TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 12.01.2014, Tauplitz/Bad Mitterndorf K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 627  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 616 -11
3 Simon Ammann Szwajcaria 608 -19
4 Noriaki Kasai Japonia 546 -81
5 Peter Prevc Słowenia 507 -120
6 Anders Bardal Norwegia 469 -158
7 Thomas Morgenstern Austria 438 -189
8 Severin Freund Niemcy 407 -220
9 Thomas Diethart Austria 395 -232
10 Andreas Wellinger Niemcy 392 -235
11 Taku Takeuchi Japonia 292 -335
12 Marinus Kraus Niemcy 274 -353
13 Robert Kranjec Słowenia 253 -374
14 Piotr Żyła Polska 240 -387
15 Jan Ziobro Polska 232 -395
16 Maciej Kot Polska 231 -396
17 Anders Fannemel Norwegia 220 -407
18 Jurij Tepes Słowenia 211 -416
19 Daiki Ito Japonia 195 -432
20 Richard Freitag Niemcy 183 -444
21 Wolfgang Loitzl Austria 178 -449
22 Janne Ahonen Finlandia 161 -466
23 Michael Neumayer Niemcy 139 -488
24 Anssi Koivuranta Finlandia 138 -489
25 Stefan Kraft Austria 137 -490
26 Jan Matura Czechy 129 -498
27 Andreas Wank Niemcy 123 -504
28 Krzysztof Biegun Polska 117 -510
29 Rune Velta Norwegia 115 -512
30 Jakub Janda Czechy 110 -517
31 Michael Hayboeck Austria 102 -525
32 Klemens Murańka Polska 97 -530
33 Andreas Kofler Austria 93 -534
34 Dimitry Vassiliev Rosja 83 -544
35 Jaka Hvala Słowenia 78 -549
36 Gregor Deschwanden Szwajcaria 77 -550
37 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 71 -556
38 Jarkko Määttä Finlandia 61 -566
39 Anders Jacobsen Norwegia 60 -567
40 Manuel Poppinger Austria 54 -573
41 Karl Geiger Niemcy 53 -574
42 Dawid Kubacki Polska 52 -575
43 Denis Kornilov Rosja 49 -578
44 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 47 -580
45 Manuel Fettner Austria 43 -584
46 Tom Hilde Norwegia 38 -589
47 Olli Muotka Finlandia 31 -596
  Yuta Watase Japonia 31 -596
49 Antonin Hajek Czechy 28 -599
  Lukas Hlava Czechy 28 -599
51 Jernej Damjan Słowenia 27 -600
  Davide Bresadola Włochy 27 -600
53 Tomaz Naglic Słowenia 25 -602
54 Robert Johansson Norwegia 20 -607
55 Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -609
56 Reruhi Shimizu Japonia 17 -610
57 Daniel Andre Tande Norwegia 16 -611
  Martin Koch Austria 16 -611
59 Rok Justin Słowenia 15 -612
60 Alexey Romashov Rosja 13 -614
61 Janne Happonen Finlandia 11 -616
  Roberto Dellasega Włochy 11 -616
63 Martin Schmitt Niemcy 4 -623
64 Nicholas Fairall USA 3 -624
65 Pascal Kaelin Szwajcaria 1 -626
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2447  
2 Niemcy Niemcy 2050 -397
3 Polska Polska 1846 -601
4 Słowenia Słowenia 1616 -831
5 Japonia Japonia 1581 -866
6 Norwegia Norwegia 1309 -1138
7 Szwajcaria Szwajcaria 686 -1761
8 Finlandia Finlandia 452 -1995
9 Czechy Czechy 395 -2052
10 Rosja Rosja 145 -2302
11 Włochy Włochy 113 -2334
12 Kanada Kanada 72 -2375
13 Francja Francja 68 -2379
14 USA USA 3 -2444

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »