Podwójne wejście - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
19.02.2021 - Rasnov (Rumunia) HS-97
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 94.0 98.5 257.9
2 Kamil Stoch Polska 92.5 97.5 256.3
3 Karl Geiger Niemcy 94.5 96.5 255.7
4 Dawid Kubacki Polska 95.5 95.0 255.6
5 Piotr Żyła Polska 93.0 96.0 253.4
6 Daniel Andre Tande Norwegia 92.5 96.5 253.3
7 Pius Paschke Niemcy 93.5 96.0 252.7
8 Manuel Fettner Austria 96.0 93.0 249.5
9 Daniel Tschofenig Austria 93.0 93.5 246.3
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 94.5 92.5 245.6
11 Robert Johansson Norwegia 92.0 96.0 243.1
12 Constantin Schmid Niemcy 94.0 90.5 241.6
13 Marius Lindvik Norwegia 91.0 94.0 240.8
14 Severin Freund Niemcy 92.5 94.0 237.9
15 Ziga Jelar Słowenia 92.0 89.0 237.2
16 Klemens Murańka Polska 93.0 89.5 236.7
17 Cene Prevc Słowenia 92.5 90.0 235.6
18 David Haagen Austria 91.0 93.0 234.5
19 Jakub Wolny Polska 93.5 85.5 233.9
20 Evgeniy Klimov Rosja 91.0 92.5 233.8
21 Vladimir Zografski Bułgaria 91.0 90.0 230.7
22 Andrzej Stękała Polska 90.5 90.0 230.3
  Ulrich Wohlgenannt Austria 92.0 87.5 230.3
24 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 90.0 89.0 224.2
25 Tilen Bartol Słowenia 91.0 88.0 223.5
26 Naoki Nakamura Japonia 90.0 87.0 223.4
27 Dominik Peter Szwajcaria 90.5 86.5 222.1
28 Jernej Presecnik Słowenia 89.0 86.0 220.9
29 Halvor Egner Granerud Norwegia 94.0 DSQ 126.1
30 Markus Eisenbichler Niemcy 92.0 DSQ 117.1
31 Paweł Wąsek Polska 89.5   110.2
32 Niklas Bachlinger Austria 88.5   108.9
33 Yukiya Sato Japonia 88.5   108.1
34 Martin Hamann Niemcy 90.0   107.9
  Anders Haare Norwegia 88.5   107.9
36 Keiichi Sato Japonia 88.5   107.1
37 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 87.0   106.4
38 Marco Woergoetter Austria 86.5   105.7
39 Simon Ammann Szwajcaria 88.5   104.6
40 Danil Vassilyev Kazachstan 85.0   100.3
41 Mikhail Maksimochkin Rosja 85.0   100.2
42 Daniel Andrei Cacina Rumunia 84.5   99.4
43 Mikhail Purtov Rosja 83.0   96.3
44 Sabirzhan Muminov Kazachstan 81.5   90.5
45 Alessandro Batby Francja 79.5   86.1
46 Yevhen Marusiak Ukraina 75.5   78.2
47 Valentin Foubert Francja DSQ   DSQ
48 Elias Medwed Austria DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodzących zawodach? Sprawdź kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich