Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
16.01.2021 - Innsbruck (Austria) HS-128
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 125.5 124.5 255.3
2 Niklas Bachlinger Austria 123.0 124.5 253.6
3 Lovro Kos Słowenia 125.5 122.0 243.4
4 Manuel Fettner Austria 121.5 124.0 242.7
5 Philipp Raimund Niemcy 121.0 124.0 242.2
6 Markus Schiffner Austria 124.5 120.5 242.1
7 Aleksander Zniszczoł Polska 120.5 123.0 240.7
8 Ulrich Wohlgenannt Austria 125.0 118.5 235.8
9 Benjamin Oestvold Norwegia 123.0 118.0 234.9
10 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 123.0 120.0 234.6
11 Clemens Leitner Austria 120.5 122.0 234.4
12 Peter Resinger Austria 120.5 120.5 234.0
13 Naoki Nakamura Japonia 119.0 124.5 233.0
14 Anders Haare Norwegia 119.5 121.5 231.2
15 Daniel Tschofenig Austria 119.5 118.5 230.3
16 Jernej Presecnik Słowenia 119.0 121.5 227.0
17 Maciej Kot Polska 119.0 120.5 224.2
18 Elias Medwed Austria 121.0 115.5 222.5
19 Rok Justin Słowenia 119.0 118.0 220.0
20 Richard Freitag Niemcy 114.5 122.0 219.6
21 Stefan Rainer Austria 119.5 117.0 219.4
22 Timon-Pascal Kahofer Austria 116.5 119.5 219.3
23 David Haagen Austria 114.0 116.5 218.7
24 Stefan Hula Polska 117.0 118.0 213.1
25 Tjas Grilc Słowenia 110.0 117.5 210.2
26 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 117.0 114.0 209.8
27 Rok Masle Słowenia 117.0 118.0 209.5
28 Stefan Huber Austria 117.0 DSQ 109.8
29 Andreas Granerud Buskum Norwegia 116.5 DSQ 106.2
30 Moritz Baer Niemcy 114.0 DSQ 101.7
31 Sondre Ringen Norwegia 112.5   101.4
32 Tomasz Pilch Polska 115.0   101.0
33 David Siegel Niemcy 112.5   100.6
34 Clemens Aigner Austria 115.5   100.4
35 Andrew Urlaub USA 114.0   100.3
36 Kalle Heikkinen Finlandia 113.0   98.4
37 Jan Bombek Słowenia 112.0   97.0
38 Vojtech Stursa Czechy 108.0   96.1
39 Luca Roth Niemcy 110.5   95.8
40 Marcel Strzinar Słowenia 108.0   95.4
41 Eetu Merilainen Finlandia 105.0   90.8
42 Andreas Wellinger Niemcy 106.5   88.3
43 Sander Vossan Eriksen Norwegia 107.5   88.0
44 Andrei Feldorean Rumunia 105.5   84.2
45 Yevhen Marusiak Ukraina 104.5   83.8
46 Filip Sakala Czechy 101.0   83.4
47 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 106.5   83.2
48 Arttu Pohjola Finlandia 104.0   81.0
49 Arkadiusz Jojko Polska 103.5   79.3
50 Patrick Gasienica USA 103.5   76.3
51 Mathis Contamine Francja 101.0   75.8
52 Benedikt Holub Czechy 97.0   75.6
53 Daniel Andrei Cacina Rumunia 102.0   74.4
54 Alessandro Batby Francja 101.5   72.8
55 Erik Belshaw USA 101.0   72.5
56 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 97.0   71.5
57 Paul Brasme Francja 96.0   68.9
58 Muhammet Ali Bedir Turcja 95.0   68.6
59 Andrii Vaskul Ukraina 97.5   66.7
60 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 91.0   55.5
61 Adam Niżnik Polska DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2020/2021

Puchar Kontynentalny 2020/2021

Najbliższe zawody
24 września 2021 (piątek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze świata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich