TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 04.03.2014, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 1231  
2 Peter Prevc Słowenia 1128 -103
3 Severin Freund Niemcy 987 -244
4 Noriaki Kasai Japonia 867 -364
5 Gregor Schlierenzauer Austria 801 -430
6 Anders Bardal Norwegia 751 -480
7 Simon Ammann Szwajcaria 709 -522
8 Andreas Wellinger Niemcy 598 -633
9 Thomas Diethart Austria 580 -651
10 Robert Kranjec Słowenia 469 -762
11 Thomas Morgenstern Austria 438 -793
12 Stefan Kraft Austria 434 -797
13 Marinus Kraus Niemcy 396 -835
14 Jernej Damjan Słowenia 382 -849
15 Michael Hayboeck Austria 358 -873
16 Jurij Tepes Słowenia 341 -890
17 Daiki Ito Japonia 335 -896
18 Maciej Kot Polska 333 -898
19 Taku Takeuchi Japonia 331 -900
20 Andreas Kofler Austria 304 -927
21 Jan Ziobro Polska 302 -929
22 Anssi Koivuranta Finlandia 298 -933
23 Jan Matura Czechy 291 -940
24 Piotr Żyła Polska 290 -941
25 Richard Freitag Niemcy 285 -946
26 Anders Fannemel Norwegia 282 -949
27 Michael Neumayer Niemcy 281 -950
28 Wolfgang Loitzl Austria 216 -1015
29 Jakub Janda Czechy 200 -1031
30 Rune Velta Norwegia 186 -1045
31 Janne Ahonen Finlandia 176 -1055
32 Andreas Wank Niemcy 166 -1065
33 Gregor Deschwanden Szwajcaria 161 -1070
34 Krzysztof Biegun Polska 144 -1087
35 Tomaz Naglic Słowenia 132 -1099
  Klemens Murańka Polska 132 -1099
37 Nejc Dezman Słowenia 109 -1122
38 Dimitry Vassiliev Rosja 106 -1125
  Karl Geiger Niemcy 106 -1125
40 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 96 -1135
41 Manuel Poppinger Austria 91 -1140
42 Antonin Hajek Czechy 90 -1141
43 Markus Eisenbichler Niemcy 88 -1143
44 Dawid Kubacki Polska 87 -1144
45 Reruhi Shimizu Japonia 86 -1145
46 Anders Jacobsen Norwegia 82 -1149
47 Manuel Fettner Austria 81 -1150
48 Jaka Hvala Słowenia 79 -1152
49 Yuta Watase Japonia 78 -1153
50 Mikhail Maksimochkin Rosja 65 -1166
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 62 -1169
52 Jarkko Määttä Finlandia 61 -1170
53 Lauri Asikainen Finlandia 58 -1173
54 Lukas Hlava Czechy 53 -1178
55 Denis Kornilov Rosja 49 -1182
56 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -1187
57 Robert Johansson Norwegia 43 -1188
58 Tom Hilde Norwegia 38 -1193
59 Davide Bresadola Włochy 36 -1195
60 Olli Muotka Finlandia 31 -1200
61 Daniel Andre Tande Norwegia 30 -1201
62 Danny Queck Niemcy 25 -1206
63 Roberto Dellasega Włochy 22 -1209
64 Alexey Romashov Rosja 21 -1210
65 Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -1213
  Roman Koudelka Czechy 18 -1213
67 Ville Larinto Finlandia 17 -1214
68 Martin Koch Austria 16 -1215
69 Rok Justin Słowenia 15 -1216
  Andreas Stjernen Norwegia 15 -1216
71 Robert Hrgota Słowenia 13 -1218
72 Janne Happonen Finlandia 11 -1220
73 Kaarel Nurmsalu Estonia 7 -1224
  Sami Heiskanen Finlandia 7 -1224
75 Martin Schmitt Niemcy 4 -1227
76 Stefan Hula Polska 3 -1228
  Shohei Tochimoto Japonia 3 -1228
  Nicholas Fairall USA 3 -1228
79 Daito Takahashi Japonia 1 -1230
  Simen Key Grimsrud Norwegia 1 -1230
  Pascal Kaelin Szwajcaria 1 -1230
  Krzysztof Miętus Polska 1 -1230
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4394  
2 Niemcy Niemcy 4111 -283
3 Słowenia Słowenia 3818 -576
4 Polska Polska 3123 -1271
5 Norwegia Norwegia 2324 -2070
6 Japonia Japonia 2251 -2143
7 Czechy Czechy 1052 -3342
8 Finlandia Finlandia 1009 -3385
9 Szwajcaria Szwajcaria 871 -3523
10 Rosja Rosja 241 -4153
11 Włochy Włochy 183 -4211
12 Francja Francja 112 -4282
13 Kanada Kanada 87 -4307
14 Estonia Estonia 7 -4387
15 USA USA 3 -4391

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »