Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
23.01.2008 - Dobbiaco (Włochy) K-67
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anette Sagen Norwegia 71.5 75.0 250.0
2 Maja Vtic Słowenia 69.0 73.5 240.9
3 Jacqueline Seifriedsberger Austria 69.5 70.5 236.4
4 Melanie Faisst Niemcy 68.5 70.5 234.5
5 Line Jahr Norwegia 69.5 69.0 233.8
6 Magdalena Schnurr Niemcy 68.0 70.0 232.6
7 Elena Runggaldier Włochy 69.5 69.0 231.8
8 Gyda Enger Norwegia 67.0 70.0 228.7
  Lisa Demetz Włochy 67.0 70.0 228.7
10 Katja Pozun Słowenia 69.0 69.5 228.3
11 Ulrike Graessler Niemcy 68.5 68.0 225.5
  Anna Haefele Niemcy 67.0 69.5 225.5
13 Eva Logar Słowenia 68.0 69.5 223.4
14 Lisa Rexhäuser Niemcy 68.5 67.0 221.6
  Verena Pock Austria 67.5 68.0 221.6
16 Katie Willis Kanada 65.5 67.5 219.1
17 Wendy Vuik Holandia 67.0 66.5 217.8
18 Juliane Seyfarth Niemcy 65.5 67.5 217.1
19 Jenna Mohr Niemcy 63.0 70.5 216.3
20 Evelyn Insam Włochy 65.5 68.5 215.0
21 Bigna Windmueller Szwajcaria 70.0 70.5 213.6
22 Nata de Leeuw Kanada 62.5 68.0 211.6
23 Sabrina Windmueller Szwajcaria 63.0 68.0 209.8
24 Spela Rogelj Słowenia 64.5 65.0 206.2
25 Manja Pograjc Słowenia 64.5 65.5 205.9
26 Lara Thomae Holandia 64.5 66.5 205.8
27 Carina Vogt Niemcy 62.0 63.5 190.1
28 Roberta D Agostina Włochy 63.5 59.0 189.9
29 Silje Sprakehaug Norwegia 62.5 61.0 188.3
30 Barbara Stuffer Włochy 63.5 55.5 178.5
31 Vladena Pustkova Czechy 61.5   92.3
32 Atsuko Tanaka Kanada 59.0   88.3
33 Simona Senoner Włochy 59.0   86.8
34 Salome Fuchs Szwajcaria 55.5   78.9
35 Michaela Dolezelova Czechy 55.5   76.4
36 Barbara Klinec Słowenia 53.5   75.1
37 Maria Zotova Rosja 55.0   73.7
38 Anja Tepes Słowenia 52.5   67.2
39 Julia Clair Francja 51.5   66.8
40 Anna Kienzer Austria 48.5   59.1
41 Valentine Prucker Włochy 47.0   58.0
42 Esther Steindl Austria 44.0   50.8
43 Coline Mattel Francja 45.0   49.7
44 Nadine Kostner Włochy 40.0   37.2
45 Lucie Mikova Czechy 49.0   DSQ

« Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich