Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
20.02.2021 - Rasnov (Rumunia) HS-97
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Norwegia Norwegia 968.7
2 Słowenia Słowenia 945.3
3 Austria Austria 924.6
4 Japonia Japonia 920.8
5 Niemcy Niemcy 875.8
6 Rosja Rosja 861.2
7 Polska Polska 856.9
8 Francja Francja 785.5
9 Rumunia Rumunia 334.3
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 97.0 96.5 259.0
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 94.0 96.0 249.7
3 Kamil Stoch Polska 94.0 95.0 249.4
4 Cene Prevc Słowenia 94.5 94.5 247.2
5 Nika Kriznar Słowenia 95.0 96.5 247.0
6 Dawid Kubacki Polska 94.0 95.0 246.2
7 Daniel Andre Tande Norwegia 92.0 95.5 245.8
8 Sara Takanashi Japonia 94.0 94.5 242.4
9 Manuel Fettner Austria 92.0 94.0 241.6
10 Karl Geiger Niemcy 91.0 96.0 241.4
11 Pius Paschke Niemcy 91.5 94.0 240.1
12 Ema Klinec Słowenia 94.0 92.0 236.8
13 Daniel Tschofenig Austria 91.0 92.0 235.3
14 Daniela Iraschko-Stolz Austria 96.0 87.0 233.0
15 Maren Lundby Norwegia 92.0 91.5 232.6
16 Silje Opseth Norwegia 93.0 90.0 231.3
17 Yukiya Sato Japonia 91.0 91.0 229.5
18 Evgenii Klimov Rosja 87.0 92.0 224.5
19 Irina Avvakumova Rosja 90.5 89.0 223.0
20 Eva Pinkelnig Austria 87.5 90.5 214.7
21 Ziga Jelar Słowenia 87.0 87.0 214.3
22 Julia Clair Francja 88.0 86.0 213.0
23 Roman Trofimov Rosja 86.0 86.0 207.5
24 Irma Makhinia Rosja 88.0 87.5 206.2
25 Anna Rupprecht Niemcy 88.0 85.0 205.6
26 Valentin Foubert Francja 88.5 80.5 201.8
27 Nozomi Maruyama Japonia 87.0 84.0 199.2
28 Anna Twardosz Polska 84.0 83.5 190.5
29 Josephine Pagnier Francja 83.5 83.5 190.3
30 Luisa Goerlich Niemcy 86.5 82.0 188.7
31 Alessandro Batby Francja 81.0 80.0 180.4
32 Kamila Karpiel Polska 82.0 75.5 170.8
33 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 81.0   95.4
34 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 81.5   90.5
35 Daniel Andrei Cacina Rumunia 80.0   89.8
36 Andreea Diana Trambitas Rumunia 68.0   58.6
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021

Kalendarium
Katja Markuta
Dziś urodziny obchodzą:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (piątek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
PŚ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
PŚ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
PŚ Titisee
seria próbna
16:15
PŚ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje
16:00
PŚ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar Świata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich