TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2013/2014
Period 3
23.11.2013 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 drużynowy
24.11.2013 13:30 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
29.11.2013 16:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
30.11.2013 17:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 odwołany
06.12.2013 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90 druż. mix
07.12.2013 17:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
08.12.2013 15:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
14.12.2013 14:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
15.12.2013 14:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 K-125
21.12.2013 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
22.12.2013 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
29.12.2013 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2014 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2014 14:00 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2014 16:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Period 5
11.01.2014 14:00 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-200 K-185 loty
12.01.2014 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-200 K-185 loty
16.01.2014 17:30 Wisła Polska HS-134 K-120
18.01.2014 17:15 Zakopane Polska HS-134 K-120 druż., nocny
19.01.2014 14:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
Period 6
25.01.2014 08:30 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
26.01.2014 01:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
01.02.2014 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
02.02.2014 14:30 Willingen Niemcy HS-145 K-130
Period 7
26.02.2014 16:30 Falun Szwecja HS-134 K-120
28.02.2014 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
01.03.2014 16:15 Lahti Finlandia HS-130 K-116 druż., nocny
02.03.2014 14:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116
04.03.2014 17:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
07.03.2014 16:45 Trondheim Norwegia HS-140 K-120
09.03.2014 14:15 Oslo Norwegia HS-134 K-120
21.03.2014 15:15 Planica Słowenia HS-139 K-125
22.03.2014 11:00 Planica Słowenia HS-139 K-125 drużynowy
23.03.2014 10:30 Planica Słowenia HS-139 K-125 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 1420  
2 Peter Prevc Słowenia 1312 -108
3 Severin Freund Niemcy 1303 -117
4 Anders Bardal Norwegia 1071 -349
5 Noriaki Kasai Japonia 1062 -358
6 Gregor Schlierenzauer Austria 943 -477
7 Simon Ammann Szwajcaria 733 -687
8 Thomas Diethart Austria 666 -754
9 Andreas Wellinger Niemcy 601 -819
10 Stefan Kraft Austria 539 -881
11 Robert Kranjec Słowenia 493 -927
12 Andreas Kofler Austria 468 -952
13 Jernej Damjan Słowenia 457 -963
14 Michael Hayboeck Austria 439 -981
15 Thomas Morgenstern Austria 438 -982
16 Marinus Kraus Niemcy 407 -1013
17 Maciej Kot Polska 398 -1022
18 Jurij Tepes Słowenia 360 -1060
19 Anssi Koivuranta Finlandia 350 -1070
20 Piotr Żyła Polska 343 -1077
21 Daiki Ito Japonia 335 -1085
22 Taku Takeuchi Japonia 333 -1087
23 Anders Fannemel Norwegia 328 -1092
24 Richard Freitag Niemcy 313 -1107
25 Jan Ziobro Polska 312 -1108
26 Jan Matura Czechy 311 -1109
27 Michael Neumayer Niemcy 281 -1139
28 Jakub Janda Czechy 242 -1178
29 Wolfgang Loitzl Austria 226 -1194
30 Rune Velta Norwegia 201 -1219
31 Janne Ahonen Finlandia 176 -1244
32 Reruhi Shimizu Japonia 173 -1247
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 173 -1247
34 Andreas Wank Niemcy 171 -1249
35 Krzysztof Biegun Polska 144 -1276
36 Tomaz Naglic Słowenia 140 -1280
37 Nejc Dezman Słowenia 137 -1283
38 Klemens Murańka Polska 132 -1288
39 Roman Koudelka Czechy 123 -1297
40 Dimitry Vassiliev Rosja 115 -1305
41 Antonin Hajek Czechy 108 -1312
42 Karl Geiger Niemcy 106 -1314
43 Andreas Stjernen Norwegia 103 -1317
44 Markus Eisenbichler Niemcy 99 -1321
  Manuel Poppinger Austria 99 -1321
46 Manuel Fettner Austria 98 -1322
47 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 96 -1324
48 Tom Hilde Norwegia 92 -1328
49 Dawid Kubacki Polska 87 -1333
50 Jaka Hvala Słowenia 84 -1336
51 Anders Jacobsen Norwegia 82 -1338
52 Yuta Watase Japonia 78 -1342
53 Lauri Asikainen Finlandia 77 -1343
54 Mikhail Maksimochkin Rosja 65 -1355
55 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 62 -1358
56 Jarkko Määttä Finlandia 61 -1359
57 Lukas Hlava Czechy 53 -1367
  Denis Kornilov Rosja 53 -1367
59 Kaarel Nurmsalu Estonia 52 -1368
60 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -1376
61 Robert Johansson Norwegia 43 -1377
62 Davide Bresadola Włochy 36 -1384
63 Olli Muotka Finlandia 31 -1389
64 Daniel Andre Tande Norwegia 30 -1390
65 Ville Larinto Finlandia 27 -1393
66 Danny Queck Niemcy 25 -1395
67 Roberto Dellasega Włochy 24 -1396
68 Alexey Romashov Rosja 21 -1399
  Vincent Descombes Sevoie Francja 21 -1399
70 Robert Hrgota Słowenia 19 -1401
  Cene Prevc Słowenia 19 -1401
72 Martin Koch Austria 16 -1404
  Matjaz Pungertar Słowenia 16 -1404
74 Rok Justin Słowenia 15 -1405
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 15 -1405
76 Janne Happonen Finlandia 11 -1409
77 Sami Heiskanen Finlandia 7 -1413
78 Martin Schmitt Niemcy 4 -1416
79 Stefan Hula Polska 3 -1417
  Nicholas Fairall USA 3 -1417
  Shohei Tochimoto Japonia 3 -1417
82 Daito Takahashi Japonia 1 -1419
  Simen Key Grimsrud Norwegia 1 -1419
  Pascal Kaelin Szwajcaria 1 -1419
  Krzysztof Miętus Polska 1 -1419
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5407  
2 Niemcy Niemcy 4735 -672
3 Słowenia Słowenia 4402 -1005
4 Polska Polska 3790 -1617
5 Norwegia Norwegia 3162 -2245
6 Japonia Japonia 2685 -2722
7 Czechy Czechy 1337 -4070
8 Finlandia Finlandia 1090 -4317
9 Szwajcaria Szwajcaria 957 -4450
10 Rosja Rosja 254 -5153
11 Włochy Włochy 185 -5222
12 Francja Francja 115 -5292
13 Kanada Kanada 87 -5320
14 Estonia Estonia 52 -5355
15 USA USA 3 -5404
Wyniki konkursów
23.11.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzcy: Słowenia
24.11.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
29.11.2013 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
06.12.2013 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzcy: Japonia
07.12.2013 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
08.12.2013 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
14.12.2013 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
15.12.2013 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
21.12.2013 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
22.12.2013 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
29.12.2013 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
01.01.2014 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
04.01.2014 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
06.01.2014 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
11.01.2014 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
12.01.2014 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
16.01.2014 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
18.01.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Słowenia
19.01.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
25.01.2014 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
26.01.2014 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
01.02.2014 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
02.02.2014 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
26.02.2014 Falun Szwecja K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
28.02.2014 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
01.03.2014 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Austria
02.03.2014 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
04.03.2014 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
07.03.2014 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
09.03.2014 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
21.03.2014 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
22.03.2014 Planica Słowenia K-125
Zwycięzcy: Austria
23.03.2014 Planica Słowenia K-125
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »