Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
14.02.2021 - Zakopane (Polska) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 132.0 133.0 298.1
2 Anze Lanisek Słowenia 129.0 132.0 295.2
3 Robert Johansson Norwegia 125.0 142.0 293.8
4 Marius Lindvik Norwegia 125.0 136.5 292.6
5 Stefan Kraft Austria 131.0 131.5 290.2
6 Dawid Kubacki Polska 128.0 137.0 288.4
7 Daniel Andre Tande Norwegia 132.5 129.5 286.4
8 Keiichi Sato Japonia 134.0 128.0 286.0
9 Ryoyu Kobayashi Japonia 129.5 131.0 284.8
10 Daniel Huber Austria 132.0 129.5 284.5
11 Johann Andre Forfang Norwegia 127.0 131.5 283.2
12 Markus Eisenbichler Niemcy 130.5 133.0 283.0
13 Bor Pavlovcic Słowenia 130.5 128.0 281.3
14 Mikhail Nazarov Rosja 138.0 133.5 279.8
15 Philipp Aschenwald Austria 123.5 132.0 275.2
16 Domen Prevc Słowenia 127.0 126.0 273.0
17 Michael Hayboeck Austria 124.5 128.0 272.6
18 Naoki Nakamura Japonia 132.5 126.0 271.7
19 Klemens Murańka Polska 130.5 125.5 271.4
20 Gregor Deschwanden Szwajcaria 131.0 126.5 271.3
21 Simon Ammann Szwajcaria 133.0 129.5 269.9
22 Karl Geiger Niemcy 127.0 129.0 269.8
23 Kamil Stoch Polska 128.0 124.0 268.6
24 Martin Hamann Niemcy 129.5 124.5 266.8
25 Ulrich Wohlgenannt Austria 130.0 125.0 263.8
26 Denis Kornilov Rosja 126.5 123.5 262.8
27 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 126.0 125.0 261.4
28 Thomas Lackner Austria 127.5 119.0 256.4
29 Evgeniy Klimov Rosja 129.0 118.0 255.9
30 Pius Paschke Niemcy 126.0 119.5 253.3
31 Severin Freund Niemcy 128.0   130.1
32 Yukiya Sato Japonia 125.0   130.0
33 Piotr Żyła Polska 120.0   129.2
34 Tilen Bartol Słowenia 124.5   128.3
35 Timi Zajc Słowenia 125.0   126.0
  Jakub Wolny Polska 122.5   126.0
37 Paweł Wąsek Polska 124.0   124.5
38 Constantin Schmid Niemcy 122.0   124.3
39 Ziga Jelar Słowenia 123.0   122.0
40 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 123.5   121.9
41 Decker Dean USA 113.0   109.6
42 Alex Insam Włochy 110.5   107.8
43 Kevin Maltsev Estonia 115.0   107.1
44 Vladimir Zografski Bułgaria 109.0   95.9
45 Sabirzhan Muminov Kazachstan 102.0   89.5
46 Yevhen Marusiak Ukraina 101.5   88.3
47 Sergey Tkachenko Kazachstan 98.0   65.0
48 Jan Hoerl Austria DNS   DNS
49 Thomas Aasen Markeng Norwegia DNS   DNS
50 Andrzej Stękała Polska DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021

Kalendarium
Andreas Kofler
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich