Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 11.07.2019, Szczuczyńsk HS-99
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Spela Rogelj Słowenia 200  
2 Karolina Indrackova Czechy 160 -40
3 Yuka Seto Japonia 120 -80
4 Valentina Sderzhikova Kazachstan 100 -100
5 Klara Ulrichova Czechy 85 -115
6 Kristina Prokopieva Rosja 80 -120
7 Julia Huber Austria 76 -124
8 Stepanka Ptackova Czechy 74 -126
9 Kinga Rajda Polska 65 -135
10 Aleksandra Barantceva Rosja 60 -140
11 Julia Muehlbacher Austria 58 -142
  Pia Mazi Słowenia 58 -142
13 Joanna Szwab Polska 55 -145
14 Gyda Westvold Hansen Norwegia 54 -146
15 Zdenka Pesatova Czechy 51 -149
16 Arantxa Lancho Niemcy 50 -150
  Alina Borodina Rosja 50 -150
18 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 46 -154
19 Josephin Laue Niemcy 42 -158
20 Irma Machinya Rosja 40 -160
21 Anna Jaekle Niemcy 39 -161
22 Guy-Lim Park Korea Pd. 36 -164
23 Pia Lilian Kuebler Niemcy 34 -166
24 Kaede Narita Japonia 32 -168
25 Veronika Jencova Czechy 31 -169
26 Lara Logar Słowenia 29 -171
  Veronika Shishkina Kazachstan 29 -171
28 Kseniia Piskunova Rosja 26 -174
29 Nicole Konderla Polska 25 -175
30 Elizaveta Mokhova Rosja 24 -176
31 Vanessa Moharitsch Austria 22 -178
  Silva Verbic Słowenia 22 -178
  Tetyana Pylypchuk Ukraina 22 -178
34 Dayana Pekha Kazachstan 20 -180
35 Alina Tukhtaeva Kazachstan 18 -182
  Hannah Wiegele Austria 18 -182
  Anna Twardosz Polska 18 -182
38 Amina Tukhtaeva Kazachstan 16 -184
39 Nika Vetrih Słowenia 15 -185
  Diana Toropchenova Rosja 15 -185
41 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 13 -187
42 Magdalena Pałasz Polska 7 -193
  Katja Markuta Słowenia 7 -193
44 Joanna Kil Polska 5 -195
45 Andreea Diana Trambitas Rumunia 1 -199
  Karoline Lauvsland Norwegia 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Czechy Czechy 401  
2 Słowenia Słowenia 344 -57
3 Rosja Rosja 295 -106
4 Kazachstan Kazachstan 183 -218
5 Polska Polska 175 -226
6 Austria Austria 174 -227
7 Niemcy Niemcy 165 -236
8 Japonia Japonia 152 -249
9 Norwegia Norwegia 55 -346
10 Rumunia Rumunia 47 -354
11 Korea Pd. Korea Pd. 36 -365
12 Ukraina Ukraina 22 -379

« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2019/2020

FIS Cup kobiet 2019/2020

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich