Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 08.03.2008, Zao K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1300  
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 848 -452
3 Jacqueline Seifriedsberger Austria 756 -544
4 Maja Vtic Słowenia 575 -725
5 Jenna Mohr Niemcy 540 -760
6 Lindsey Van USA 523 -777
7 Nata de Leeuw Kanada 440 -860
8 Katie Willis Kanada 414 -886
9 Lisa Demetz Włochy 397 -903
10 Jessica Jerome USA 380 -920
11 Ulrike Graessler Niemcy 364 -936
12 Salome Fuchs Szwajcaria 334 -966
13 Anna Haefele Niemcy 310 -990
14 Magdalena Schnurr Niemcy 306 -994
15 Avery Ardovino USA 297 -1003
16 Atsuko Tanaka Kanada 283 -1017
17 Izumi Yamada Japonia 277 -1023
18 Carina Vogt Niemcy 240 -1060
19 Juliane Seyfarth Niemcy 231 -1069
20 Bigna Windmueller Szwajcaria 214 -1086
21 Eva Logar Słowenia 187 -1113
22 Elena Runggaldier Włochy 176 -1124
23 Gyda Enger Norwegia 161 -1139
24 Lisa Rexhäuser Niemcy 150 -1150
25 Line Jahr Norwegia 149 -1151
26 Katja Pozun Słowenia 136 -1164
27 Brenna Ellis USA 112 -1188
28 Vladena Pustkova Czechy 97 -1203
29 Anja Tepes Słowenia 93 -1207
30 Alissa Johnson USA 86 -1214
31 Ayumi Watase Japonia 85 -1215
32 Yuki Ito Japonia 66 -1234
33 Zoya Lynch Kanada 63 -1237
34 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 61 -1239
35 Melanie Faisst Niemcy 59 -1241
36 Manja Pograjc Słowenia 56 -1244
37 Tanja Drage Austria 54 -1246
38 Malika Schuepbach Szwajcaria 52 -1248
39 Lara Thomae Holandia 50 -1250
40 Wendy Vuik Holandia 48 -1252
41 Caroline Espiau Francja 46 -1254
42 Sarah Hendrickson USA 42 -1258
43 Sabrina Windmueller Szwajcaria 37 -1263
  Silje Sprakehaug Norwegia 37 -1263
  Barbara Stuffer Włochy 37 -1263
46 Michaela Dolezelova Czechy 33 -1267
  Julia Kykkänen Finlandia 33 -1267
48 Karin Friberg USA 30 -1270
49 Evelyn Insam Włochy 26 -1274
50 Elisabeth Andersson USA 25 -1275
51 Tara Geraghty-Moats USA 21 -1279
  Ramona Straub Niemcy 21 -1279
53 Svenja Wuerth Niemcy 20 -1280
  Rieko Kanai Japonia 20 -1280
55 Verena Pock Austria 18 -1282
56 Abby Ringquist USA 17 -1283
57 Roberta D Agostina Włochy 12 -1288
58 Danielle Lussi USA 11 -1289
  Yurika Hirayama Japonia 11 -1289
60 Ayuka Takeda Japonia 10 -1290
61 Seiko Koasa Japonia 9 -1291
  Faye Stratford USA 9 -1291
63 Misa Fueki Japonia 8 -1292
64 Spela Rogelj Słowenia 7 -1293
  Misaki Shigeno Japonia 7 -1293
66 Natsuka Sawaya Japonia 6 -1294
67 Mizuki Yamaguchi Japonia 5 -1295
68 Aki Matsuhashi Japonia 4 -1296
69 Sakura Sato Japonia 3 -1297
70 Anna Kienzer Austria 2 -1298
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2241  
2 Austria Austria 1678 -563
3 Norwegia Norwegia 1647 -594
4 USA USA 1553 -688
5 Kanada Kanada 1200 -1041
6 Słowenia Słowenia 1054 -1187
7 Włochy Włochy 648 -1593
8 Szwajcaria Szwajcaria 637 -1604
9 Japonia Japonia 572 -1669
10 Czechy Czechy 130 -2111
11 Holandia Holandia 98 -2143
12 Francja Francja 46 -2195
13 Finlandia Finlandia 33 -2208

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich