Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 19.08.2007, Ramsau K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 296  
2 Jacqueline Seifriedsberger Austria 218 -78
3 Jenna Mohr Niemcy 204 -92
4 Anette Sagen Norwegia 180 -116
5 Nata de Leeuw Kanada 177 -119
6 Katie Willis Kanada 145 -151
7 Salome Fuchs Szwajcaria 137 -159
8 Anna Haefele Niemcy 126 -170
9 Avery Ardovino USA 114 -182
10 Lindsey Van USA 112 -184
11 Izumi Yamada Japonia 105 -191
12 Carina Vogt Niemcy 93 -203
13 Lisa Demetz Włochy 90 -206
14 Lisa Rexhäuser Niemcy 85 -211
15 Ulrike Graessler Niemcy 83 -213
16 Magdalena Schnurr Niemcy 67 -229
17 Jessica Jerome USA 59 -237
18 Tanja Drage Austria 54 -242
19 Eva Logar Słowenia 53 -243
  Elena Runggaldier Włochy 53 -243
21 Maja Vtic Słowenia 52 -244
22 Line Jahr Norwegia 39 -257
23 Malika Schuepbach Szwajcaria 36 -260
  Caroline Espiau Francja 36 -260
25 Juliane Seyfarth Niemcy 34 -262
26 Vladena Pustkova Czechy 31 -265
27 Barbara Stuffer Włochy 28 -268
28 Anja Tepes Słowenia 27 -269
29 Yuki Ito Japonia 23 -273
30 Ayumi Watase Japonia 21 -275
31 Ramona Straub Niemcy 19 -277
32 Brenna Ellis USA 18 -278
33 Sabrina Windmueller Szwajcaria 14 -282
34 Svenja Wuerth Niemcy 12 -284
35 Abby Ringquist USA 11 -285
36 Manja Pograjc Słowenia 8 -288
  Katja Pozun Słowenia 8 -288
38 Evelyn Insam Włochy 5 -291
39 Alissa Johnson USA 4 -292
40 Roberta D Agostina Włochy 2 -294
  Anna Kienzer Austria 2 -294
42 Bigna Windmueller Szwajcaria 1 -295
  Atsuko Tanaka Kanada 1 -295
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 723  
2 Austria Austria 570 -153
3 Kanada Kanada 323 -400
4 USA USA 318 -405
5 Norwegia Norwegia 219 -504
6 Szwajcaria Szwajcaria 188 -535
7 Włochy Włochy 178 -545
8 Japonia Japonia 149 -574
9 Słowenia Słowenia 148 -575
10 Francja Francja 36 -687
11 Czechy Czechy 31 -692

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich