TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 28.02.2014, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 1038  
2 Kamil Stoch Polska 1031 -7
3 Severin Freund Niemcy 827 -211
4 Noriaki Kasai Japonia 806 -232
5 Gregor Schlierenzauer Austria 715 -323
6 Anders Bardal Norwegia 667 -371
7 Simon Ammann Szwajcaria 646 -392
8 Andreas Wellinger Niemcy 563 -475
9 Thomas Diethart Austria 547 -491
10 Robert Kranjec Słowenia 469 -569
11 Thomas Morgenstern Austria 438 -600
12 Marinus Kraus Niemcy 361 -677
13 Jernej Damjan Słowenia 360 -678
14 Stefan Kraft Austria 355 -683
15 Daiki Ito Japonia 335 -703
16 Jurij Tepes Słowenia 330 -708
17 Taku Takeuchi Japonia 321 -717
18 Maciej Kot Polska 317 -721
19 Jan Ziobro Polska 302 -736
20 Piotr Żyła Polska 283 -755
21 Anders Fannemel Norwegia 282 -756
  Michael Hayboeck Austria 282 -756
23 Richard Freitag Niemcy 280 -758
24 Jan Matura Czechy 271 -767
25 Michael Neumayer Niemcy 258 -780
26 Anssi Koivuranta Finlandia 252 -786
27 Andreas Kofler Austria 237 -801
28 Wolfgang Loitzl Austria 203 -835
29 Rune Velta Norwegia 176 -862
  Janne Ahonen Finlandia 176 -862
31 Jakub Janda Czechy 164 -874
32 Andreas Wank Niemcy 157 -881
33 Krzysztof Biegun Polska 144 -894
34 Gregor Deschwanden Szwajcaria 143 -895
35 Tomaz Naglic Słowenia 132 -906
  Klemens Murańka Polska 132 -906
37 Dimitry Vassiliev Rosja 106 -932
  Karl Geiger Niemcy 106 -932
39 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 96 -942
40 Manuel Poppinger Austria 91 -947
41 Markus Eisenbichler Niemcy 88 -950
42 Nejc Dezman Słowenia 85 -953
43 Anders Jacobsen Norwegia 82 -956
  Dawid Kubacki Polska 82 -956
45 Manuel Fettner Austria 81 -957
46 Jaka Hvala Słowenia 79 -959
47 Yuta Watase Japonia 78 -960
48 Reruhi Shimizu Japonia 73 -965
49 Antonin Hajek Czechy 68 -970
50 Mikhail Maksimochkin Rosja 65 -973
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 62 -976
52 Jarkko Määttä Finlandia 61 -977
53 Lukas Hlava Czechy 51 -987
54 Denis Kornilov Rosja 49 -989
55 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -994
56 Robert Johansson Norwegia 43 -995
57 Tom Hilde Norwegia 38 -1000
58 Davide Bresadola Włochy 36 -1002
59 Olli Muotka Finlandia 31 -1007
60 Daniel Andre Tande Norwegia 30 -1008
61 Lauri Asikainen Finlandia 29 -1009
62 Danny Queck Niemcy 25 -1013
63 Roberto Dellasega Włochy 22 -1016
64 Alexey Romashov Rosja 18 -1020
  Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -1020
66 Martin Koch Austria 16 -1022
67 Rok Justin Słowenia 15 -1023
68 Andreas Stjernen Norwegia 14 -1024
69 Robert Hrgota Słowenia 13 -1025
70 Janne Happonen Finlandia 11 -1027
71 Sami Heiskanen Finlandia 7 -1031
  Kaarel Nurmsalu Estonia 7 -1031
73 Roman Koudelka Czechy 6 -1032
74 Ville Larinto Finlandia 4 -1034
  Martin Schmitt Niemcy 4 -1034
76 Stefan Hula Polska 3 -1035
  Nicholas Fairall USA 3 -1035
  Shohei Tochimoto Japonia 3 -1035
79 Pascal Kaelin Szwajcaria 1 -1037
  Krzysztof Miętus Polska 1 -1037
  Daito Takahashi Japonia 1 -1037
  Simen Key Grimsrud Norwegia 1 -1037
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3640  
2 Niemcy Niemcy 3494 -146
3 Słowenia Słowenia 3421 -219
4 Polska Polska 2795 -845
5 Japonia Japonia 2117 -1523
6 Norwegia Norwegia 1929 -1711
7 Czechy Czechy 810 -2830
8 Szwajcaria Szwajcaria 790 -2850
9 Finlandia Finlandia 721 -2919
10 Rosja Rosja 238 -3402
11 Włochy Włochy 183 -3457
12 Francja Francja 112 -3528
13 Kanada Kanada 87 -3553
14 Estonia Estonia 7 -3633
15 USA USA 3 -3637

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »