Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
Klasyfikacja po konkursie: 05.10.2019, Villach HS-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klara Ulrichova Czechy 342  
2 Spela Rogelj Słowenia 260 -82
3 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 246 -96
4 Virag Voros Węgry 216 -126
5 Karolina Indrackova Czechy 210 -132
6 Stepanka Ptackova Czechy 204 -138
7 Valentina Sderzhikova Kazachstan 180 -162
  Nika Kriznar Słowenia 180 -162
  Ursa Bogataj Słowenia 180 -162
10 Julia Huber Austria 156 -186
11 Kinga Rajda Polska 147 -195
12 Pia Mazi Słowenia 142 -200
13 Kristina Prokopieva Rosja 140 -202
  Irma Makhinia Rosja 140 -202
15 Julia Muehlbacher Austria 138 -204
16 Yuka Seto Japonia 120 -222
17 Veronika Jencova Czechy 116 -226
18 Sophie Sorschag Austria 100 -242
  Alina Borodina Rosja 100 -242
  Agnes Reisch Niemcy 100 -242
21 Lara Logar Słowenia 97 -245
22 Katra Komar Słowenia 95 -247
23 Aleksandra Barantceva Rosja 92 -250
24 Joanna Szwab Polska 86 -256
  Tetyana Pylypchuk Ukraina 86 -256
26 Rea Kindlimann Szwajcaria 85 -257
  Andreea Diana Trambitas Rumunia 85 -257
28 Jerneja Brecl Słowenia 80 -262
29 Guylim Park Korea Pd. 77 -265
30 Veronika Shishkina Kazachstan 74 -268
31 Nicole Konderla Polska 68 -274
32 Wiktoria Przybyła Polska 67 -275
33 Emely Torazza Szwajcaria 64 -278
34 Claudia Purker Austria 63 -279
35 Kaede Narita Japonia 61 -281
36 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 60 -282
37 Anna Twardosz Polska 59 -283
38 Elisabeth Raudaschl Austria 58 -284
39 Hannah Wiegele Austria 54 -288
  Gyda Westvold Hansen Norwegia 54 -288
41 Paulina Cie¶lar Polska 52 -290
42 Zdenka Pesatova Czechy 51 -291
43 Maja Vtic Słowenia 50 -292
  Elizaveta Mokhova Rosja 50 -292
  Arantxa Lancho Niemcy 50 -292
46 Mathilde Oustad Norwegia 48 -294
47 Vanessa Moharitsch Austria 46 -296
48 Kseniia Piskunova Rosja 44 -298
49 Alina Tukhtaeva Kazachstan 42 -300
  Josephin Laue Niemcy 42 -300
  Natasha Bodnarchuk Kanada 42 -300
52 Wiktoria Polanowska Polska 40 -302
  Dayana Pekha Kazachstan 40 -302
54 Anna Jaekle Niemcy 39 -303
55 Ana Jereb Słowenia 37 -305
  Machiko Kubota Japonia 37 -305
57 Esmeralda Gobozova Gruzja 36 -306
58 Pia Lilian Kuebler Niemcy 34 -308
  Marcelina Bełtowska Polska 34 -308
60 Maria Daria Chindris Rumunia 32 -310
  Amina Tukhtaeva Kazachstan 32 -310
62 Nika Vetrih Słowenia 31 -311
63 Diana Toropchenova Rosja 30 -312
64 Michelle Goebel Niemcy 29 -313
65 Frida Berger Norwegia 28 -314
66 Delia Anamaria Folea Rumunia 27 -315
67 Silva Verbic Słowenia 22 -320
68 Annika Belshaw USA 19 -323
69 Paige Jones USA 18 -324
70 Katja Markuta Słowenia 17 -325
71 Fangyu Zhou Chiny 15 -327
72 Anna Hoffmann USA 14 -328
  Martina Ambrosi Włochy 14 -328
74 Logan Sankey USA 11 -331
  Alexandria Loutitt Kanada 11 -331
76 Birun Shao Chiny 10 -332
77 Nicole Maurer Kanada 9 -333
78 Magdalena Pałasz Polska 7 -335
  Cara Larson USA 7 -335
80 Khrystyna Droniak Ukraina 6 -336
81 Joanna Kil Polska 5 -337
82 Veronika Istenic Słowenia 4 -338
83 Mani Cooper Wielka Brytania 3 -339
84 Liangyao Wang Chiny 1 -341
  Karoline Lauvsland Norwegia 1 -341
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1255  
2 Czechy Czechy 923 -332
3 Austria Austria 615 -640
4 Rosja Rosja 596 -659
5 Polska Polska 565 -690
6 Rumunia Rumunia 390 -865
7 Kazachstan Kazachstan 368 -887
8 Niemcy Niemcy 294 -961
9 Japonia Japonia 218 -1037
10 Węgry Węgry 216 -1039
11 Szwajcaria Szwajcaria 149 -1106
12 Norwegia Norwegia 131 -1124
13 Ukraina Ukraina 92 -1163
14 Korea Pd. Korea Pd. 77 -1178
15 USA USA 69 -1186
16 Kanada Kanada 62 -1193
17 Gruzja Gruzja 36 -1219
18 Chiny Chiny 26 -1229
19 Włochy Włochy 14 -1241
20 Wielka Brytania Wielka Brytania 3 -1252

« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2019/2020

FIS Cup kobiet 2019/2020

Kalendarium
Atle Pedersen Roensen
Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich