Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
06.02.2021 - Willingen (Niemcy) HS-147
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 141.5 145.0 274.6
2 Cene Prevc Słowenia 136.0 143.5 254.5
3 Markus Schiffner Austria 142.0 140.0 251.5
4 Aleksander Zniszczoł Polska 135.0 134.0 247.2
5 Paweł Wąsek Polska 132.5 139.0 246.2
6 Junshiro Kobayashi Japonia 134.5 139.5 244.0
7 Eetu Nousiainen Finlandia 130.0 141.0 241.5
8 Anders Haare Norwegia 129.0 147.0 237.5
9 Anze Semenic Słowenia 131.0 140.0 236.7
10 Yuken Iwasa Japonia 129.0 137.0 234.4
11 Sander Vossan Eriksen Norwegia 125.0 141.0 231.7
12 Maciej Kot Polska 127.5 142.0 231.6
13 Sondre Ringen Norwegia 136.5 136.5 231.4
14 Stefan Rainer Austria 128.5 137.0 225.5
15 Alex Insam Włochy 124.5 136.5 224.6
16 Decker Dean USA 131.5 136.5 221.0
17 Sandro Hauswirth Szwajcaria 131.5 134.0 214.9
18 Stefan Hula Polska 128.5 132.0 213.7
19 Richard Freitag Niemcy 126.5 127.0 212.9
20 Jarkko Maatta Finlandia 125.0 132.0 210.2
21 Anders Ladehaug Norwegia 129.5 132.0 208.7
22 Maximilian Steiner Austria 128.0 124.5 201.9
  Mikhail Maksimochkin Rosja 124.0 128.0 201.9
24 Robin Pedersen Norwegia 122.0 127.0 200.7
25 Rok Justin Słowenia 125.0 128.5 200.6
26 Jernej Damjan Słowenia 122.0 121.0 199.5
27 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 130.0 126.0 198.9
28 Peter Resinger Austria 120.0 125.0 197.5
29 Timon-Pascal Kahofer Austria 123.5 124.0 197.1
30 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 126.0 120.5 194.2
31 Clemens Leitner Austria 124.0   85.6
32 Philipp Raimund Niemcy 119.5   83.6
33 Matthew Soukup Kanada 124.0   80.2
34 Tjas Grilc Słowenia 114.5   75.1
35 Andrei Feldorean Rumunia 111.5   72.7
36 Kilian Maerkl Niemcy 117.0   72.3
37 Adrian Sell Niemcy 109.5   70.1
38 Filip Sakala Czechy 114.0   70.0
39 Daniel Andrei Cacina Rumunia 115.0   69.4
40 Andreas Schuler Szwajcaria 113.0   67.2
41 Vojtech Stursa Czechy 112.0   65.4
42 Felix Hoffmann Niemcy 115.0   65.3
43 Luca Roth Niemcy 108.5   63.4
44 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 104.5   59.7
45 Yevhen Marusiak Ukraina 105.0   52.5
46 Andrii Vaskul Ukraina 107.5   50.5
47 Patrick Gasienica USA 106.0   47.4
48 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 100.0   44.3
49 Andreas Granerud Buskum Norwegia 98.0   41.0
50 Paul Brasme Francja 99.0   32.2
51 Muhammet Ali Bedir Turcja 90.0   30.7
52 Nikita Devyatkin Kazachstan 86.5   29.8
53 Benedikt Holub Czechy 90.5   28.3
54 Casey Larson USA 95.5   28.2
55 Muhammed Munir Gungen Turcja 92.5   28.1
56 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 94.0   20.7
57 Karol Niemczyk Polska 89.5   20.2
58 Sergey Kravtsov Kazachstan 66.0   0.0
59 Lovro Kos Słowenia DNS   DNS
60 David Siegel Niemcy DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2020/2021

Puchar Kontynentalny 2020/2021

Najbliższe zawody
24 września 2021 (piątek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodzących zawodach? Sprawdź kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich