Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
04.08.2019 - Ljubno (Słowenia) HS-94
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nika Kriznar Słowenia 91.0 92.5 238.7
2 Ursa Bogataj Słowenia 91.0 91.0 230.0
3 Jerneja Brecl Słowenia 79.5 85.0 188.2
4 Katra Komar Słowenia 80.0 84.0 183.5
5 Claudia Purker Austria 82.0 83.5 182.0
6 Virag Voros Węgry 77.0 83.5 176.8
7 Klara Ulrichova Czechy 76.0 81.0 175.8
8 Kinga Rajda Polska 78.5 79.5 174.8
9 Lara Logar Słowenia 78.5 77.0 168.5
10 Pia Mazi Słowenia 76.0 75.0 167.2
11 Sophie Sorschag Austria 73.0 75.5 164.0
12 Machiko Kubota Japonia 73.5 76.5 160.7
13 Michelle Goebel Niemcy 75.0 75.0 157.3
14 Ana Jereb Słowenia 76.0 73.0 156.5
15 Julia Huber Austria 70.0 75.0 156.0
16 Fangyu Zhou Chiny 73.5 72.0 152.8
17 Joanna Szwab Polska 70.0 76.5 148.8
18 Natasha Bodnarchuk Kanada 71.0 77.5 148.4
19 Paige Jones USA 75.0 71.0 147.4
20 Nika Vetrih Słowenia 74.0 73.5 146.6
21 Nicole Konderla Polska 70.0 74.0 146.5
22 Anna Hoffmann USA 72.0 77.5 146.2
23 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 72.0 74.0 143.8
24 Annika Belshaw USA 75.0 72.5 142.8
25 Anna Twardosz Polska 70.0 74.0 141.6
26 Elisabeth Raudaschl Austria 74.5 74.5 140.3
27 Hannah Wiegele Austria 74.0 72.5 139.3
28 Logan Sankey USA 69.5 71.0 136.9
29 Nicole Maurer Kanada 71.0 71.0 134.6
30 Guy-Lim Park Korea Pd. 69.0 70.5 131.6
31 Trinu Hausenberg Estonia 67.0   55.4
32 Samantha Macuga USA 65.5   55.2
33 Katja Markuta Słowenia 65.0   54.9
34 Andreea Diana Trambitas Rumunia 65.0   49.8
35 Cara Larson USA 64.0   47.0
36 Julia Tervahartiala Finlandia 60.5   42.3
37 Dayana Pekha Kazachstan 61.0   41.6
38 Wiktoria Przybyła Polska 59.0   40.6
39 Maria Daria Chindris Rumunia 55.5   26.0
40 Jillian Highfill USA 54.5   25.8
41 Wiktoria Polanowska Polska 55.0   25.0
42 Rachael Haerter USA 48.0   10.0
43 Xinyue Chang Chiny DNS   DNS
44 Marcelina Bełtowska Polska DNS   DNS

« FIS Cup kobiet 2019/2020 - wszystkie konkursy »
FIS Cup kobiet 2019/2020

FIS Cup kobiet 2019/2020

Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich