Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.2014, Oslo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 1320  
2 Peter Prevc Słowenia 1152 -168
3 Severin Freund Niemcy 1123 -197
4 Noriaki Kasai Japonia 977 -343
5 Anders Bardal Norwegia 931 -389
6 Gregor Schlierenzauer Austria 866 -454
7 Simon Ammann Szwajcaria 728 -592
8 Thomas Diethart Austria 615 -705
9 Andreas Wellinger Niemcy 598 -722
10 Stefan Kraft Austria 490 -830
11 Robert Kranjec Słowenia 469 -851
12 Thomas Morgenstern Austria 438 -882
13 Jernej Damjan Słowenia 431 -889
14 Michael Hayboeck Austria 405 -915
15 Marinus Kraus Niemcy 403 -917
16 Andreas Kofler Austria 392 -928
17 Maciej Kot Polska 350 -970
  Anssi Koivuranta Finlandia 350 -970
19 Jurij Tepes Słowenia 341 -979
20 Daiki Ito Japonia 335 -985
21 Taku Takeuchi Japonia 333 -987
22 Jan Ziobro Polska 312 -1008
  Piotr Żyła Polska 312 -1008
24 Jan Matura Czechy 311 -1009
25 Richard Freitag Niemcy 285 -1035
26 Anders Fannemel Norwegia 282 -1038
27 Michael Neumayer Niemcy 281 -1039
28 Jakub Janda Czechy 229 -1091
29 Wolfgang Loitzl Austria 216 -1104
30 Rune Velta Norwegia 201 -1119
31 Janne Ahonen Finlandia 176 -1144
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 173 -1147
33 Andreas Wank Niemcy 171 -1149
34 Reruhi Shimizu Japonia 144 -1176
  Krzysztof Biegun Polska 144 -1176
36 Tomaz Naglic Słowenia 138 -1182
37 Klemens Murańka Polska 132 -1188
38 Nejc Dezman Słowenia 117 -1203
39 Dimitry Vassiliev Rosja 115 -1205
40 Antonin Hajek Czechy 108 -1212
41 Karl Geiger Niemcy 106 -1214
42 Roman Koudelka Czechy 104 -1216
43 Manuel Poppinger Austria 99 -1221
44 Manuel Fettner Austria 97 -1223
45 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 96 -1224
46 Markus Eisenbichler Niemcy 90 -1230
47 Dawid Kubacki Polska 87 -1233
48 Jaka Hvala Słowenia 84 -1236
49 Anders Jacobsen Norwegia 82 -1238
50 Yuta Watase Japonia 78 -1242
51 Lauri Asikainen Finlandia 77 -1243
52 Tom Hilde Norwegia 73 -1247
53 Mikhail Maksimochkin Rosja 65 -1255
54 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 62 -1258
55 Jarkko Määttä Finlandia 61 -1259
56 Lukas Hlava Czechy 53 -1267
57 Denis Kornilov Rosja 49 -1271
58 Kaarel Nurmsalu Estonia 47 -1273
59 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -1276
60 Robert Johansson Norwegia 43 -1277
61 Andreas Stjernen Norwegia 41 -1279
62 Davide Bresadola Włochy 36 -1284
63 Olli Muotka Finlandia 31 -1289
64 Daniel Andre Tande Norwegia 30 -1290
65 Ville Larinto Finlandia 27 -1293
66 Danny Queck Niemcy 25 -1295
67 Roberto Dellasega Włochy 22 -1298
68 Alexey Romashov Rosja 21 -1299
  Vincent Descombes Sevoie Francja 21 -1299
70 Martin Koch Austria 16 -1304
71 Rok Justin Słowenia 15 -1305
72 Robert Hrgota Słowenia 13 -1307
73 Janne Happonen Finlandia 11 -1309
74 Sami Heiskanen Finlandia 7 -1313
75 Martin Schmitt Niemcy 4 -1316
76 Stefan Hula Polska 3 -1317
  Nicholas Fairall USA 3 -1317
  Shohei Tochimoto Japonia 3 -1317
79 Daito Takahashi Japonia 1 -1319
  Simen Key Grimsrud Norwegia 1 -1319
  Pascal Kaelin Szwajcaria 1 -1319
  Krzysztof Miętus Polska 1 -1319
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4709  
2 Niemcy Niemcy 4261 -448
3 Słowenia Słowenia 3910 -799
4 Polska Polska 3261 -1448
5 Norwegia Norwegia 2580 -2129
6 Japonia Japonia 2421 -2288
7 Czechy Czechy 1205 -3504
8 Finlandia Finlandia 1090 -3619
9 Szwajcaria Szwajcaria 902 -3807
10 Rosja Rosja 250 -4459
11 Włochy Włochy 183 -4526
12 Francja Francja 115 -4594
13 Kanada Kanada 87 -4622
14 Estonia Estonia 47 -4662
15 USA USA 3 -4706

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich