Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
06.02.2021 - Klingenthal (Niemcy) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 140.5 141.5 284.2
2 Kamil Stoch Polska 138.5 134.0 271.6
3 Bor Pavlovcic Słowenia 137.5 142.5 270.8
4 Piotr Żyła Polska 137.5 131.0 262.9
5 Anze Lanisek Słowenia 139.5 131.0 261.0
6 Dawid Kubacki Polska 138.5 131.5 259.7
7 Pius Paschke Niemcy 126.5 137.5 251.6
8 Robert Johansson Norwegia 132.0 135.0 251.4
9 Markus Eisenbichler Niemcy 135.0 134.5 251.0
10 Yukiya Sato Japonia 127.0 137.0 245.6
11 Ryoyu Kobayashi Japonia 133.0 128.0 244.4
12 Johann Andre Forfang Norwegia 126.0 136.0 242.4
13 Daniel Andre Tande Norwegia 133.5 129.5 241.7
14 Jakub Wolny Polska 126.5 136.0 240.1
15 Keiichi Sato Japonia 128.0 134.0 238.2
16 Philipp Aschenwald Austria 129.0 127.5 233.4
17 Mikhail Nazarov Rosja 130.0 126.0 231.3
18 Thomas Lackner Austria 126.0 131.5 230.6
19 Stefan Kraft Austria 125.5 127.0 229.6
20 Simon Ammann Szwajcaria 130.0 127.0 229.2
21 Andrzej Stękała Polska 123.5 127.0 224.8
22 Domen Prevc Słowenia 126.0 127.5 224.1
23 Antti Aalto Finlandia 126.5 130.0 223.8
24 Michael Hayboeck Austria 127.0 123.5 219.7
25 Constantin Schmid Niemcy 128.5 122.0 219.5
26 Naoki Nakamura Japonia 126.0 122.5 219.4
27 Jan Hoerl Austria 127.0 124.0 218.6
28 Martin Hamann Niemcy 128.0 123.5 218.1
29 Ziga Jelar Słowenia 125.0 119.0 209.7
30 Klemens Murańka Polska 127.0 121.0 209.3
31 Severin Freund Niemcy 124.0   107.6
32 Karl Geiger Niemcy 123.5   107.4
33 Artti Aigro Estonia 123.0   106.0
34 Vladimir Zografski Bułgaria 124.0   105.2
35 Gregor Deschwanden Szwajcaria 122.5   103.6
36 Timi Zajc Słowenia 122.0   103.3
37 Thomas Aasen Markeng Norwegia 123.0   102.6
38 Daniel Huber Austria 121.5   102.2
39 Daiki Ito Japonia 123.0   102.1
40 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 121.0   102.0
41 Marius Lindvik Norwegia 118.5   98.4
42 Manuel Fettner Austria 121.0   98.2
43 Niko Kytosaho Finlandia 118.0   94.9
  Tomasz Pilch Polska 119.0   94.9
45 Cestmir Kozisek Czechy 118.0   93.4
46 Denis Kornilov Rosja 116.0   89.5
47 Tilen Bartol Słowenia 115.5   88.5
48 Sabirzhan Muminov Kazachstan 107.0   72.7
49 Viktor Polasek Czechy 103.0   63.3
50 Sergey Tkachenko Kazachstan 95.0   43.3
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich