Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - FIS Cup kobiet 2019/2020
06.07.2019 10:30 Szczyrk Polska HS-106
07.07.2019 09:45 Szczyrk Polska HS-106
11.07.2019 17:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
12.07.2019 16:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
03.08.2019 15:30 Ljubno Słowenia HS-94
04.08.2019 11:30 Ljubno Słowenia HS-94
24.08.2019 09:15 Rasnov Rumunia HS-97
25.08.2019 08:45 Rasnov Rumunia HS-97
05.10.2019 14:00 Villach Austria HS-98
06.10.2019 10:30 Villach Austria HS-98
21.12.2019 12:00 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
22.12.2019 10:00 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
25.01.2020 10:30 Rastbüchl Niemcy HS-78
26.01.2020 08:30 Rastbüchl Niemcy HS-78
15.02.2020 10:20 Villach Austria HS-98
16.02.2020 10:30 Villach Austria HS-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klara Ulrichova Czechy 645  
2 Stepanka Ptackova Czechy 430 -215
3 Karolina Indrackova Czechy 372 -273
4 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 346 -299
5 Kinga Rajda Polska 339 -306
6 Lara Logar Słowenia 338 -307
7 Pia Mazi Słowenia 306 -339
8 Sophie Sorschag Austria 295 -350
9 Elisabeth Raudaschl Austria 293 -352
10 Spela Rogelj Słowenia 260 -385
11 Julia Muehlbacher Austria 250 -395
12 Virag Voros Węgry 245 -400
13 Liangyao Wang Chiny 231 -414
14 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 224 -421
15 Yuka Seto Japonia 220 -425
16 Julia Huber Austria 214 -431
17 Agnes Reisch Niemcy 200 -445
18 Joanna Szwab Polska 182 -463
19 Valentina Sderzhikova Kazachstan 180 -465
  Nika Kriznar Słowenia 180 -465
  Ursa Bogataj Słowenia 180 -465
22 Veronika Jencova Czechy 168 -477
23 Pia Lilian Kuebler Niemcy 163 -482
24 Kristina Prokopieva Rosja 160 -485
  Selina Freitag Niemcy 160 -485
26 Anna Twardosz Polska 142 -503
27 Manuela Malsiner Włochy 140 -505
  Irma Makhinia Rosja 140 -505
29 Guylim Park Korea Pd. 138 -507
30 Alina Borodina Rosja 122 -523
31 Vanessa Moharitsch Austria 105 -540
  Sophie Kothbauer Austria 105 -540
33 Aleksandra Barantceva Rosja 103 -542
34 Andreea Diana Trambitas Rumunia 96 -549
35 Katra Komar Słowenia 95 -550
36 Anna Shpyneva Rosja 90 -555
  Hannah Wiegele Austria 90 -555
38 Katja Markuta Słowenia 88 -557
  Giada Tomaselli Włochy 88 -557
40 Tetyana Pylypchuk Ukraina 86 -559
41 Rea Kindlimann Szwajcaria 85 -560
42 Nicole Konderla Polska 81 -564
  Natasha Bodnarchuk Kanada 81 -564
  Nika Vetrih Słowenia 81 -564
  Katharina Ellmauer Austria 81 -564
46 Jerneja Brecl Słowenia 80 -565
  Nozomi Maruyama Japonia 80 -565
48 Wiktoria Przybyła Polska 78 -567
49 Josephin Laue Niemcy 77 -568
50 Claudia Purker Austria 76 -569
51 Zdenka Pesatova Czechy 75 -570
52 Veronika Shishkina Kazachstan 74 -571
  Anna Jaekle Niemcy 74 -571
54 Birun Shao Chiny 68 -577
55 Ana Jereb Słowenia 65 -580
56 Emely Torazza Szwajcaria 64 -581
57 Jessica Malsiner Włochy 62 -583
58 Kaede Narita Japonia 61 -584
59 Sina Arnet Szwajcaria 58 -587
60 Alexandria Loutitt Kanada 57 -588
61 Michelle Goebel Niemcy 55 -590
62 Gyda Westvold Hansen Norwegia 54 -591
63 Paulina Cie¶lar Polska 52 -593
64 Elizaveta Mokhova Rosja 50 -595
  Arantxa Lancho Niemcy 50 -595
  Maja Vtic Słowenia 50 -595
67 Mathilde Oustad Norwegia 48 -597
68 Kseniia Piskunova Rosja 44 -601
69 Alina Tukhtaeva Kazachstan 42 -603
70 Astrid Norstedt Szwecja 41 -604
71 Ronja Drax Niemcy 40 -605
  Wiktoria Polanowska Polska 40 -605
  Dayana Pekha Kazachstan 40 -605
74 Maria Daria Chindris Rumunia 37 -608
  Machiko Kubota Japonia 37 -608
76 Esmeralda Gobozova Gruzja 36 -609
77 Jiaojiao Ren Chiny 34 -611
  Marcelina Bełtowska Polska 34 -611
  Abigail Strate Kanada 34 -611
80 Amina Tukhtaeva Kazachstan 32 -613
81 Yujia Zhai Chiny 31 -614
82 Annika Belshaw USA 30 -615
  Diana Toropchenova Rosja 30 -615
84 Delia Anamaria Folea Rumunia 29 -616
85 Martina Ambrosi Włochy 28 -617
  Frida Berger Norwegia 28 -617
87 Julia Tervahartiala Finlandia 27 -618
88 Amelie Thannheimer Niemcy 26 -619
  Qingyue Peng Chiny 26 -619
90 Silva Verbic Słowenia 22 -623
  Annika Sieff Włochy 22 -623
92 Anna Hoffmann USA 21 -624
  Martina Zanitzer Włochy 21 -624
94 Karolina Sadvarova Czechy 20 -625
95 Greta Pinzani Włochy 19 -626
  Anna Cerna Czechy 19 -626
97 Paige Jones USA 18 -627
98 Tara Geraghty-Moats USA 16 -629
  Noelia Vuerich Włochy 16 -629
100 Fangyu Zhou Chiny 15 -630
101 Nina Lussi USA 13 -632
  Cara Larson USA 13 -632
103 Nicole Maurer Kanada 11 -634
  Logan Sankey USA 11 -634
105 Qi Liu Chiny 10 -635
106 Anastasiia Subbotina Rosja 8 -637
  Veronika Istenic Słowenia 8 -637
108 Khrystyna Droniak Ukraina 7 -638
  Magdalena Pałasz Polska 7 -638
110 Joanna Kil Polska 5 -640
111 Mani Cooper Wielka Brytania 3 -642
112 Karoline Lauvsland Norwegia 1 -644
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1977  
2 Czechy Czechy 1729 -248
3 Austria Austria 1509 -468
4 Polska Polska 960 -1017
5 Niemcy Niemcy 845 -1132
6 Rosja Rosja 747 -1230
7 Rumunia Rumunia 508 -1469
8 Chiny Chiny 415 -1562
9 Japonia Japonia 398 -1579
10 Włochy Włochy 396 -1581
11 Kazachstan Kazachstan 368 -1609
12 Węgry Węgry 245 -1732
13 Szwajcaria Szwajcaria 207 -1770
14 Kanada Kanada 183 -1794
15 Korea Pd. Korea Pd. 138 -1839
16 Norwegia Norwegia 131 -1846
17 USA USA 122 -1855
18 Ukraina Ukraina 93 -1884
19 Szwecja Szwecja 41 -1936
20 Gruzja Gruzja 36 -1941
21 Finlandia Finlandia 27 -1950
22 Wielka Brytania Wielka Brytania 3 -1974
Wyniki konkursów
06.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Spela Rogelj (Słowenia)
07.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Spela Rogelj (Słowenia)
11.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Valentina Sderzhikova (Kazachstan)
12.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Irma Makhinia (Rosja)
03.08.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Ursa Bogataj (Słowenia)
04.08.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
24.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
25.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
05.10.2019 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Agnes Reisch (Niemcy)
06.10.2019 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Agnes Reisch (Niemcy)
21.12.2019 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
Zwycięzca: Selina Freitag (Niemcy)
22.12.2019 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
25.01.2020 Rastbuechl Niemcy HS-78
Zwycięzca: Liangyao Wang (Chiny)
26.01.2020 Rastbuechl Niemcy HS-78
Zwycięzca: Liangyao Wang (Chiny)
15.02.2020 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Yuka Seto (Japonia)
16.02.2020 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Sophie Sorschag (Austria)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2019/2020

FIS Cup kobiet 2019/2020

Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
46%
Stefan Kraft
17%
Kamil Stoch
17%
Karl Geiger
6%
Marius Lindvik
4%
Ryoyu Kobayashi
3%
Piotr Żyła
3%
Yukiya Sato
3%
Stephan Leyhe
1%
Philipp Aschenwald
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich