Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 25.08.2019, Rasnov HS-97
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klara Ulrichova Czechy 297  
2 Spela Rogelj Słowenia 260 -37
3 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 246 -51
4 Stepanka Ptackova Czechy 204 -93
5 Virag Voros Węgry 190 -107
6 Valentina Sderzhikova Kazachstan 180 -117
  Nika Kriznar Słowenia 180 -117
  Ursa Bogataj Słowenia 180 -117
9 Karolina Indrackova Czechy 160 -137
10 Julia Huber Austria 156 -141
11 Irma Machinya Rosja 140 -157
  Kristina Prokopieva Rosja 140 -157
13 Kinga Rajda Polska 129 -168
14 Yuka Seto Japonia 120 -177
15 Veronika Jencova Czechy 116 -181
16 Pia Mazi Słowenia 106 -191
17 Alina Borodina Rosja 100 -197
18 Katra Komar Słowenia 95 -202
19 Aleksandra Barantceva Rosja 92 -205
20 Tetyana Pylypchuk Ukraina 86 -211
21 Rea Kindlimann Szwajcaria 85 -212
22 Lara Logar Słowenia 84 -213
23 Jerneja Brecl Słowenia 80 -217
24 Guy-Lim Park Korea Pd. 77 -220
25 Veronika Shishkina Kazachstan 74 -223
26 Andreea Diana Trambitas Rumunia 73 -224
27 Joanna Szwab Polska 70 -227
28 Emely Torazza Szwajcaria 64 -233
29 Claudia Purker Austria 63 -234
30 Kaede Narita Japonia 61 -236
31 Wiktoria Przybyła Polska 58 -239
  Julia Muehlbacher Austria 58 -239
33 Gyda Westvold Hansen Norwegia 54 -243
34 Paulina Cie¶lar Polska 52 -245
35 Zdenka Pesatova Czechy 51 -246
36 Elizaveta Mokhova Rosja 50 -247
  Arantxa Lancho Niemcy 50 -247
  Maja Vtic Słowenia 50 -247
39 Mathilde Oustad Norwegia 48 -249
40 Nicole Konderla Polska 46 -251
41 Kseniia Piskunova Rosja 44 -253
42 Josephin Laue Niemcy 42 -255
  Natasha Bodnarchuk Kanada 42 -255
  Alina Tukhtaeva Kazachstan 42 -255
45 Dayana Pekha Kazachstan 40 -257
  Sophie Sorschag Austria 40 -257
  Wiktoria Polanowska Polska 40 -257
48 Anna Jaekle Niemcy 39 -258
  Anna Twardosz Polska 39 -258
50 Machiko Kubota Japonia 37 -260
51 Esmeralda Gobozova Gruzja 36 -261
52 Marcelina Bełtowska Polska 34 -263
  Pia Lilian Kuebler Niemcy 34 -263
54 Amina Tukhtaeva Kazachstan 32 -265
55 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 31 -266
56 Maria Daria Chindris Rumunia 30 -267
  Diana Toropchenova Rosja 30 -267
58 Michelle Goebel Niemcy 29 -268
59 Frida Berger Norwegia 28 -269
60 Delia Folea Rumunia 27 -270
61 Nika Vetrih Słowenia 26 -271
62 Hannah Wiegele Austria 22 -275
  Vanessa Moharitsch Austria 22 -275
  Silva Verbic Słowenia 22 -275
65 Ana Jereb Słowenia 21 -276
66 Annika Belshaw USA 19 -278
67 Elisabeth Raudaschl Austria 18 -279
  Paige Jones USA 18 -279
69 Fangyu Zhou Chiny 15 -282
70 Anna Hoffmann USA 14 -283
71 Logan Sankey USA 11 -286
72 Katja Markuta Słowenia 9 -288
  Nicole Maurer Kanada 9 -288
74 Magdalena Pałasz Polska 7 -290
75 Joanna Kil Polska 5 -292
76 Karoline Lauvsland Norwegia 1 -296
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1144  
2 Czechy Czechy 828 -316
3 Rosja Rosja 596 -548
4 Polska Polska 480 -664
5 Austria Austria 379 -765
6 Rumunia Rumunia 376 -768
7 Kazachstan Kazachstan 368 -776
8 Japonia Japonia 218 -926
9 Niemcy Niemcy 194 -950
10 Węgry Węgry 190 -954
11 Szwajcaria Szwajcaria 149 -995
12 Norwegia Norwegia 131 -1013
13 Ukraina Ukraina 86 -1058
14 Korea Pd. Korea Pd. 77 -1067
15 USA USA 62 -1082
16 Kanada Kanada 51 -1093
17 Gruzja Gruzja 36 -1108
18 Chiny Chiny 15 -1129

« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2019/2020

FIS Cup kobiet 2019/2020

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich