Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
18.12.2020 - Ruka (Finlandia) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Rainer Austria 134.0 138.5 276.9
2 Jan Hoerl Austria 150.0 128.0 260.9
3 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 137.0 124.0 253.7
4 Eetu Nousiainen Finlandia 127.0 132.5 240.9
5 Clemens Leitner Austria 128.0 120.5 239.3
6 Richard Freitag Niemcy 116.5 131.5 229.4
7 Paweł Wąsek Polska 128.0 112.5 221.2
8 Tomasz Pilch Polska 132.0 117.5 217.6
9 Maciej Kot Polska 118.0 123.0 213.3
10 Sondre Ringen Norwegia 112.0 128.0 208.0
11 Timon-Pascal Kahofer Austria 111.0 123.0 198.4
12 Jan Bombek Słowenia 123.5 107.0 195.8
13 Anders Haare Norwegia 86.0 131.5 186.4
14 Andreas Granerud Buskum Norwegia 99.0 122.5 185.8
15 Moritz Baer Niemcy 104.0 115.5 183.9
16 Niklas Bachlinger Austria 109.5 109.0 182.3
17 Jakub Wolny Polska 98.0 124.5 180.9
18 Jarkko Maatta Finlandia 117.0 103.0 178.0
19 Daniel Tschofenig Austria 112.5 104.0 170.2
20 Valentin Foubert Francja 128.5 80.0 150.9
21 Kalle Heikkinen Finlandia 104.0 108.5 149.1
22 Eetu Merilainen Finlandia 121.0 92.5 147.2
23 Arttu Pohjola Finlandia 103.0 109.5 145.7
24 Robin Pedersen Norwegia 137.0 DSQ 143.0
25 Kilian Maerkl Niemcy 116.0 93.0 142.7
26 Luca Roth Niemcy 116.5 94.0 139.6
27 Lovro Kos Słowenia 109.0 94.0 137.3
28 Denis Kornilov Rosja 109.5 92.5 130.4
29 Andreas Alamommo Finlandia 116.0 79.0 126.7
30 Anze Semenic Słowenia 104.0 72.0 92.8
31 Maksim Kolobov Rosja 98.5   60.7
32 Adrian Sell Niemcy 97.0   59.5
33 Stefan Hula Polska 92.0   58.8
34 Henri Kavilo Finlandia 103.0   55.7
  Andrew Urlaub USA 90.0   55.7
36 Paul Brasme Francja 92.0   55.0
37 Lars Kindlimann Szwajcaria 82.0   47.0
38 Decker Dean USA 83.0   38.0
39 Sandro Hauswirth Szwajcaria 80.0   37.0
40 Sami Saapunki Finlandia 87.5   36.2
41 Kevin Maltsev Estonia 72.0   32.7
42 Jonne Veteläinen Finlandia 82.0   30.9
43 Mikhail Maksimochkin Rosja 80.5   30.3
44 Philipp Raimund Niemcy 69.0   14.9
45 Frantisek Holik Czechy DNS   DNS
46 Benedikt Holub Czechy DNS   DNS
47 Filip Sakala Czechy DNS   DNS
48 Patrick Gasienica USA DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2020/2021

Puchar Kontynentalny 2020/2021

Najbliższe zawody
24 września 2021 (piątek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich