Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
27.12.2020 - Engelberg (Szwajcaria) HS-140
Uwagi:
Pierwotnie 49. miejsce w konkursie zaj±ł Mattia Galiani (Włochy), który uzyskał 109.0 metrów i 83.4 pkt. Okazało się jednak, że nie ma prawa startu w zawodach tej rangi i FIS wymazała jego wynik.
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jakub Wolny Polska 127.0 133.5 271.4
2 Tilen Bartol Słowenia 135.0 132.0 270.5
3 Gregor Schlierenzauer Austria 124.5 130.0 265.4
4 Clemens Leitner Austria 126.0 127.0 263.2
5 Maximilian Steiner Austria 134.0 121.5 262.8
6 Manuel Fettner Austria 129.0 127.0 262.1
7 Jernej Damjan Słowenia 129.5 138.5 262.0
8 Paweł W±sek Polska 126.0 127.5 259.7
9 Lovro Kos Słowenia 126.5 129.5 257.6
10 Rok Masle Słowenia 133.0 127.0 257.5
11 Tomasz Pilch Polska 124.5 129.0 256.6
12 Stefan Rainer Austria 124.0 126.5 254.0
13 Daniel Tschofenig Austria 124.0 126.0 253.8
14 Robin Pedersen Norwegia 123.0 136.0 251.4
15 Niklas Bachlinger Austria 125.5 136.5 250.6
16 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 121.5 129.5 243.3
17 Rok Justin Słowenia 126.5 129.5 242.7
18 Alessandro Batby Francja 119.0 127.0 238.1
19 Andreas Schuler Szwajcaria 120.0 125.5 234.8
20 Decker Dean USA 116.0 126.5 233.6
21 Stefan Hula Polska 121.5 125.5 230.0
22 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 117.0 123.0 228.4
23 Claudio Haas Niemcy 125.5 118.5 216.0
24 Denis Kornilov Rosja 120.5 111.5 214.1
25 Andrew Urlaub USA 116.0 114.5 209.1
26 Vojtech Stursa Czechy 124.5 106.5 198.3
27 Quirin Modricken Niemcy 120.0 105.0 193.8
28 Jarosław Krzak Polska 118.5 100.5 187.8
29 Sondre Ringen Norwegia 123.5 DSQ 126.1
30 Philipp Raimund Niemcy 122.5 DSQ 114.7
31 Felix Hoffmann Niemcy 117.5   104.2
32 Noriaki Kasai Japonia 115.5   103.4
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 118.5   103.4
34 Filip Sakala Czechy 116.0   102.8
35 Jarkko Maatta Finlandia 117.5   102.4
36 Eetu Nousiainen Finlandia 114.0   102.2
37 Anders Haare Norwegia 112.0   101.7
38 Adrian Sell Niemcy 116.0   100.9
39 Simon Spiewok Niemcy 115.5   100.0
40 Arttu Pohjola Finlandia 115.5   98.2
41 Sandro Hauswirth Szwajcaria 109.5   96.3
42 Jack White Francja 110.0   92.4
43 Daniel Moroder Włochy 109.5   89.6
44 Daniel Andrei Cacina Rumunia 108.0   88.9
45 Luca Geyer Niemcy 108.5   88.4
46 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 108.0   88.3
47 Arkadiusz Jojko Polska 104.5   86.5
48 Mikhail Maksimochkin Rosja 109.0   85.5
49 Olan Lacroix Szwajcaria 104.5   79.7
50 Paul Brasme Francja 102.5   78.0
51 Francesco Cecon Włochy 106.0   77.9
52 Patrick Gasienica USA 100.5   77.1
53 Andrii Vaskul Ukraina 108.5   74.8
54 Frantisek Holik Czechy 96.0   67.7
55 Kevin Maltsev Estonia 96.5   67.3
56 Yevhen Marusiak Ukraina 99.0   64.2
57 Andrei Feldorean Rumunia DSQ   DSQ
58 Tjas Grilc Słowenia DSQ   DSQ
59 Maksim Kolobov Rosja DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2020/2021

Puchar Kontynentalny 2020/2021

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich