TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2017
Period 1
07.07.2017 19:45 Kranj Słowenia HS-109
08.07.2017 09:30 Kranj Słowenia HS-109
18.08.2017 17:00 Szczyrk Polska HS-106
19.08.2017 18:30 Wisła Polska HS-134
20.08.2017 14:00 Frenstat Czechy HS-106
Period 2
09.09.2017 10:45 Stams Austria HS-115
10.09.2017 10:00 Stams Austria HS-115
16.09.2017 17:00 Trondheim Norwegia HS-140
17.09.2017 11:00 Trondheim Norwegia HS-140
23.09.2017 15:30 Rasnov Rumunia HS-100
24.09.2017 09:00 Rasnov Rumunia HS-100
30.09.2017 16:30 Klingenthal Niemcy HS-140
01.10.2017 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Murańka Polska 700  
2 Tilen Bartol Słowenia 627 -73
3 Pius Paschke Niemcy 562 -138
4 Timi Zajc Słowenia 484 -216
5 Daniel Huber Austria 389 -311
6 Joachim Hauer Norwegia 361 -339
7 Miran Zupancic Słowenia 322 -378
8 Aleksander Zniszczoł Polska 267 -433
9 Constantin Schmid Niemcy 207 -493
10 Vincent Descombes Sevoie Francja 200 -500
11 Richard Freitag Niemcy 196 -504
12 Maximilian Steiner Austria 193 -507
13 Andreas Schuler Szwajcaria 189 -511
14 Stefan Kraft Austria 180 -520
15 Bor Pavlovcic Słowenia 176 -524
  Domen Prevc Słowenia 176 -524
17 Thomas Lackner Austria 169 -531
18 Moritz Baer Niemcy 164 -536
19 Ziga Jelar Słowenia 141 -559
20 Andraz Pograjc Słowenia 135 -565
21 Rok Justin Słowenia 125 -575
22 Felix Hoffmann Niemcy 115 -585
23 Alex Insam Włochy 109 -591
24 Cestmir Kozisek Czechy 107 -593
  Nejc Dezman Słowenia 107 -593
26 Bartłomiej Kłusek Polska 98 -602
27 Dominik Maylaender Niemcy 97 -603
28 Lukas Wagner Niemcy 93 -607
29 Lukas Hlava Czechy 92 -608
30 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 80 -620
  Joakim Aune Norwegia 80 -620
32 Jan Ziobro Polska 75 -625
33 Kevin Bickner USA 74 -626
34 Philipp Aschenwald Austria 73 -627
35 Luca Roth Niemcy 68 -632
36 Manuel Fettner Austria 66 -634
  Tim Fuchs Niemcy 66 -634
38 Thomas Aasen Markeng Norwegia 64 -636
39 Justin Lisso Niemcy 62 -638
40 David Siegel Niemcy 61 -639
41 Andreas Alamommo Finlandia 60 -640
42 Markus Eisenbichler Niemcy 58 -642
43 Tom Hilde Norwegia 56 -644
44 Yuken Iwasa Japonia 55 -645
45 Filip Sakala Czechy 54 -646
  Artti Aigro Estonia 54 -646
47 Luca Egloff Szwajcaria 52 -648
48 Killian Peier Szwajcaria 51 -649
49 Stefan Huber Austria 50 -650
  Przemysław Kantyka Polska 50 -650
  Peter Prevc Słowenia 50 -650
52 Rok Tarman Słowenia 48 -652
53 Markus Rupitsch Austria 46 -654
54 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 45 -655
  Tomas Vancura Czechy 45 -655
56 Tomaz Naglic Słowenia 43 -657
57 Elias Tollinger Austria 42 -658
  Andreas Kofler Austria 42 -658
  Manuel Poppinger Austria 42 -658
  Eetu Nousiainen Finlandia 42 -658
61 Mika Schwann Austria 40 -660
62 Martti Nomme Estonia 38 -662
  Jonathan Learoyd Francja 38 -662
  Martin Hamann Niemcy 38 -662
65 Michael Glasder USA 34 -666
66 Niko Kytoesaho Finlandia 33 -667
67 Bartosz Czyż Polska 32 -668
68 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 31 -669
69 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 30 -670
  Fabian Seidl Niemcy 30 -670
71 Aleksandr Bazhenov Rosja 28 -672
  Jakub Janda Czechy 28 -672
73 Clemens Aigner Austria 25 -675
74 Gregor Schlierenzauer Austria 24 -676
  Dimitry Vassiliev Rosja 24 -676
76 Paul Brasme Francja 23 -677
77 Aljaz Osterc Słowenia 22 -678
78 Mats Bjerke Myhren Norwegia 20 -680
79 Sondre Ringen Norwegia 18 -682
80 Oscar P. Westerheim Norwegia 17 -683
81 Florian Altenburger Austria 16 -684
  Julian Hahn Niemcy 16 -684
83 Jan Kus Słowenia 15 -685
84 Michael Hayboeck Austria 14 -686
  Paweł W±sek Polska 14 -686
  Anze Lavtizar Słowenia 14 -686
  Juho Ojala Finlandia 14 -686
88 Richard Haukedal Norwegia 12 -688
89 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 -689
  Jarkko Määttä Finlandia 11 -689
91 Robin Pedersen Norwegia 10 -690
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 10 -690
93 Yuya Yamada Japonia 8 -692
  Blaz Pavlic Słowenia 8 -692
  Marius Lindvik Norwegia 8 -692
  Vojtech Stursa Czechy 8 -692
  William Rhoads USA 8 -692
98 Krzysztof Miętus Polska 7 -693
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 7 -693
  Frans Taehkaevuori Finlandia 7 -693
  Kalle Heikkinen Finlandia 7 -693
102 Tomofumi Naito Japonia 5 -695
103 Tobias Birchler Szwajcaria 4 -696
104 Sergey Tkachenko Kazachstan 3 -697
105 Cedrik Weigel Niemcy 2 -698
  Gabriel Karlen Szwajcaria 2 -698
107 Marat Zhaparov Kazachstan 1 -699
  Matjaz Pungertar Słowenia 1 -699
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 -699
  Janni Reisenauer Austria 1 -699
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2494  
2 Niemcy Niemcy 1835 -659
3 Austria Austria 1412 -1082
4 Polska Polska 1243 -1251
5 Norwegia Norwegia 803 -1691
6 Czechy Czechy 334 -2160
7 Szwajcaria Szwajcaria 298 -2196
8 Francja Francja 261 -2233
9 Finlandia Finlandia 174 -2320
10 USA USA 116 -2378
11 Włochy Włochy 109 -2385
12 Estonia Estonia 92 -2402
13 Japonia Japonia 68 -2426
14 Rosja Rosja 63 -2431
15 Kanada Kanada 30 -2464
16 Kazachstan Kazachstan 11 -2483
17 Turcja Turcja 10 -2484
Wyniki konkursów
07.07.2017 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
08.07.2017 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
18.08.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
19.08.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
20.08.2017 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
09.09.2017 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
10.09.2017 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
16.09.2017 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
17.09.2017 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
23.09.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
24.09.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
30.09.2017 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Joachim Hauer (Norwegia)
01.10.2017 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »