Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 24.08.2019, Rasnov HS-97
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Spela Rogelj Słowenia 260  
2 Klara Ulrichova Czechy 237 -23
3 Valentina Sderzhikova Kazachstan 180 -80
  Nika Kriznar Słowenia 180 -80
  Ursa Bogataj Słowenia 180 -80
6 Karolina Indrackova Czechy 160 -100
7 Julia Huber Austria 156 -104
8 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 146 -114
9 Irma Machinya Rosja 140 -120
  Virag Voros Węgry 140 -120
  Kristina Prokopieva Rosja 140 -120
12 Kinga Rajda Polska 129 -131
13 Stepanka Ptackova Czechy 124 -136
14 Yuka Seto Japonia 120 -140
15 Pia Mazi Słowenia 106 -154
16 Alina Borodina Rosja 100 -160
17 Katra Komar Słowenia 95 -165
18 Aleksandra Barantceva Rosja 92 -168
19 Lara Logar Słowenia 84 -176
20 Jerneja Brecl Słowenia 80 -180
21 Guy-Lim Park Korea Pd. 77 -183
22 Veronika Jencova Czechy 76 -184
23 Veronika Shishkina Kazachstan 74 -186
24 Joanna Szwab Polska 70 -190
25 Tetyana Pylypchuk Ukraina 64 -196
26 Claudia Purker Austria 63 -197
27 Kaede Narita Japonia 61 -199
28 Julia Muehlbacher Austria 58 -202
29 Gyda Westvold Hansen Norwegia 54 -206
30 Zdenka Pesatova Czechy 51 -209
31 Elizaveta Mokhova Rosja 50 -210
  Arantxa Lancho Niemcy 50 -210
  Maja Vtic Słowenia 50 -210
34 Nicole Konderla Polska 46 -214
35 Kseniia Piskunova Rosja 44 -216
36 Josephin Laue Niemcy 42 -218
  Natasha Bodnarchuk Kanada 42 -218
  Alina Tukhtaeva Kazachstan 42 -218
39 Dayana Pekha Kazachstan 40 -220
  Rea Kindlimann Szwajcaria 40 -220
  Sophie Sorschag Austria 40 -220
42 Anna Jaekle Niemcy 39 -221
  Anna Twardosz Polska 39 -221
44 Andreea Diana Trambitas Rumunia 37 -223
  Machiko Kubota Japonia 37 -223
46 Pia Lilian Kuebler Niemcy 34 -226
47 Emely Torazza Szwajcaria 32 -228
  Amina Tukhtaeva Kazachstan 32 -228
49 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 31 -229
50 Diana Toropchenova Rosja 30 -230
51 Michelle Goebel Niemcy 29 -231
  Wiktoria Przybyła Polska 29 -231
53 Paulina Cie¶lar Polska 26 -234
  Nika Vetrih Słowenia 26 -234
55 Mathilde Oustad Norwegia 24 -236
56 Hannah Wiegele Austria 22 -238
  Vanessa Moharitsch Austria 22 -238
  Silva Verbic Słowenia 22 -238
  Wiktoria Polanowska Polska 22 -238
60 Ana Jereb Słowenia 21 -239
61 Annika Belshaw USA 19 -241
62 Elisabeth Raudaschl Austria 18 -242
  Paige Jones USA 18 -242
  Marcelina Bełtowska Polska 18 -242
65 Esmeralda Gobozova Gruzja 16 -244
66 Maria Daria Chindris Rumunia 15 -245
  Fangyu Zhou Chiny 15 -245
68 Frida Berger Norwegia 14 -246
  Anna Hoffmann USA 14 -246
  Delia Folea Rumunia 14 -246
71 Logan Sankey USA 11 -249
72 Katja Markuta Słowenia 9 -251
  Nicole Maurer Kanada 9 -251
74 Magdalena Pałasz Polska 7 -253
75 Joanna Kil Polska 5 -255
76 Karoline Lauvsland Norwegia 1 -259
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1144  
2 Czechy Czechy 648 -496
3 Rosja Rosja 596 -548
4 Polska Polska 391 -753
5 Austria Austria 379 -765
6 Kazachstan Kazachstan 368 -776
7 Japonia Japonia 218 -926
8 Rumunia Rumunia 212 -932
9 Niemcy Niemcy 194 -950
10 Węgry Węgry 140 -1004
11 Norwegia Norwegia 93 -1051
12 Korea Pd. Korea Pd. 77 -1067
13 Szwajcaria Szwajcaria 72 -1072
14 Ukraina Ukraina 64 -1080
15 USA USA 62 -1082
16 Kanada Kanada 51 -1093
17 Gruzja Gruzja 16 -1128
18 Chiny Chiny 15 -1129

« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2019/2020

FIS Cup kobiet 2019/2020

Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich