Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
27.11.2021, godz. 12:00
Niżny Tagił HS-97
PŚ K
16.01.2021 - Innsbruck (Austria) HS-128
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Aleksander Zniszczoł Polska 128.0 127.5 259.5
2 Anders Haare Norwegia 126.5 125.5 248.5
3 Niklas Bachlinger Austria 129.5 125.0 246.8
4 Markus Schiffner Austria 122.0 121.5 246.6
5 Lovro Kos Słowenia 127.5 113.0 243.7
6 Maciej Kot Polska 124.5 123.5 242.4
7 Manuel Fettner Austria 128.5 120.5 242.1
8 Naoki Nakamura Japonia 124.0 123.5 240.9
9 Ulrich Wohlgenannt Austria 127.0 115.0 240.1
10 Clemens Leitner Austria 127.0 118.5 239.7
11 Simon Ammann Szwajcaria 131.0 116.0 238.4
12 Sondre Ringen Norwegia 125.5 119.5 238.3
13 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 123.5 124.5 237.5
14 Philipp Raimund Niemcy 125.0 122.5 237.2
15 Tomasz Pilch Polska 126.0 119.0 236.1
16 Elias Medwed Austria 121.5 125.5 234.4
17 Andreas Granerud Buskum Norwegia 126.5 115.0 233.3
18 Peter Resinger Austria 120.5 125.5 232.0
19 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 124.0 120.5 231.9
20 Jernej Presecnik Słowenia 121.0 120.5 231.0
21 Stefan Huber Austria 120.0 125.0 230.9
22 Stefan Rainer Austria 124.0 119.0 229.8
23 Moritz Baer Niemcy 125.5 117.5 229.7
  Rok Justin Słowenia 122.5 119.5 229.7
25 Rok Masle Słowenia 123.0 118.5 227.3
26 Daniel Tschofenig Austria 120.5 123.0 226.2
27 David Haagen Austria 121.0 121.5 223.4
28 Andrew Urlaub USA 119.0 121.5 219.6
29 Richard Freitag Niemcy 119.0 119.5 216.5
30 Marcel Strzinar Słowenia 119.5 118.0 213.0
31 Clemens Aigner Austria 119.0   107.1
32 Timon-Pascal Kahofer Austria 118.5   106.8
33 Jan Bombek Słowenia 120.5   106.2
34 Sander Vossan Eriksen Norwegia 115.5   105.9
35 Vojtech Stursa Czechy 119.5   105.7
36 Luca Roth Niemcy 119.0   105.4
37 Tjas Grilc Słowenia 118.0   104.5
38 Filip Sakala Czechy 118.5   104.2
39 David Siegel Niemcy 118.0   104.1
40 Stefan Hula Polska 118.5   103.9
41 Arttu Pohjola Finlandia 114.5   96.9
42 Eetu Merilainen Finlandia 114.5   95.9
43 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 113.0   95.5
44 Benedikt Holub Czechy 111.5   92.5
45 Adam Niżnik Polska 111.5   92.4
46 Yevhen Marusiak Ukraina 111.0   90.4
47 Arkadiusz Jojko Polska 109.0   90.0
48 Kalle Heikkinen Finlandia 111.0   89.3
49 Mathis Contamine Francja 104.0   84.5
50 Andreas Wellinger Niemcy 107.0   84.2
51 Andrei Feldorean Rumunia 103.0   82.4
52 Patrick Gasienica USA 102.5   80.1
53 Muhammet Ali Bedir Turcja 105.5   80.0
54 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 104.5   76.8
55 Daniel Andrei Cacina Rumunia 103.5   74.4
56 Paul Brasme Francja 99.5   68.1
57 Muhammed Munir Gungen Turcja 97.5   63.4
58 Olan Lacroix Szwajcaria DNS   DNS
59 Ilya Mankov Rosja DNS   DNS
60 Mikhail Maksimochkin Rosja DNS   DNS
61 Danil Sadreev Rosja DNS   DNS
62 Erik Belshaw USA DSQ   DSQ
63 Alessandro Batby Francja DSQ   DSQ
64 Andrii Vaskul Ukraina DSQ   DSQ
65 Benjamin Oestvold Norwegia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2020/2021

Puchar Kontynentalny 2020/2021

Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
PŚ K Niżny Tagił
12:00
PŚ K Niżny Tagił
konkurs ind.
15:15
PŚ Ruka
seria próbna
16:30
PŚ Ruka
konkurs ind.
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
16:15
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (piątek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
PŚ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
PŚ Wisła
oficjalny trening
16:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
PŚ Wisła
kwalifikacje
18:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja
LIVE
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
16:10
Eurosport
w Player
Puchar Świata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
16:40
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
17:40
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
18:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Skoki na żywo - PŚ Kobiet - Niżny Tagił - zobacz wyniki »                        
ukryj »