Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
18.08.2007 - Bischofshofen (Austria) K-65
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anette Sagen Norwegia 72.5 73.5 266.4
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 71.0 70.5 261.1
3 Jacqueline Seifriedsberger Austria 69.5 70.5 256.0
4 Nata de Leeuw Kanada 70.0 71.0 254.4
5 Katie Willis Kanada 70.0 70.0 254.0
6 Carina Vogt Niemcy 68.5 68.5 244.3
7 Izumi Yamada Japonia 67.5 69.5 243.8
8 Lisa Rexhäuser Niemcy 68.5 68.5 243.3
  Salome Fuchs Szwajcaria 68.5 68.5 243.3
10 Lindsey Van USA 68.0 67.5 242.7
11 Elena Runggaldier Włochy 66.5 68.5 239.5
12 Maja Vtic Słowenia 66.0 67.0 235.7
13 Eva Logar Słowenia 67.0 67.0 235.6
14 Lisa Demetz Włochy 66.5 67.0 234.9
15 Avery Ardovino USA 67.0 66.5 233.4
16 Tanja Drage Austria 65.5 66.0 231.6
17 Sabrina Windmueller Szwajcaria 66.5 66.0 230.0
18 Jessica Jerome USA 65.5 66.5 229.8
19 Jenna Mohr Niemcy 69.0 66.5 229.7
20 Juliane Seyfarth Niemcy 66.0 65.5 229.1
21 Anna Haefele Niemcy 68.5 65.0 227.9
22 Magdalena Schnurr Niemcy 64.5 66.0 227.2
23 Caroline Espiau Francja 64.0 66.5 225.7
24 Ulrike Graessler Niemcy 66.5 64.0 223.2
25 Vladena Pustkova Czechy 64.5 65.5 223.0
26 Barbara Stuffer Włochy 68.5 60.5 219.6
27 Manja Pograjc Słowenia 64.0 63.5 219.5
28 Yuki Ito Japonia 64.0 63.5 216.5
29 Anna Kienzer Austria 64.0 60.5 210.8
30 Atsuko Tanaka Kanada 63.0 60.5 209.4
31 Line Jahr Norwegia 63.0   108.2
32 Malika Schuepbach Szwajcaria 64.5   107.3
33 Katja Pozun Słowenia 63.0   107.2
34 Anja Tepes Słowenia 62.5   106.5
35 Ayumi Watase Japonia 64.5   106.3
36 Brenna Ellis USA 62.5   105.0
37 Evelyn Insam Włochy 62.0   104.3
38 Michaela Dolezelova Czechy 62.5   103.0
39 Seiko Koasa Japonia 61.0   102.4
40 Wendy Vuik Holandia 62.0   102.3
41 Coline Mattel Francja 60.0   101.5
42 Julia Clair Francja 61.5   98.1
43 Cornelia Roider Austria 60.5   97.2
44 Verena Pock Austria 59.5   96.8
45 Julia Kykkänen Finlandia 59.0   95.1
46 Roberta D Agostina Włochy 59.0   94.6
47 Silje Sprakehaug Norwegia 59.0   93.1
48 Zoya Lynch Kanada 59.0   90.1
49 Lara Thomae Holandia 56.0   85.9
50 Gyda Enger Norwegia 54.0   81.6
51 Hannele Eronen Finlandia 52.5   78.5
52 Esther Steindl Austria 50.0   71.0
53 Simona Senoner Włochy 49.0   63.6
54 Nadine Kostner Włochy 44.0   51.1
55 Johana Spackova Czechy 41.0   47.9
56 Abby Ringquist USA DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich