Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008
Seria letnia
12.08.2007   Bischofsgrün Niemcy HS-72 K-65 otwarcie
15.08.2007 17:00 Pöhla Niemcy HS-65 K-60
18.08.2007   Bischofshofen Austria HS-78 K-65
19.08.2007   Ramsau Austria HS-98 K-90
28.08.2007   Lake Placid USA HS-100 K-90
29.08.2007   Lake Placid USA HS-100 K-90
01.09.2007   Park City USA HS-100 K-90
02.09.2007   Park City USA HS-100 K-90
Seria zimowa
11.12.2007   Notodden/Heddal Norwegia HS-100 K-90 Nordycki
12.12.2007   Notodden/Heddal Norwegia HS-100 K-90 Nordycki
15.12.2007   Lahti Finlandia HS-70 K-60 odwołane
16.12.2007   Lahti Finlandia HS-70 K-60 odwołane
19.01.2008   Ljubno Słowenia HS-95 K-85 odwołane
20.01.2008   Ljubno Słowenia HS-95 K-85 odwołane
23.01.2008   Toblach/Dobbiaco Włochy HS-74 K-67
26.01.2008   Wörgl Austria K-83 odwołane
14.02.2008   Seefeld Austria HS-100 K-90 odwołane
16.02.2008   Rastbüchl/Breitenberg Niemcy HS-82 K-75 Ladies GP
17.02.2008   Rastbüchl/Breitenberg Niemcy HS-82 K-75 Ladies GP
20.02.2008 19:00 Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85 Ladies GP
23.02.2008 14:30 Schönwald Niemcy HS-93 K-85 Ladies GP
29.02.2008   Sapporo Japonia HS-98 K-90 odwołane
01.03.2008   Sapporo Japonia HS-98 K-90 odwołane
08.03.2008   Zao Japonia HS-100 K-90 Japan Tour
09.03.2008   Zao Japonia HS-100 K-90 Japan Tour
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1400  
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 928 -472
3 Jacqueline Seifriedsberger Austria 801 -599
4 Maja Vtic Słowenia 607 -793
5 Jenna Mohr Niemcy 590 -810
6 Lindsey Van USA 523 -877
7 Jessica Jerome USA 440 -960
  Nata de Leeuw Kanada 440 -960
9 Katie Willis Kanada 414 -986
10 Ulrike Graessler Niemcy 400 -1000
11 Lisa Demetz Włochy 397 -1003
12 Salome Fuchs Szwajcaria 334 -1066
13 Atsuko Tanaka Kanada 323 -1077
14 Avery Ardovino USA 319 -1081
15 Anna Haefele Niemcy 310 -1090
16 Magdalena Schnurr Niemcy 306 -1094
17 Izumi Yamada Japonia 301 -1099
18 Carina Vogt Niemcy 240 -1160
19 Juliane Seyfarth Niemcy 231 -1169
20 Bigna Windmueller Szwajcaria 214 -1186
21 Gyda Enger Norwegia 187 -1213
  Eva Logar Słowenia 187 -1213
23 Elena Runggaldier Włochy 176 -1224
24 Lisa Rexhäuser Niemcy 150 -1250
25 Line Jahr Norwegia 149 -1251
26 Katja Pozun Słowenia 136 -1264
27 Brenna Ellis USA 112 -1288
28 Ayumi Watase Japonia 105 -1295
29 Alissa Johnson USA 104 -1296
30 Vladena Pustkova Czechy 97 -1303
31 Yuki Ito Japonia 95 -1305
32 Anja Tepes Słowenia 93 -1307
33 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 77 -1323
34 Zoya Lynch Kanada 63 -1337
35 Wendy Vuik Holandia 60 -1340
36 Melanie Faisst Niemcy 59 -1341
37 Manja Pograjc Słowenia 56 -1344
38 Tanja Drage Austria 54 -1346
39 Lara Thomae Holandia 53 -1347
40 Malika Schuepbach Szwajcaria 52 -1348
41 Caroline Espiau Francja 46 -1354
42 Julia Kykkänen Finlandia 43 -1357
43 Sarah Hendrickson USA 42 -1358
44 Silje Sprakehaug Norwegia 37 -1363
  Barbara Stuffer Włochy 37 -1363
  Sabrina Windmueller Szwajcaria 37 -1363
47 Rieko Kanai Japonia 34 -1366
48 Michaela Dolezelova Czechy 33 -1367
49 Karin Friberg USA 30 -1370
50 Evelyn Insam Włochy 26 -1374
51 Elisabeth Andersson USA 25 -1375
52 Seiko Koasa Japonia 24 -1376
53 Ayuka Takeda Japonia 23 -1377
54 Ramona Straub Niemcy 21 -1379
  Tara Geraghty-Moats USA 21 -1379
56 Svenja Wuerth Niemcy 20 -1380
57 Verena Pock Austria 18 -1382
  Yurika Hirayama Japonia 18 -1382
59 Abby Ringquist USA 17 -1383
60 Misaki Shigeno Japonia 16 -1384
61 Natsuka Sawaya Japonia 14 -1386
62 Roberta D Agostina Włochy 12 -1388
  Misa Fueki Japonia 12 -1388
64 Erina Kabe Japonia 11 -1389
  Danielle Lussi USA 11 -1389
66 Mizuki Yamaguchi Japonia 10 -1390
67 Faye Stratford USA 9 -1391
68 Spela Rogelj Słowenia 7 -1393
69 Aki Matsuhashi Japonia 6 -1394
  Saki Kitamura Japonia 6 -1394
71 Sakura Sato Japonia 3 -1397
72 Anna Kienzer Austria 2 -1398
73 Yuka Kobayashi Japonia 1 -1399
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2327  
2 Austria Austria 1803 -524
3 Norwegia Norwegia 1773 -554
4 USA USA 1653 -674
5 Kanada Kanada 1240 -1087
6 Słowenia Słowenia 1086 -1241
7 Japonia Japonia 756 -1571
8 Włochy Włochy 648 -1679
9 Szwajcaria Szwajcaria 637 -1690
10 Czechy Czechy 130 -2197
11 Holandia Holandia 113 -2214
12 Francja Francja 46 -2281
13 Finlandia Finlandia 43 -2284
Wyniki konkursów
12.08.2007 Bischofsgrün Niemcy K-65
Zwycięzca: Jenna Mohr (Niemcy)
15.08.2007 Poehla Niemcy K-60
Zwycięzca: Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
18.08.2007 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
19.08.2007 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
28.08.2007 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
29.08.2007 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
02.09.2007 Park City USA K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
02.09.2007 Park City USA K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
11.12.2007 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
12.12.2007 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
23.01.2008 Dobbiaco Włochy K-67
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
16.02.2008 Breitenberg Niemcy K-75
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
17.02.2008 Breitenberg Niemcy K-75
Zwycięzca: Maja Vtic (Słowenia)
20.02.2008 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Atsuko Tanaka (Kanada)
23.02.2008 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
08.03.2008 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
09.03.2008 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Sandro Steiner
Najbliższe zawody
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
15 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Lillehammer
seria próbna M
09:30
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
13:00
CoC Lillehammer
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich