  Roman Koudelka Czechy 1 -1139
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3138  
2 Polska Polska 2670 -468
3 Norwegia Norwegia 2422 -716
4 Słowenia Słowenia 2152 -986
5 Niemcy Niemcy 1782 -1356
6 Japonia Japonia 571 -2567
7 Finlandia Finlandia 251 -2887
8 Włochy Włochy 189 -2949
9 USA USA 112 -3026
10 Szwajcaria Szwajcaria 73 -3065
11 Czechy Czechy 51 -3087
  Bułgaria Bułgaria 51 -3087
13 Turcja Turcja 16 -3122
14 Estonia Estonia 15 -3123
15 Kanada Kanada 14 -3124
16 Kazachstan Kazachstan 2 -3136

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich