Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 28.08.2007, Lake Placid K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 376  
2 Anette Sagen Norwegia 280 -96
3 Jenna Mohr Niemcy 254 -122
4 Jacqueline Seifriedsberger Austria 250 -126
5 Katie Willis Kanada 205 -171
6 Nata de Leeuw Kanada 203 -173
7 Salome Fuchs Szwajcaria 166 -210
8 Avery Ardovino USA 154 -222
9 Lindsey Van USA 132 -244
10 Anna Haefele Niemcy 126 -250
11 Lisa Demetz Włochy 106 -270
12 Izumi Yamada Japonia 105 -271
13 Jessica Jerome USA 104 -272
14 Carina Vogt Niemcy 93 -283
  Ulrike Graessler Niemcy 93 -283
16 Maja Vtic Słowenia 88 -288
17 Lisa Rexhäuser Niemcy 85 -291
18 Eva Logar Słowenia 67 -309
  Magdalena Schnurr Niemcy 67 -309
20 Tanja Drage Austria 54 -322
21 Elena Runggaldier Włochy 53 -323
22 Anja Tepes Słowenia 51 -325
23 Vladena Pustkova Czechy 49 -327
24 Brenna Ellis USA 40 -336
25 Line Jahr Norwegia 39 -337
26 Malika Schuepbach Szwajcaria 36 -340
  Caroline Espiau Francja 36 -340
28 Juliane Seyfarth Niemcy 34 -342
29 Barbara Stuffer Włochy 28 -348
30 Yuki Ito Japonia 23 -353
31 Ayumi Watase Japonia 21 -355
32 Ramona Straub Niemcy 19 -357
33 Abby Ringquist USA 17 -359
34 Bigna Windmueller Szwajcaria 16 -360
35 Sabrina Windmueller Szwajcaria 14 -362
36 Atsuko Tanaka Kanada 13 -363
  Tara Geraghty-Moats USA 13 -363
38 Svenja Wuerth Niemcy 12 -364
39 Zoya Lynch Kanada 11 -365
40 Michaela Dolezelova Czechy 9 -367
41 Manja Pograjc Słowenia 8 -368
  Karin Friberg USA 8 -368
  Katja Pozun Słowenia 8 -368
44 Elisabeth Andersson USA 7 -369
45 Evelyn Insam Włochy 5 -371
  Danielle Lussi USA 5 -371
47 Alissa Johnson USA 4 -372
  Faye Stratford USA 4 -372
49 Roberta D Agostina Włochy 2 -374
  Anna Kienzer Austria 2 -374
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 783  
2 Austria Austria 682 -101
3 USA USA 488 -295
4 Kanada Kanada 432 -351
5 Norwegia Norwegia 319 -464
6 Szwajcaria Szwajcaria 232 -551
7 Słowenia Słowenia 222 -561
8 Włochy Włochy 194 -589
9 Japonia Japonia 149 -634
10 Czechy Czechy 58 -725
11 Francja Francja 36 -747

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich