Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
20.02.2021 - Brotterode (Niemcy) HS-117
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Hula Polska 113.0 115.5 269.9
2 Markus Schiffner Austria 113.0 112.0 269.3
3 Junshiro Kobayashi Japonia 114.5 112.5 265.6
4 Sander Vossan Eriksen Norwegia 109.5 114.5 263.1
5 Tomasz Pilch Polska 113.5 111.0 260.2
6 Aleksander Zniszczoł Polska 110.0 113.5 256.8
7 Maciej Kot Polska 108.5 110.0 255.8
8 Maximilian Steiner Austria 112.0 110.0 254.0
9 Lovro Kos Słowenia 111.5 109.0 252.8
10 Robin Pedersen Norwegia 110.5 111.5 250.6
11 Yuken Iwasa Japonia 107.0 107.5 248.6
12 Stefan Rainer Austria 108.5 110.5 246.8
13 Sondre Ringen Norwegia 108.0 110.0 246.6
14 Matias Braathen Norwegia 107.5 110.0 244.7
15 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 108.5 108.5 242.0
16 Arttu Pohjola Finlandia 110.0 109.0 241.2
17 Richard Freitag Niemcy 107.5 110.5 240.2
18 Kilian Maerkl Niemcy 107.5 110.5 239.4
19 Timon-Pascal Kahofer Austria 103.0 107.5 238.5
20 Philipp Raimund Niemcy 105.5 106.0 238.4
  Jan Bombek Słowenia 104.5 110.0 238.4
22 Luca Roth Niemcy 108.0 107.0 238.0
23 Anze Semenic Słowenia 105.0 108.5 237.3
24 Andreas Schuler Szwajcaria 106.5 104.0 234.1
25 Anders Ladehaug Norwegia 104.0 106.0 233.0
26 Rok Masle Słowenia 106.0 103.5 231.1
27 Mathis Contamine Francja 109.5 103.0 228.9
28 Francesco Cecon Włochy 107.5 106.5 228.1
29 Thomas Lackner Austria 106.0 114.0 222.1
30 Moritz Baer Niemcy 105.0 96.0 218.1
31 Peter Resinger Austria 108.5 DSQ 119.5
32 David Siegel Niemcy 104.5   113.8
33 Andrei Feldorean Rumunia 106.5   113.7
34 Mark Hafnar Słowenia 104.0   113.5
35 Sandro Hauswirth Szwajcaria 103.0   112.5
36 Andreas Alamommo Finlandia 98.0   108.3
37 Zak Mogel Słowenia 98.0   107.0
38 Adrian Sell Niemcy 100.5   106.4
39 Jack White Francja 98.5   103.2
40 Daniel Moroder Włochy 97.0   102.2
41 Muhammet Ali Bedir Turcja 97.5   101.8
42 Lars Kindlimann Szwajcaria 99.0   101.5
43 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 99.5   99.6
44 Henri Kavilo Finlandia 95.5   95.2
45 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 91.0   91.2
46 Mattia Galiani Włochy 90.0   89.0
47 Nikita Devyatkin Kazachstan 84.0   71.3
48 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 81.5   69.3
49 Sergey Kravtsov Kazachstan 79.5   56.9
50 Gregor Schlierenzauer Austria DNS   DNS
51 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2020/2021

Puchar Kontynentalny 2020/2021

Najbliższe zawody
24 września 2021 (piątek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich