TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 26.01.2014, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 812  
2 Kamil Stoch Polska 721 -91
3 Gregor Schlierenzauer Austria 670 -142
4 Noriaki Kasai Japonia 646 -166
5 Simon Ammann Szwajcaria 608 -204
6 Anders Bardal Norwegia 598 -214
7 Andreas Wellinger Niemcy 492 -320
8 Severin Freund Niemcy 467 -345
9 Thomas Diethart Austria 445 -367
10 Thomas Morgenstern Austria 438 -374
11 Robert Kranjec Słowenia 379 -433
12 Marinus Kraus Niemcy 326 -486
13 Taku Takeuchi Japonia 320 -492
14 Jan Ziobro Polska 282 -530
15 Piotr Żyła Polska 274 -538
16 Daiki Ito Japonia 266 -546
17 Maciej Kot Polska 265 -547
18 Richard Freitag Niemcy 255 -557
19 Jan Matura Czechy 234 -578
20 Anders Fannemel Norwegia 228 -584
21 Michael Neumayer Niemcy 227 -585
22 Jernej Damjan Słowenia 225 -587
23 Jurij Tepes Słowenia 219 -593
24 Andreas Kofler Austria 204 -608
25 Wolfgang Loitzl Austria 203 -609
26 Michael Hayboeck Austria 198 -614
27 Anssi Koivuranta Finlandia 193 -619
28 Stefan Kraft Austria 178 -634
29 Janne Ahonen Finlandia 161 -651
30 Rune Velta Norwegia 160 -652
31 Krzysztof Biegun Polska 144 -668
32 Klemens Murańka Polska 130 -682
33 Jakub Janda Czechy 128 -684
34 Andreas Wank Niemcy 127 -685
35 Karl Geiger Niemcy 95 -717
36 Tomaz Naglic Słowenia 92 -720
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 91 -721
38 Manuel Poppinger Austria 85 -727
39 Dimitry Vassiliev Rosja 83 -729
40 Jaka Hvala Słowenia 79 -733
41 Manuel Fettner Austria 72 -740
42 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 71 -741
43 Nejc Dezman Słowenia 65 -747
  Yuta Watase Japonia 65 -747
  Mikhail Maksimochkin Rosja 65 -747
46 Markus Eisenbichler Niemcy 64 -748
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 62 -750
  Anders Jacobsen Norwegia 62 -750
49 Jarkko Määttä Finlandia 61 -751
50 Reruhi Shimizu Japonia 57 -755
51 Dawid Kubacki Polska 55 -757
52 Lukas Hlava Czechy 51 -761
53 Denis Kornilov Rosja 49 -763
54 Antonin Hajek Czechy 45 -767
55 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -768
56 Robert Johansson Norwegia 43 -769
57 Tom Hilde Norwegia 38 -774
58 Davide Bresadola Włochy 36 -776
59 Olli Muotka Finlandia 31 -781
60 Daniel Andre Tande Norwegia 30 -782
61 Danny Queck Niemcy 25 -787
62 Roberto Dellasega Włochy 22 -790
63 Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -794
64 Martin Koch Austria 16 -796
65 Rok Justin Słowenia 15 -797
66 Robert Hrgota Słowenia 13 -799
  Alexey Romashov Rosja 13 -799
68 Janne Happonen Finlandia 11 -801
69 Sami Heiskanen Finlandia 7 -805
70 Martin Schmitt Niemcy 4 -808
71 Stefan Hula Polska 3 -809
  Nicholas Fairall USA 3 -809
  Shohei Tochimoto Japonia 3 -809
74 Daito Takahashi Japonia 1 -811
  Pascal Kaelin Szwajcaria 1 -811
  Krzysztof Miętus Polska 1 -811
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3184  
2 Niemcy Niemcy 2907 -277
3 Słowenia Słowenia 2799 -385
4 Polska Polska 2375 -809
5 Japonia Japonia 1858 -1326
6 Norwegia Norwegia 1730 -1454
7 Czechy Czechy 708 -2476
8 Szwajcaria Szwajcaria 700 -2484
9 Finlandia Finlandia 614 -2570
10 Rosja Rosja 210 -2974
11 Włochy Włochy 183 -3001
12 Francja Francja 112 -3072
13 Kanada Kanada 87 -3097
14 USA USA 3 -3181

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »