Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 29.11.2013, Kuusamo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Biegun Polska 113  
2 Marinus Kraus Niemcy 112 -1
3 Gregor Schlierenzauer Austria 100 -13
4 Andreas Wellinger Niemcy 96 -17
5 Taku Takeuchi Japonia 79 -34
6 Thomas Morgenstern Austria 76 -37
7 Jurij Tepes Słowenia 74 -39
8 Piotr Żyła Polska 53 -60
9 Simon Ammann Szwajcaria 51 -62
10 Rune Velta Norwegia 50 -63
  Maciej Kot Polska 50 -63
12 Noriaki Kasai Japonia 49 -64
13 Robert Kranjec Słowenia 48 -65
14 Dimitry Vassiliev Rosja 45 -68
15 Severin Freund Niemcy 43 -70
16 Peter Prevc Słowenia 32 -81
17 Manuel Fettner Austria 30 -83
18 Jan Ziobro Polska 29 -84
19 Gregor Deschwanden Szwajcaria 26 -87
  Kamil Stoch Polska 26 -87
21 Karl Geiger Niemcy 24 -89
  Daiki Ito Japonia 24 -89
23 Jakub Janda Czechy 22 -91
24 Robert Johansson Norwegia 20 -93
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 20 -93
26 Stefan Kraft Austria 18 -95
27 Janne Ahonen Finlandia 15 -98
28 Yuta Watase Japonia 14 -99
29 Wolfgang Loitzl Austria 13 -100
  Michael Neumayer Niemcy 13 -100
31 Janne Happonen Finlandia 11 -102
  Olli Muotka Finlandia 11 -102
33 Dawid Kubacki Polska 10 -103
34 Alexey Romashov Rosja 9 -104
35 Davide Bresadola Włochy 7 -106
  Reruhi Shimizu Japonia 7 -106
  Denis Kornilov Rosja 7 -106
38 Jarkko Määttä Finlandia 5 -108
39 Jaka Hvala Słowenia 4 -109
40 Nicholas Fairall USA 3 -110
41 Anders Fannemel Norwegia 2 -111
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 638  
2 Słowenia Słowenia 558 -80
3 Polska Polska 531 -107
4 Japonia Japonia 473 -165
5 Austria Austria 437 -201
6 Norwegia Norwegia 242 -396
7 Czechy Czechy 122 -516
8 Finlandia Finlandia 92 -546
9 Szwajcaria Szwajcaria 77 -561
10 Rosja Rosja 61 -577
11 Włochy Włochy 7 -631
12 USA USA 3 -635

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich