Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 02.03.2014, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 1131  
2 Peter Prevc Słowenia 1078 -53
3 Severin Freund Niemcy 907 -224
4 Noriaki Kasai Japonia 835 -296
5 Gregor Schlierenzauer Austria 775 -356
6 Anders Bardal Norwegia 691 -440
7 Simon Ammann Szwajcaria 664 -467
8 Thomas Diethart Austria 579 -552
9 Andreas Wellinger Niemcy 574 -557
10 Robert Kranjec Słowenia 469 -662
11 Thomas Morgenstern Austria 438 -693
12 Stefan Kraft Austria 405 -726
13 Marinus Kraus Niemcy 381 -750
14 Jernej Damjan Słowenia 374 -757
15 Jurij Tepes Słowenia 341 -790
16 Daiki Ito Japonia 335 -796
17 Taku Takeuchi Japonia 329 -802
18 Michael Hayboeck Austria 318 -813
19 Maciej Kot Polska 317 -814
20 Jan Ziobro Polska 302 -829
21 Piotr Żyła Polska 283 -848
22 Anders Fannemel Norwegia 282 -849
  Andreas Kofler Austria 282 -849
24 Richard Freitag Niemcy 280 -851
25 Jan Matura Czechy 278 -853
  Anssi Koivuranta Finlandia 278 -853
27 Michael Neumayer Niemcy 270 -861
28 Wolfgang Loitzl Austria 216 -915
29 Rune Velta Norwegia 182 -949
30 Janne Ahonen Finlandia 176 -955
31 Andreas Wank Niemcy 166 -965
32 Jakub Janda Czechy 164 -967
33 Krzysztof Biegun Polska 144 -987
34 Gregor Deschwanden Szwajcaria 143 -988
35 Tomaz Naglic Słowenia 132 -999
  Klemens Murańka Polska 132 -999
37 Nejc Dezman Słowenia 109 -1022
38 Karl Geiger Niemcy 106 -1025
  Dimitry Vassiliev Rosja 106 -1025
40 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 96 -1035
41 Manuel Poppinger Austria 91 -1040
42 Markus Eisenbichler Niemcy 88 -1043
43 Dawid Kubacki Polska 87 -1044
44 Antonin Hajek Czechy 84 -1047
45 Anders Jacobsen Norwegia 82 -1049
46 Manuel Fettner Austria 81 -1050
47 Jaka Hvala Słowenia 79 -1052
48 Yuta Watase Japonia 78 -1053
49 Reruhi Shimizu Japonia 77 -1054
50 Mikhail Maksimochkin Rosja 65 -1066
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 62 -1069
52 Jarkko Määttä Finlandia 61 -1070
53 Lukas Hlava Czechy 53 -1078
54 Denis Kornilov Rosja 49 -1082
55 Lauri Asikainen Finlandia 44 -1087
  Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -1087
57 Robert Johansson Norwegia 43 -1088
58 Tom Hilde Norwegia 38 -1093
59 Davide Bresadola Włochy 36 -1095
60 Olli Muotka Finlandia 31 -1100
61 Daniel Andre Tande Norwegia 30 -1101
62 Danny Queck Niemcy 25 -1106
63 Roberto Dellasega Włochy 22 -1109
64 Alexey Romashov Rosja 18 -1113
  Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -1113
66 Martin Koch Austria 16 -1115
67 Rok Justin Słowenia 15 -1116
  Andreas Stjernen Norwegia 15 -1116
69 Robert Hrgota Słowenia 13 -1118
70 Janne Happonen Finlandia 11 -1120
71 Kaarel Nurmsalu Estonia 7 -1124
  Sami Heiskanen Finlandia 7 -1124
  Ville Larinto Finlandia 7 -1124
74 Roman Koudelka Czechy 6 -1125
75 Martin Schmitt Niemcy 4 -1127
76 Stefan Hula Polska 3 -1128
  Nicholas Fairall USA 3 -1128
  Shohei Tochimoto Japonia 3 -1128
79 Daito Takahashi Japonia 1 -1130
  Simen Key Grimsrud Norwegia 1 -1130
  Pascal Kaelin Szwajcaria 1 -1130
  Krzysztof Miętus Polska 1 -1130
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4276  
2 Niemcy Niemcy 3976 -300
3 Słowenia Słowenia 3760 -516
4 Polska Polska 3000 -1276
5 Norwegia Norwegia 2260 -2016
6 Japonia Japonia 2208 -2068
7 Czechy Czechy 985 -3291
8 Finlandia Finlandia 965 -3311
9 Szwajcaria Szwajcaria 808 -3468
10 Rosja Rosja 238 -4038
11 Włochy Włochy 183 -4093
12 Francja Francja 112 -4164
13 Kanada Kanada 87 -4189
14 Estonia Estonia 7 -4269
15 USA USA 3 -4273

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich