Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
28.08.2007 - Lake Placid (USA) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anette Sagen Norwegia 97.0 97.5 255.0
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 91.0 91.0 227.0
3 Katie Willis Kanada 88.0 86.0 214.0
4 Jenna Mohr Niemcy 91.5 80.5 206.5
5 Jessica Jerome USA 82.5 87.5 202.0
6 Avery Ardovino USA 84.0 86.0 200.5
7 Maja Vtic Słowenia 77.5 88.0 191.0
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 82.0 81.0 190.5
9 Salome Fuchs Szwajcaria 82.0 81.0 187.0
10 Nata de Leeuw Kanada 82.5 79.5 184.0
11 Anja Tepes Słowenia 81.0 81.0 182.0
12 Brenna Ellis USA 78.5 81.0 178.0
13 Lindsey Van USA 83.5 72.5 173.5
14 Vladena Pustkova Czechy 84.0 68.0 156.0
15 Lisa Demetz Włochy 79.0 68.5 153.0
16 Bigna Windmueller Szwajcaria 71.0 78.5 152.5
17 Eva Logar Słowenia 70.5 75.5 146.0
18 Tara Geraghty-Moats USA 70.0 71.5 138.5
19 Atsuko Tanaka Kanada 62.5 73.0 126.5
20 Zoya Lynch Kanada 68.0 65.0 114.5
21 Ulrike Graessler Niemcy 65.5 65.5 108.0
22 Michaela Dolezelova Czechy 61.0 67.5 100.0
23 Karin Friberg USA 61.0 60.5 95.5
24 Elisabeth Andersson USA 49.5 60.0 65.0
25 Abby Ringquist USA 66.0 DNS 58.5
26 Danielle Lussi USA 55.0 53.0 57.5
27 Faye Stratford USA 46.0 47.0 24.5

« Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich