TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008
Seria letnia
12.08.2007   Bischofsgrün Niemcy HS-72 K-65 otwarcie
15.08.2007 17:00 Pöhla Niemcy HS-65 K-60
18.08.2007   Bischofshofen Austria HS-78 K-65
19.08.2007   Ramsau Austria HS-98 K-90
28.08.2007   Lake Placid USA HS-100 K-90
29.08.2007   Lake Placid USA HS-100 K-90
01.09.2007   Park City USA HS-100 K-90
02.09.2007   Park City USA HS-100 K-90
Seria zimowa
11.12.2007   Notodden/Heddal Norwegia HS-100 K-90 Nordycki
12.12.2007   Notodden/Heddal Norwegia HS-100 K-90 Nordycki
15.12.2007   Lahti Finlandia HS-70 K-60 odwołane
16.12.2007   Lahti Finlandia HS-70 K-60 odwołane
19.01.2008   Ljubno Słowenia HS-95 K-85 odwołane
20.01.2008   Ljubno Słowenia HS-95 K-85 odwołane
23.01.2008   Toblach/Dobbiaco Włochy HS-74 K-67
26.01.2008   Wörgl Austria K-83 odwołane
14.02.2008   Seefeld Austria HS-100 K-90 odwołane
16.02.2008   Rastbüchl/Breitenberg Niemcy HS-82 K-75 Ladies GP
17.02.2008   Rastbüchl/Breitenberg Niemcy HS-82 K-75 Ladies GP
20.02.2008 19:00 Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85 Ladies GP
23.02.2008 14:30 Schönwald Niemcy HS-93 K-85 Ladies GP
29.02.2008   Sapporo Japonia HS-98 K-90 odwołane
01.03.2008   Sapporo Japonia HS-98 K-90 odwołane
08.03.2008   Zao Japonia HS-100 K-90 Japan Tour
09.03.2008   Zao Japonia HS-100 K-90 Japan Tour
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1400  
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 928 -472
3 Jacqueline Seifriedsberger Austria 801 -599
4 Maja Vtic Słowenia 607 -793
5 Jenna Mohr Niemcy 590 -810
6 Lindsey Van USA 523 -877
7 Jessica Jerome USA 440 -960
  Nata de Leeuw Kanada 440 -960
9 Katie Willis Kanada 414 -986
10 Ulrike Graessler Niemcy 400 -1000
11 Lisa Demetz Włochy 397 -1003
12 Salome Fuchs Szwajcaria 334 -1066
13 Atsuko Tanaka Kanada 323 -1077
14 Avery Ardovino USA 319 -1081
15 Anna Haefele Niemcy 310 -1090
16 Magdalena Schnurr Niemcy 306 -1094
17 Izumi Yamada Japonia 301 -1099
18 Carina Vogt Niemcy 240 -1160
19 Juliane Seyfarth Niemcy 231 -1169
20 Bigna Windmueller Szwajcaria 214 -1186
21 Gyda Enger Norwegia 187 -1213
  Eva Logar Słowenia 187 -1213
23 Elena Runggaldier Włochy 176 -1224
24 Lisa Rexhäuser Niemcy 150 -1250
25 Line Jahr Norwegia 149 -1251
26 Katja Pozun Słowenia 136 -1264
27 Brenna Ellis USA 112 -1288
28 Ayumi Watase Japonia 105 -1295
29 Alissa Johnson USA 104 -1296
30 Vladena Pustkova Czechy 97 -1303
31 Yuki Ito Japonia 95 -1305
32 Anja Tepes Słowenia 93 -1307
33 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 77 -1323
34 Zoya Lynch Kanada 63 -1337
35 Wendy Vuik Holandia 60 -1340
36 Melanie Faisst Niemcy 59 -1341
37 Manja Pograjc Słowenia 56 -1344
38 Tanja Drage Austria 54 -1346
39 Lara Thomae Holandia 53 -1347
40 Malika Schuepbach Szwajcaria 52 -1348
41 Caroline Espiau Francja 46 -1354
42 Julia Kykkänen Finlandia 43 -1357
43 Sarah Hendrickson USA 42 -1358
44 Silje Sprakehaug Norwegia 37 -1363
  Barbara Stuffer Włochy 37 -1363
  Sabrina Windmueller Szwajcaria 37 -1363
47 Rieko Kanai Japonia 34 -1366
48 Michaela Dolezelova Czechy 33 -1367
49 Karin Friberg USA 30 -1370
50 Evelyn Insam Włochy 26 -1374
51 Elisabeth Andersson USA 25 -1375
52 Seiko Koasa Japonia 24 -1376
53 Ayuka Takeda Japonia 23 -1377
54 Ramona Straub Niemcy 21 -1379
  Tara Geraghty-Moats USA 21 -1379
56 Svenja Wuerth Niemcy 20 -1380
57 Verena Pock Austria 18 -1382
  Yurika Hirayama Japonia 18 -1382
59 Abby Ringquist USA 17 -1383
60 Misaki Shigeno Japonia 16 -1384
61 Natsuka Sawaya Japonia 14 -1386
62 Roberta D Agostina Włochy 12 -1388
  Misa Fueki Japonia 12 -1388
64 Erina Kabe Japonia 11 -1389
  Danielle Lussi USA 11 -1389
66 Mizuki Yamaguchi Japonia 10 -1390
67 Faye Stratford USA 9 -1391
68 Spela Rogelj Słowenia 7 -1393
69 Aki Matsuhashi Japonia 6 -1394
  Saki Kitamura Japonia 6 -1394
71 Sakura Sato Japonia 3 -1397
72 Anna Kienzer Austria 2 -1398
73 Yuka Kobayashi Japonia 1 -1399
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2327  
2 Austria Austria 1803 -524
3 Norwegia Norwegia 1773 -554
4 USA USA 1653 -674
5 Kanada Kanada 1240 -1087
6 Słowenia Słowenia 1086 -1241
7 Japonia Japonia 756 -1571
8 Włochy Włochy 648 -1679
9 Szwajcaria Szwajcaria 637 -1690
10 Czechy Czechy 130 -2197
11 Holandia Holandia 113 -2214
12 Francja Francja 46 -2281
13 Finlandia Finlandia 43 -2284
Wyniki konkursów
12.08.2007 Bischofsgrün Niemcy K-65
Zwycięzca: Jenna Mohr (Niemcy)
15.08.2007 Poehla Niemcy K-60
Zwycięzca: Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
18.08.2007 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
19.08.2007 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
28.08.2007 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
29.08.2007 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
02.09.2007 Park City USA K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
02.09.2007 Park City USA K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
11.12.2007 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
12.12.2007 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
23.01.2008 Dobbiaco Włochy K-67
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
16.02.2008 Breitenberg Niemcy K-75
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
17.02.2008 Breitenberg Niemcy K-75
Zwycięzca: Maja Vtic (Słowenia)
20.02.2008 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Atsuko Tanaka (Kanada)
23.02.2008 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
08.03.2008 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
09.03.2008 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »