Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 06.10.2019, Villach HS-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klara Ulrichova Czechy 366  
2 Karolina Indrackova Czechy 270 -96
3 Spela Rogelj Słowenia 260 -106
4 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 246 -120
5 Virag Voros Węgry 245 -121
6 Julia Muehlbacher Austria 218 -148
7 Stepanka Ptackova Czechy 204 -162
8 Agnes Reisch Niemcy 200 -166
9 Valentina Sderzhikova Kazachstan 180 -186
  Nika Kriznar Słowenia 180 -186
  Ursa Bogataj Słowenia 180 -186
12 Kinga Rajda Polska 179 -187
13 Pia Mazi Słowenia 164 -202
14 Julia Huber Austria 156 -210
15 Sophie Sorschag Austria 150 -216
16 Lara Logar Słowenia 142 -224
17 Irma Machinya Rosja 140 -226
  Kristina Prokopieva Rosja 140 -226
19 Yuka Seto Japonia 120 -246
20 Veronika Jencova Czechy 116 -250
21 Joanna Szwab Polska 102 -264
22 Alina Borodina Rosja 100 -266
23 Elisabeth Raudaschl Austria 98 -268
24 Andreea Diana Trambitas Rumunia 96 -270
25 Katra Komar Słowenia 95 -271
26 Aleksandra Barantceva Rosja 92 -274
27 Hannah Wiegele Austria 90 -276
28 Tetyana Pylypchuk Ukraina 86 -280
29 Rea Kindlimann Szwajcaria 85 -281
30 Nicole Konderla Polska 81 -285
31 Jerneja Brecl Słowenia 80 -286
  Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 80 -286
33 Guy-Lim Park Korea Pd. 77 -289
  Anna Twardosz Polska 77 -289
35 Veronika Shishkina Kazachstan 74 -292
36 Wiktoria Przybyła Polska 65 -301
37 Emely Torazza Szwajcaria 64 -302
38 Claudia Purker Austria 63 -303
  Ana Jereb Słowenia 63 -303
40 Kaede Narita Japonia 61 -305
  Vanessa Moharitsch Austria 61 -305
42 Gyda Westvold Hansen Norwegia 54 -312
43 Paulina Cie¶lar Polska 52 -314
44 Zdenka Pesatova Czechy 51 -315
45 Elizaveta Mokhova Rosja 50 -316
  Arantxa Lancho Niemcy 50 -316
  Maja Vtic Słowenia 50 -316
48 Mathilde Oustad Norwegia 48 -318
49 Kseniia Piskunova Rosja 44 -322
50 Josephin Laue Niemcy 42 -324
  Natasha Bodnarchuk Kanada 42 -324
  Alina Tukhtaeva Kazachstan 42 -324
53 Nika Vetrih Słowenia 41 -325
54 Dayana Pekha Kazachstan 40 -326
  Wiktoria Polanowska Polska 40 -326
56 Anna Jaekle Niemcy 39 -327
57 Maria Daria Chindris Rumunia 37 -329
  Machiko Kubota Japonia 37 -329
59 Esmeralda Gobozova Gruzja 36 -330
60 Marcelina Bełtowska Polska 34 -332
  Pia Lilian Kuebler Niemcy 34 -332
62 Amina Tukhtaeva Kazachstan 32 -334
63 Diana Toropchenova Rosja 30 -336
64 Michelle Goebel Niemcy 29 -337
  Delia Folea Rumunia 29 -337
66 Frida Berger Norwegia 28 -338
  Martina Ambrosi Włochy 28 -338
68 Katja Markuta Słowenia 26 -340
69 Alexandria Loutitt Kanada 23 -343
70 Silva Verbic Słowenia 22 -344
71 Annika Belshaw USA 19 -347
72 Birun Shao Chiny 18 -348
  Paige Jones USA 18 -348
74 Fangyu Zhou Chiny 15 -351
75 Anna Hoffmann USA 14 -352
76 Cara Larson USA 13 -353
77 Logan Sankey USA 11 -355
78 Nicole Maurer Kanada 9 -357
  Wiktoria Przybyła Polska 9 -357
80 Veronika Istenic Słowenia 8 -358
81 Khrystyna Droniak Ukraina 7 -359
  Magdalena Pałasz Polska 7 -359
83 Joanna Kil Polska 5 -361
84 Liangyao Wang Chiny 4 -362
85 Mani Cooper Wielka Brytania 3 -363
86 Karoline Lauvsland Norwegia 1 -365
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1391  
2 Czechy Czechy 1007 -384
3 Austria Austria 836 -555
4 Polska Polska 651 -740
5 Rosja Rosja 596 -795
6 Rumunia Rumunia 408 -983
7 Niemcy Niemcy 394 -997
8 Kazachstan Kazachstan 368 -1023
9 Węgry Węgry 245 -1146
10 Japonia Japonia 218 -1173
11 Szwajcaria Szwajcaria 149 -1242
12 Norwegia Norwegia 131 -1260
13 Ukraina Ukraina 93 -1298
14 Korea Pd. Korea Pd. 77 -1314
15 USA USA 75 -1316
16 Kanada Kanada 74 -1317
17 Chiny Chiny 37 -1354
18 Gruzja Gruzja 36 -1355
19 Włochy Włochy 28 -1363
20 Wielka Brytania Wielka Brytania 3 -1388

« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2019/2020

FIS Cup kobiet 2019/2020

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich