TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 02.02.2014, Willingen K-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 921  
2 Peter Prevc Słowenia 908 -13
3 Noriaki Kasai Japonia 746 -175
4 Gregor Schlierenzauer Austria 670 -251
5 Severin Freund Niemcy 627 -294
6 Simon Ammann Szwajcaria 614 -307
7 Anders Bardal Norwegia 598 -323
8 Andreas Wellinger Niemcy 550 -371
9 Thomas Diethart Austria 493 -428
10 Robert Kranjec Słowenia 469 -452
11 Thomas Morgenstern Austria 438 -483
12 Marinus Kraus Niemcy 353 -568
13 Daiki Ito Japonia 335 -586
14 Taku Takeuchi Japonia 320 -601
15 Jernej Damjan Słowenia 314 -607
16 Jan Ziobro Polska 292 -629
17 Maciej Kot Polska 291 -630
  Jurij Tepes Słowenia 291 -630
19 Piotr Żyła Polska 283 -638
20 Richard Freitag Niemcy 280 -641
21 Jan Matura Czechy 271 -650
22 Michael Neumayer Niemcy 247 -674
23 Stefan Kraft Austria 230 -691
  Michael Hayboeck Austria 230 -691
25 Anders Fannemel Norwegia 228 -693
26 Andreas Kofler Austria 208 -713
27 Anssi Koivuranta Finlandia 207 -714
28 Wolfgang Loitzl Austria 203 -718
29 Janne Ahonen Finlandia 173 -748
30 Rune Velta Norwegia 160 -761
31 Krzysztof Biegun Polska 144 -777
  Jakub Janda Czechy 144 -777
33 Andreas Wank Niemcy 143 -778
34 Klemens Murańka Polska 130 -791
35 Tomaz Naglic Słowenia 110 -811
36 Gregor Deschwanden Szwajcaria 105 -816
37 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 96 -825
38 Karl Geiger Niemcy 95 -826
39 Manuel Poppinger Austria 91 -830
40 Markus Eisenbichler Niemcy 88 -833
41 Nejc Dezman Słowenia 85 -836
42 Dimitry Vassiliev Rosja 83 -838
43 Manuel Fettner Austria 79 -842
  Jaka Hvala Słowenia 79 -842
45 Yuta Watase Japonia 71 -850
46 Mikhail Maksimochkin Rosja 65 -856
47 Dawid Kubacki Polska 64 -857
  Reruhi Shimizu Japonia 64 -857
49 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 62 -859
  Anders Jacobsen Norwegia 62 -859
51 Jarkko Määttä Finlandia 61 -860
52 Lukas Hlava Czechy 51 -870
53 Denis Kornilov Rosja 49 -872
54 Antonin Hajek Czechy 45 -876
55 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -877
56 Robert Johansson Norwegia 43 -878
57 Tom Hilde Norwegia 38 -883
58 Davide Bresadola Włochy 36 -885
59 Olli Muotka Finlandia 31 -890
60 Daniel Andre Tande Norwegia 30 -891
61 Danny Queck Niemcy 25 -896
62 Roberto Dellasega Włochy 22 -899
63 Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -903
  Alexey Romashov Rosja 18 -903
65 Martin Koch Austria 16 -905
66 Rok Justin Słowenia 15 -906
67 Robert Hrgota Słowenia 13 -908
68 Janne Happonen Finlandia 11 -910
69 Sami Heiskanen Finlandia 7 -914
70 Martin Schmitt Niemcy 4 -917
  Kaarel Nurmsalu Estonia 4 -917
72 Nicholas Fairall USA 3 -918
  Shohei Tochimoto Japonia 3 -918
  Stefan Hula Polska 3 -918
75 Andreas Stjernen Norwegia 2 -919
76 Pascal Kaelin Szwajcaria 1 -920
  Krzysztof Miętus Polska 1 -920
  Daito Takahashi Japonia 1 -920
  Simen Key Grimsrud Norwegia 1 -920
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3333  
2 Niemcy Niemcy 3237 -96
3 Słowenia Słowenia 3184 -149
4 Polska Polska 2629 -704
5 Japonia Japonia 2040 -1293
6 Norwegia Norwegia 1758 -1575
7 Czechy Czechy 761 -2572
8 Szwajcaria Szwajcaria 720 -2613
9 Finlandia Finlandia 640 -2693
10 Rosja Rosja 215 -3118
11 Włochy Włochy 183 -3150
12 Francja Francja 112 -3221
13 Kanada Kanada 87 -3246
14 Estonia Estonia 4 -3329
15 USA USA 3 -3330

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »