Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
22
23
24
luty 2021
Najbliższe zawody
28.02.2021, godz. 09:00
Oberhof HS-100
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2020/2021
Period 3
12.12.2020 15:30 Lillehammer Norwegia HS-140 odwołane
13.12.2020 11:00 Lillehammer Norwegia HS-140 odwołane
18.12.2020 18:30 Ruka Finlandia HS-142
19.12.2020 18:00 Ruka Finlandia HS-142 za 20.12
19.12.2020 11:00 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2020 14:30 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2020 11:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
09.01.2021   Planica Słowenia HS-138 odwołane
10.01.2021   Planica Słowenia HS-138 odwołane
Period 5
16.01.2021 13:30 Innsbruck Austria HS-130 za Bischofshofen, za 17.01
16.01.2021 11:00 Innsbruck Austria HS-130 za Bischofshofen
16.01.2021 17:00 Bischofshofen Austria HS-142 odwołane
17.01.2021 10:00 Bischofshofen Austria HS-142 odwołane
23.01.2021   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 odwołane
24.01.2021   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 odwołane
27.01.2021   Pekin Chiny HS-106 odwołane
28.01.2021   Pekin Chiny HS-106 odwołane
30.01.2021   Sapporo Japonia HS-137 odwołane
31.01.2021   Sapporo Japonia HS-137 odwołane
Period 6
05.02.2021 18:00 Willingen Niemcy HS-147
05.02.2021 14:30 Willingen Niemcy HS-147
06.02.2021 09:00 Willingen Niemcy HS-147
06.02.2021 12:00 Willingen Niemcy HS-147
13.02.2021 17:00 Klingenthal Niemcy HS-140 za Iron Mountain
13.02.2021   Iron Mountain USA HS-133 odwołane
14.02.2021 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140 za Iron Mountain
14.02.2021   Iron Mountain USA HS-133 odwołane
20.02.2021 17:00 Brotterode Niemcy HS-117
21.02.2021 10:00 Brotterode Niemcy HS-117
Period 7
06.03.2021   Rena Norwegia HS-139 odwołane
07.03.2021   Rena Norwegia HS-139 odwołane
13.03.2021 12:45 Zakopane Polska HS-140
14.03.2021 10:00 Zakopane Polska HS-140
27.03.2021 17:00 Czajkowski Rosja HS-140 za Niżny Tagił (20.03)
28.03.2021 14:30 Czajkowski Rosja HS-140 za Niżny Tagił (21.03)
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Schiffner Austria 669  
2 Ulrich Wohlgenannt Austria 461 -208
3 Stefan Rainer Austria 411 -258
4 Cene Prevc Słowenia 377 -292
5 Junshiro Kobayashi Japonia 371 -298
6 Maximilian Steiner Austria 367 -302
7 Aleksander Zniszczoł Polska 341 -328
8 Lovro Kos Słowenia 338 -331
9 Anders Haare Norwegia 329 -340
  Maciej Kot Polska 329 -340
11 Sondre Ringen Norwegia 321 -348
12 Manuel Fettner Austria 306 -363
13 Robin Pedersen Norwegia 301 -368
14 Clemens Leitner Austria 273 -396
15 Jan Hoerl Austria 260 -409
16 Jakub Wolny Polska 259 -410
17 Stefan Hula Polska 258 -411
18 Sander Vossan Eriksen Norwegia 255 -414
19 Tomasz Pilch Polska 251 -418
20 Richard Freitag Niemcy 246 -423
21 Eetu Nousiainen Finlandia 245 -424
22 Paweł W±sek Polska 242 -427
23 Niklas Bachlinger Austria 235 -434
24 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 200 -469
25 Yuken Iwasa Japonia 181 -488
26 Gregor Schlierenzauer Austria 165 -504
27 Peter Resinger Austria 164 -505
28 Tilen Bartol Słowenia 160 -509
29 Anze Semenic Słowenia 158 -511
30 Philipp Raimund Niemcy 137 -532
31 Daniel Tschofenig Austria 135 -534
32 Decker Dean USA 134 -535
33 Simon Ammann Szwajcaria 124 -545
34 Matias Braathen Norwegia 109 -560
35 Timon-Pascal Kahofer Austria 108 -561
36 Jarkko Maatta Finlandia 106 -563
37 Jernej Damjan Słowenia 90 -579
38 Kilian Maerkl Niemcy 86 -583
39 Rok Justin Słowenia 85 -584
40 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 74 -595
41 Rok Masle Słowenia 68 -601
42 Andreas Schuler Szwajcaria 64 -605
43 Andreas Granerud Buskum Norwegia 63 -606
44 Denis Kornilov Rosja 60 -609
45 Moritz Baer Niemcy 57 -612
46 Anders Ladehaug Norwegia 56 -613
47 David Siegel Niemcy 55 -614
48 Jan Bombek Słowenia 53 -616
49 Naoki Nakamura Japonia 52 -617
50 Sandro Hauswirth Szwajcaria 51 -618
51 Luca Roth Niemcy 47 -622
52 Adrian Sell Niemcy 44 -625
53 Alex Insam Włochy 42 -627
54 Arttu Pohjola Finlandia 41 -628
55 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 37 -632
56 Benjamin Oestvold Norwegia 29 -640
57 Elias Medwed Austria 28 -641
58 Jernej Presecnik Słowenia 26 -643
  Thomas Lackner Austria 26 -643
60 Mikhail Maksimochkin Rosja 22 -647
61 Valentin Foubert Francja 20 -649
62 Tjas Grilc Słowenia 19 -650
63 Matthew Soukup Kanada 16 -653
  Andrew Urlaub USA 16 -653
65 Maksim Kolobov Rosja 14 -655
66 Alessandro Batby Francja 13 -656
  Stefan Huber Austria 13 -656
  Francesco Cecon Włochy 13 -656
69 David Haagen Austria 12 -657
70 Kalle Heikkinen Finlandia 10 -659
71 Claudio Haas Niemcy 9 -660
  Eetu Merilainen Finlandia 9 -660
73 Henri Kavilo Finlandia 7 -662
74 Filip Sakala Czechy 6 -663
75 Vojtech Stursa Czechy 5 -664
76 Mathis Contamine Francja 4 -665
  Quirin Modricken Niemcy 4 -665
78 Jarosław Krzak Polska 3 -666
79 Andreas Alamommo Finlandia 2 -667
80 Marcel Strzinar Słowenia 1 -668
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3633  
2 Polska Polska 1683 -1950
3 Norwegia Norwegia 1663 -1970
4 Słowenia Słowenia 1375 -2258
5 Niemcy Niemcy 685 -2948
6 Japonia Japonia 604 -3029
7 Finlandia Finlandia 420 -3213
8 Szwajcaria Szwajcaria 239 -3394
9 USA USA 150 -3483
10 Rosja Rosja 133 -3500
11 Ukraina Ukraina 74 -3559
12 Włochy Włochy 55 -3578
13 Francja Francja 37 -3596
14 Kanada Kanada 16 -3617
15 Czechy Czechy 11 -3622
Wyniki konkursów
18.12.2020 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
19.12.2020 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Jan Hoerl (Austria)
19.12.2020 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
27.12.2020 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Jakub Wolny (Polska)
28.12.2020 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
16.01.2021 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
16.01.2021 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
05.02.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
05.02.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
06.02.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
06.02.2021 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
13.02.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
14.02.2021 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
20.02.2021 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Stefan Hula (Polska)
21.02.2021 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 lutego 2021 (sobota)
10:30
FIS Cup Oberhof
11:00
FIS Cup Oberhof
11:45
FIS Cup Oberhof
14:30
FIS Cup Oberhof
15:15
M¦ Oberstdorf
15:30
FIS Cup Oberhof
16:30
M¦ Oberstdorf
16:45
FIS Cup Oberhof
28 lutego 2021 (niedziela)
08:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna K
09:00
FIS Cup Oberhof
konkurs K
11:45
FIS Cup Oberhof
seria próbna M
12:15
FIS Cup Oberhof
konkurs M
15:30
M¦ Oberstdorf
seria próbna mix
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs mix
1 marca 2021 (poniedziałek)
17:00
M¦ Oberstdorf
trening K
2 marca 2021 (wtorek)
16:30
M¦ Oberstdorf
seria próbna K
18:00
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
23:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
00:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
04:15
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
06:15
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
11:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
16:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
16:50
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Konkurs drużyn mieszanych, HS 106
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
18:45
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
22:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich