Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
17.02.2008 - Breitenberg (Niemcy) K-75
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maja Vtic Słowenia 77.0 81.0 245.6
2 Lindsey Van USA 78.5 78.0 239.8
  Anette Sagen Norwegia 77.5 81.5 239.8
4 Magdalena Schnurr Niemcy 74.0 79.5 234.2
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 76.0 76.5 233.5
6 Ulrike Graessler Niemcy 79.5 74.0 229.7
7 Juliane Seyfarth Niemcy 78.5 73.0 229.3
8 Lisa Demetz Włochy 76.5 75.0 228.3
9 Atsuko Tanaka Kanada 73.0 77.0 228.0
10 Izumi Yamada Japonia 74.0 76.5 227.1
11 Bigna Windmueller Szwajcaria 74.5 76.0 226.1
12 Anna Haefele Niemcy 79.0 70.5 223.9
13 Jacqueline Seifriedsberger Austria 74.5 73.5 221.6
14 Gyda Enger Norwegia 75.5 70.5 217.7
15 Manja Pograjc Słowenia 73.5 75.0 217.2
16 Katja Pozun Słowenia 73.5 76.0 216.9
17 Elena Runggaldier Włochy 72.5 72.0 211.9
18 Jenna Mohr Niemcy 73.5 71.0 211.4
19 Avery Ardovino USA 73.5 70.5 210.3
20 Carina Vogt Niemcy 71.5 72.5 209.8
21 Evelyn Insam Włochy 73.5 70.5 209.3
22 Ayumi Watase Japonia 71.5 72.0 209.2
23 Katie Willis Kanada 73.0 72.5 208.1
24 Eva Logar Słowenia 71.5 70.0 202.3
25 Jessica Jerome USA 72.0 68.5 201.1
26 Lisa Rexhäuser Niemcy 71.0 69.5 199.1
27 Melanie Faisst Niemcy 70.0 69.0 196.3
28 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 69.5 67.5 192.4
29 Wendy Vuik Holandia 70.5 66.5 191.9
30 Silje Sprakehaug Norwegia 69.5 60.5 175.0
31 Line Jahr Norwegia 69.0   97.8
32 Sabrina Windmueller Szwajcaria 69.5   97.4
33 Michaela Dolezelova Czechy 69.5   96.9
34 Yuki Ito Japonia 68.5   95.7
35 Barbara Stuffer Włochy 68.0   95.1
  Brenna Ellis USA 68.0   95.1
37 Nata de Leeuw Kanada 68.0   94.1
38 Salome Fuchs Szwajcaria 67.0   92.4
39 Ramona Straub Niemcy 66.5   90.8
40 Verena Pock Austria 67.5   90.0
41 Sarah Hendrickson USA 66.0   89.7
42 Simona Senoner Włochy 67.5   88.5
43 Vladena Pustkova Czechy 67.0   88.4
44 Svenja Wuerth Niemcy 64.5   85.9
45 Lara Thomae Holandia 64.5   84.9
46 Zoya Lynch Kanada 65.0   83.0
47 Roberta D Agostina Włochy 63.0   81.1
48 Lea Wallewein Niemcy 62.0   77.9
49 Karin Friberg USA 62.5   77.5
50 Alissa Johnson USA 60.0   74.0
51 Anna Kienzer Austria 58.5   71.2
52 Mari Backe Norwegia 58.0   70.6
53 Sarah Poeppel Niemcy 58.0   69.6
54 Jenny Loeffler Niemcy 58.5   68.7
55 Nicole Hauer Niemcy 57.5   68.5
56 Franziska Moser Niemcy 58.0   68.1
57 Maria Zotova Rosja 65.0   65.0
58 Valentine Prucker Włochy 54.0   60.3
59 Lucie Mikova Czechy 59.5   52.9
60 Esther Steindl Austria 50.5   51.6
61 Steffi Reischl Niemcy 46.5   42.3
62 Synne Steen Hansen Norwegia 54.5   40.4
63 Nadine Kostner Włochy 41.5   29.8

« Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
4 paĽdziernika 2019 (pi±tek)
14:00
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich