Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
20.02.2008 - Baiersbronn (Niemcy) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Atsuko Tanaka Kanada 89.0 91.0 241.5
2 Anette Sagen Norwegia 88.5 89.0 239.5
3 Carina Vogt Niemcy 85.5 89.5 236.0
4 Jacqueline Seifriedsberger Austria 88.5 84.0 231.0
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 84.5 86.5 229.0
6 Maja Vtic Słowenia 87.5 84.0 226.0
7 Lisa Rexhäuser Niemcy 88.0 83.5 224.5
8 Anna Haefele Niemcy 85.0 84.5 222.5
9 Magdalena Schnurr Niemcy 84.5 83.0 221.0
  Jessica Jerome USA 83.5 84.5 221.0
11 Ulrike Graessler Niemcy 84.5 84.0 220.5
12 Juliane Seyfarth Niemcy 87.5 79.5 218.5
13 Izumi Yamada Japonia 83.0 81.5 214.0
14 Bigna Windmueller Szwajcaria 80.5 84.0 213.5
  Lisa Demetz Włochy 83.0 82.5 213.5
16 Manja Pograjc Słowenia 81.0 81.5 207.0
17 Nata de Leeuw Kanada 79.5 82.5 206.0
18 Katie Willis Kanada 80.0 82.0 205.5
19 Gyda Enger Norwegia 81.0 78.5 203.0
20 Sarah Hendrickson USA 79.5 80.0 201.5
21 Zoya Lynch Kanada 82.5 76.5 197.5
22 Jenna Mohr Niemcy 81.5 76.5 196.5
23 Ayumi Watase Japonia 81.5 75.5 196.0
24 Brenna Ellis USA 79.0 77.0 191.5
25 Sabrina Windmueller Szwajcaria 78.0 78.0 191.0
26 Avery Ardovino USA 79.0 79.0 190.0
27 Silje Sprakehaug Norwegia 79.0 76.5 189.0
28 Svenja Wuerth Niemcy 78.5 76.5 187.0
29 Alissa Johnson USA 77.5 74.0 182.0
30 Caroline Espiau Francja 83.5 DSQ 106.5
31 Line Jahr Norwegia 77.5   94.0
32 Salome Fuchs Szwajcaria 76.5   92.5
33 Wendy Vuik Holandia 76.5   91.0
34 Roberta D Agostina Włochy 74.5   88.0
  Yuki Ito Japonia 75.5   88.0
36 Coline Mattel Francja 74.0   86.0
  Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 74.5   86.0
38 Barbara Stuffer Włochy 72.5   83.5
  Eva Logar Słowenia 74.0   83.5
40 Karin Friberg USA 72.0   81.5
41 Mari Backe Norwegia 66.0   69.0
42 Lara Thomae Holandia 66.5   66.0
43 Coralie Taillard Francja 61.0   52.0
44 Lindsey Van USA DNS   DNS
45 Elena Runggaldier Włochy DNS   DNS
46 Katja Pozun Słowenia DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich