Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 14.03.2021, Zakopane HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Schiffner Austria 794  
2 Ulrich Wohlgenannt Austria 661 -133
3 Cene Prevc Słowenia 497 -297
4 Manuel Fettner Austria 436 -358
5 Maximilian Steiner Austria 413 -381
6 Stefan Rainer Austria 411 -383
7 Aleksander Zniszczoł Polska 382 -412
8 Lovro Kos Słowenia 374 -420
9 Junshiro Kobayashi Japonia 371 -423
10 Maciej Kot Polska 370 -424
11 Anders Haare Norwegia 358 -436
12 Sondre Ringen Norwegia 321 -473
13 Stefan Hula Polska 316 -478
14 Robin Pedersen Norwegia 309 -485
15 Jakub Wolny Polska 294 -500
16 Clemens Leitner Austria 273 -521
17 Paweł W±sek Polska 272 -522
18 Tomasz Pilch Polska 271 -523
19 Sander Vossan Eriksen Norwegia 261 -533
20 Jan Hoerl Austria 260 -534
21 Richard Freitag Niemcy 246 -548
22 Eetu Nousiainen Finlandia 245 -549
23 Niklas Bachlinger Austria 235 -559
24 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 220 -574
25 Daniel Tschofenig Austria 209 -585
26 Anze Semenic Słowenia 198 -596
27 Yuken Iwasa Japonia 181 -613
28 Gregor Schlierenzauer Austria 165 -629
29 Peter Resinger Austria 164 -630
30 Tilen Bartol Słowenia 160 -634
31 Matias Braathen Norwegia 145 -649
32 Philipp Raimund Niemcy 137 -657
33 Decker Dean USA 134 -660
34 Jarkko Maatta Finlandia 130 -664
35 Simon Ammann Szwajcaria 124 -670
36 Timon-Pascal Kahofer Austria 108 -686
37 Rok Justin Słowenia 94 -700
38 Jernej Damjan Słowenia 90 -704
39 Kilian Maerkl Niemcy 86 -708
40 Peter Prevc Słowenia 81 -713
41 Benjamin Oestvold Norwegia 76 -718
  Rok Masle Słowenia 76 -718
43 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 74 -720
44 Andreas Schuler Szwajcaria 64 -730
45 Andreas Granerud Buskum Norwegia 63 -731
  David Siegel Niemcy 63 -731
47 Denis Kornilov Rosja 60 -734
48 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 57 -737
  Moritz Baer Niemcy 57 -737
50 Anders Ladehaug Norwegia 56 -738
51 David Haagen Austria 54 -740
52 Jan Bombek Słowenia 53 -741
53 Naoki Nakamura Japonia 52 -742
54 Sandro Hauswirth Szwajcaria 51 -743
55 Adrian Sell Niemcy 47 -747
  Luca Roth Niemcy 47 -747
57 Alex Insam Włochy 42 -752
58 Arttu Pohjola Finlandia 41 -753
59 Klemens Murańka Polska 32 -762
60 Elias Medwed Austria 28 -766
61 Thomas Lackner Austria 26 -768
  Vladimir Zografski Bułgaria 26 -768
  Jernej Presecnik Słowenia 26 -768
64 Mikhail Maksimochkin Rosja 22 -772
65 Maksim Kolobov Rosja 20 -774
  Valentin Foubert Francja 20 -774
67 Timi Zajc Słowenia 19 -775
  Tjas Grilc Słowenia 19 -775
69 Matthew Soukup Kanada 16 -778
  Dominik Peter Szwajcaria 16 -778
  Andrew Urlaub USA 16 -778
72 Alessandro Batby Francja 13 -781
  Stefan Huber Austria 13 -781
  Francesco Cecon Włochy 13 -781
75 Kalle Heikkinen Finlandia 10 -784
76 Claudio Haas Niemcy 9 -785
  Eetu Merilainen Finlandia 9 -785
78 Henri Kavilo Finlandia 7 -787
79 Filip Sakala Czechy 6 -788
80 Vojtech Stursa Czechy 5 -789
81 Cestmir Kozisek Czechy 4 -790
  Quirin Modricken Niemcy 4 -790
  Mathis Contamine Francja 4 -790
84 Jarosław Krzak Polska 3 -791
85 Andreas Alamommo Finlandia 2 -792
  Maximilian Ortner Austria 2 -792
87 Marcel Strzinar Słowenia 1 -793
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4252  
2 Polska Polska 1940 -2312
3 Norwegia Norwegia 1809 -2443
4 Słowenia Słowenia 1688 -2564
5 Niemcy Niemcy 696 -3556
6 Japonia Japonia 604 -3648
7 Finlandia Finlandia 444 -3808
8 Szwajcaria Szwajcaria 255 -3997
9 Rosja Rosja 159 -4093
10 USA USA 150 -4102
11 Ukraina Ukraina 74 -4178
12 Włochy Włochy 55 -4197
13 Francja Francja 37 -4215
14 Bułgaria Bułgaria 26 -4226
15 Kanada Kanada 16 -4236
16 Czechy Czechy 15 -4237

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich