Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
22
23
24
luty 2021
Najbliższe zawody
28.02.2021, godz. 09:00
Oberhof HS-100
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2020/2021
Period 3
21.11.202016:00WisłaPolskaHS-134nocny, druż.
22.11.202016:00WisłaPolskaHS-134nocny
28.11.202016:30RukaFinlandiaHS-142nocny
29.11.202015:30RukaFinlandiaHS-142nocny
05.12.202016:30Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
06.12.202016:00Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
19.12.202016:00EngelbergSzwajcariaHS-140
20.12.202016:00EngelbergSzwajcariaHS-140
Period 4
29.12.202016:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202114:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
03.01.202113:30InnsbruckAustriaHS-130TCS
06.01.202116:45BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
09.01.202116:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142nocny
10.01.202116:30Titisee-NeustadtNiemcyHS-142nocny
Period 5
16.01.202116:15ZakopanePolskaHS-140nocny, druż.
17.01.202116:00ZakopanePolskaHS-140nocny
23.01.202116:15LahtiFinlandiaHS-130nocny, druż.
24.01.202116:00LahtiFinlandiaHS-130
30.01.202116:00WillingenNiemcyHS-147nocny
31.01.202116:15WillingenNiemcyHS-147nocny
Period 6
06.02.202108:30SapporoJaponiaHS-137odwołane
06.02.202114:30KlingenthalNiemcyHS-140za Sapporo
07.02.202102:00SapporoJaponiaHS-137odwołane
07.02.202114:30KlingenthalNiemcyHS-140za Sapporo
13.02.202112:30PekinChinyHS-140odwołane
13.02.202116:00 ZakopanePolskaHS-140za Pekin
14.02.202113:35PekinChinyHS-140odwołane
14.02.202116:10 ZakopanePolskaHS-140za Pekin
19.02.202114:15RasnovRumuniaHS-97
20.02.202109:45RasnovRumuniaHS-97druż. mix
Period 7
13.03.202115:30OsloNorwegiaHS-134RA, druż., nocny, odwołane
14.03.202115:30OsloNorwegiaHS-134RA, odwołane
16.03.202117:00LillehammerNorwegiaHS-140RA, nocny, odwołane
18.03.202117:00TrondheimNorwegiaHS-138RA, nocny, odwołane
20.03.202116:30VikersundNorwegiaHS-240RA, druż., loty, nocny, odwołane
21.03.202116:30VikersundNorwegiaHS-240RA, loty, nocny, odwołane
26.03.202115:00PlanicaSłoweniaHS-240loty
27.03.202110:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, druż.
28.03.202110:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Halvor Egner GranerudNorwegia1544 
2Markus EisenbichlerNiemcy1018-526
3Kamil StochPolska944-600
4Robert JohanssonNorwegia774-770
5Dawid KubackiPolska758-786
6Anze LanisekSłowenia749-795
7Piotr ŻyłaPolska743-801
8Ryoyu KobayashiJaponia659-885
9Marius LindvikNorwegia612-932
10Karl GeigerNiemcy566-978
11Daniel Andre TandeNorwegia543-1001
12Yukiya SatoJaponia472-1072
13Pius PaschkeNiemcy459-1085
14Daniel HuberAustria447-1097
15Andrzej StękałaPolska444-1100
16Bor PavlovcicSłowenia418-1126
17Stefan KraftAustria405-1139
18Keiichi SatoJaponia282-1262
19Johann Andre ForfangNorwegia262-1282
20Philipp AschenwaldAustria255-1289
21Michael HayboeckAustria253-1291
22Martin HamannNiemcy213-1331
23Gregor DeschwandenSzwajcaria199-1345
24Peter PrevcSłowenia186-1358
25Severin FreundNiemcy150-1394
26Ziga JelarSłowenia149-1395
27Jakub WolnyPolska146-1398
28Klemens MurańkaPolska139-1405
29Mikhail NazarovRosja135-1409
30Constantin SchmidNiemcy131-1413
31Mackenzie Boyd-ClowesKanada115-1429
32Domen PrevcSłowenia109-1435
33Junshiro KobayashiJaponia101-1443
34Evgeniy KlimovRosja94-1450
35Thomas LacknerAustria93-1451
36Antti AaltoFinlandia90-1454
37Naoki NakamuraJaponia82-1462
38Aleksander ZniszczołPolska81-1463
39Simon AmmannSzwajcaria77-1467
40Jan HoerlAustria75-1469
41Cene PrevcSłowenia69-1475
42Sander Vossan EriksenNorwegia63-1481
43Paweł W±sekPolska62-1482
44Markus SchiffnerAustria60-1484
45Timi ZajcSłowenia58-1486
46Tilen BartolSłowenia52-1492
 Anders HaareNorwegia52-1492
48Manuel FettnerAustria50-1494
49Niko KytosahoFinlandia47-1497
50Artti AigroEstonia45-1499
51Daniel TschofenigAustria30-1514
52Clemens LeitnerAustria27-1517
53Dominik PeterSzwajcaria25-1519
54Daiki ItoJaponia21-1523
55Vladimir ZografskiBułgaria19-1525
 Roman Sergeevich TrofimovRosja19-1525
57Anze SemenicSłowenia17-1527
 Maciej KotPolska17-1527
 Ulrich WohlgenanntAustria17-1527
60Thomas Aasen MarkengNorwegia15-1529
 Maximilian SteinerAustria15-1529
62David HaagenAustria13-1531
63Timon-Pascal KahoferAustria9-1535
64Giovanni BresadolaWłochy8-1536
 Gregor SchlierenzauerAustria8-1536
66Danil SadreevRosja6-1538
67Denis KornilovRosja5-1539
68Viktor PolasekCzechy4-1540
 Richard FreitagNiemcy4-1540
70Jernej PresecnikSłowenia3-1541
 Casey LarsonUSA3-1541
72Stefan HulaPolska2-1542
 Cestmir KozisekCzechy2-1542
74Tomasz PilchPolska1-1543
 Alex InsamWłochy1-1543
 Matthew SoukupKanada1-1543

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1NorwegiaNorwegia5015 
2PolskaPolska4387-628
3NiemcyNiemcy3441-1574
4AustriaAustria2957-2058
5SłoweniaSłowenia2535-2480
6JaponiaJaponia2342-2673
7SzwajcariaSzwajcaria501-4514
8RosjaRosja434-4581
9FinlandiaFinlandia287-4728
10KanadaKanada116-4899
11EstoniaEstonia45-4970
12FrancjaFrancja25-4990
13BułgariaBułgaria19-4996
14WłochyWłochy9-5006
15CzechyCzechy6-5009
16USAUSA3-5012

Wyniki konkursów
21.11.2020WisłaPolskaHS-134
Zwycięzcy: Austria
22.11.2020WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
28.11.2020RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
29.11.2020RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
05.12.2020Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
06.12.2020Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
19.12.2020EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
20.12.2020EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
29.12.2020OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
01.01.2021Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
03.01.2021InnsbruckAustriaHS-128
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
06.01.2021BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
09.01.2021Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
10.01.2021Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
16.01.2021ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzcy: Austria
17.01.2021ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
23.01.2021LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzcy: Norwegia
24.01.2021LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
30.01.2021WillingenNiemcyHS-147
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
31.01.2021WillingenNiemcyHS-147
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
06.02.2021KlingenthalNiemcyHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
07.02.2021KlingenthalNiemcyHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
13.02.2021ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
14.02.2021ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
19.02.2021RasnovRumuniaHS-97
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
20.02.2021RasnovRumuniaHS-97
Zwycięzcy: Norwegia
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 lutego 2021 (sobota)
10:30
FIS Cup Oberhof
11:00
FIS Cup Oberhof
11:45
FIS Cup Oberhof
14:30
FIS Cup Oberhof
15:15
M¦ Oberstdorf
15:30
FIS Cup Oberhof
16:30
M¦ Oberstdorf
16:45
FIS Cup Oberhof
28 lutego 2021 (niedziela)
08:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna K
09:00
FIS Cup Oberhof
konkurs K
11:45
FIS Cup Oberhof
seria próbna M
12:15
FIS Cup Oberhof
konkurs M
15:30
M¦ Oberstdorf
seria próbna mix
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs mix
1 marca 2021 (poniedziałek)
17:00
M¦ Oberstdorf
trening K
2 marca 2021 (wtorek)
16:30
M¦ Oberstdorf
seria próbna K
18:00
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
23:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
00:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
04:15
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
06:15
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
11:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
16:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
16:50
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Konkurs drużyn mieszanych, HS 106
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
18:45
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
22:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich