Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
28.12.2020 - Engelberg (Szwajcaria) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maximilian Steiner Austria 135.0 143.0 280.1
2 Tilen Bartol Słowenia 135.0 139.5 280.0
3 Manuel Fettner Austria 134.0 140.0 276.1
4 Lovro Kos Słowenia 131.5 136.5 268.9
5 Gregor Schlierenzauer Austria 131.5 136.0 268.8
6 Paweł Wąsek Polska 130.0 137.5 264.7
7 Jakub Wolny Polska 128.5 133.5 262.9
8 Daniel Tschofenig Austria 129.5 133.0 262.8
9 Clemens Leitner Austria 124.5 139.0 261.9
10 Stefan Rainer Austria 129.5 133.5 261.7
11 Niklas Bachlinger Austria 131.0 130.5 257.6
12 Sondre Ringen Norwegia 128.5 130.5 254.8
13 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 127.0 132.0 254.6
14 Denis Kornilov Rosja 127.5 133.0 250.5
15 Rok Masle Słowenia 127.5 133.0 249.3
16 Anders Haare Norwegia 127.5 134.5 247.9
17 Philipp Raimund Niemcy 127.0 133.5 246.0
18 Jernej Damjan Słowenia 124.0 131.5 244.5
19 Andreas Schuler Szwajcaria 123.5 131.5 242.0
20 Robin Pedersen Norwegia 127.5 131.0 238.9
21 Adrian Sell Niemcy 123.5 128.0 235.2
22 Eetu Nousiainen Finlandia 123.0 129.0 234.5
23 Tomasz Pilch Polska 120.5 126.5 232.9
24 Rok Justin Słowenia 121.0 125.0 231.3
25 Andreas Granerud Buskum Norwegia 123.5 124.5 227.2
26 Jarkko Maatta Finlandia 123.0 123.0 225.3
27 Andrew Urlaub USA 125.5 123.0 223.3
28 Tjas Grilc Słowenia 122.0 119.0 220.8
29 Stefan Hula Polska 121.5 119.5 216.5
30 Claudio Haas Niemcy 123.0 DSQ 110.0
31 Sandro Hauswirth Szwajcaria 119.5   104.3
32 Felix Hoffmann Niemcy 119.0   103.7
33 Andrei Feldorean Rumunia 119.5   101.0
34 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 117.5   100.9
35 Noriaki Kasai Japonia 115.0   98.9
36 Arttu Pohjola Finlandia 115.0   96.9
37 Arkadiusz Jojko Polska 117.5   96.2
38 Vojtech Stursa Czechy 115.0   94.9
39 Kevin Maltsev Estonia 113.5   94.5
40 Filip Sakala Czechy 115.5   94.2
41 Decker Dean USA 114.0   93.4
42 Quirin Modricken Niemcy 113.0   91.3
43 Francesco Cecon Włochy 112.5   90.6
44 Luca Geyer Niemcy 114.5   90.2
45 Yevhen Marusiak Ukraina 115.5   88.4
46 Alessandro Batby Francja 108.5   86.8
47 Paul Brasme Francja 109.0   86.3
48 Frantisek Holik Czechy 110.0   85.7
49 Jack White Francja 110.0   84.9
50 Jarosław Krzak Polska 107.5   81.8
51 Olan Lacroix Szwajcaria 105.5   80.7
52 Patrick Gasienica USA 107.5   80.4
53 Andrii Vaskul Ukraina 108.5   78.3
54 Simon Spiewok Niemcy 108.5   76.7
55 Daniel Andrei Cacina Rumunia 106.0   71.7
56 Daniel Moroder Włochy 104.0   70.6
57 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 95.5   52.5
58 Mikhail Maksimochkin Rosja DSQ   DSQ
59 Maksim Kolobov Rosja DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2020/2021

Puchar Kontynentalny 2020/2021

Najbliższe zawody
24 września 2021 (piątek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich