Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
03.08.2019 - Ljubno (Słowenia) HS-94
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ursa Bogataj Słowenia 93.5 84.5 264.7
2 Nika Kriznar Słowenia 90.5 82.0 256.9
3 Spela Rogelj Słowenia 79.0 82.0 246.3
4 Maja Vtic Słowenia 79.0 79.0 238.1
5 Katra Komar Słowenia 79.0 79.5 235.4
6 Virag Voros Węgry 77.0 78.5 232.5
7 Klara Ulrichova Czechy 76.0 77.0 225.8
8 Kinga Rajda Polska 74.5 76.5 218.8
9 Natasha Bodnarchuk Kanada 79.0 77.0 216.0
10 Lara Logar Słowenia 71.5 77.0 214.1
11 Julia Huber Austria 71.5 75.5 213.5
12 Pia Mazi Słowenia 72.5 74.5 212.8
13 Jerneja Brecl Słowenia 72.5 73.5 211.0
14 Claudia Purker Austria 71.0 74.0 207.7
15 Sophie Sorschag Austria 73.0 74.0 206.8
16 Machiko Kubota Japonia 70.0 71.0 202.4
  Anna Twardosz Polska 72.0 72.5 202.4
18 Elisabeth Raudaschl Austria 71.0 71.0 198.4
19 Annika Belshaw USA 78.0 72.0 196.8
20 Nicole Konderla Polska 69.0 74.5 196.7
21 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 69.5 72.5 196.6
22 Michelle Goebel Niemcy 74.0 73.0 196.2
23 Logan Sankey USA 72.5 72.0 196.1
24 Nicole Maurer Kanada 69.5 69.5 194.7
25 Paige Jones USA 72.0 72.0 193.3
26 Anna Hoffmann USA 73.0 70.5 192.2
27 Guy-Lim Park Korea Pd. 68.0 69.0 189.8
28 Ana Jereb Słowenia 70.0 67.5 186.7
29 Katja Markuta Słowenia 69.0 68.5 184.9
30 Joanna Szwab Polska 67.5 DSQ 90.2
31 Julia Tervahartiala Finlandia 67.0   88.5
32 Fangyu Zhou Chiny 71.0   88.4
33 Hannah Wiegele Austria 66.5   86.0
34 Nika Vetrih Słowenia 67.0   84.4
35 Trinu Hausenberg Estonia 67.5   83.9
36 Xinyue Chang Chiny 80.5   83.2
37 Andreea Diana Trambitas Rumunia 66.5   82.6
38 Dayana Pekha Kazachstan 63.5   81.4
39 Cara Larson USA 69.0   80.0
40 Samantha Macuga USA 66.5   74.6
41 Wiktoria Przybyła Polska 58.0   70.1
42 Wiktoria Polanowska Polska 54.0   60.1
43 Maria Daria Chindris Rumunia 56.0   59.6
44 Marcelina Bełtowska Polska 58.5   59.1
45 Jillian Highfill USA 55.0   56.0
46 Rachael Haerter USA 53.0   49.6

« FIS Cup kobiet 2019/2020 - wszystkie konkursy »
FIS Cup kobiet 2019/2020

FIS Cup kobiet 2019/2020

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich