Dołącz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wejście: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
22
23
24
luty 2021
Najbliższe zawody
28.02.2021, godz. 09:00
Oberhof HS-100
FIS Cup K
20.02.2021 - Rasnov (Rumunia) HS-97
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Norwegia Norwegia 968.7
2 Słowenia Słowenia 945.3
3 Austria Austria 924.6
4 Japonia Japonia 920.8
5 Niemcy Niemcy 875.8
6 Rosja Rosja 861.2
7 Polska Polska 856.9
8 Francja Francja 785.5
9 Rumunia Rumunia 334.3
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 97.0 96.5 259.0
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 94.0 96.0 249.7
3 Kamil Stoch Polska 94.0 95.0 249.4
4 Cene Prevc Słowenia 94.5 94.5 247.2
5 Nika Kriznar Słowenia 95.0 96.5 247.0
6 Dawid Kubacki Polska 94.0 95.0 246.2
7 Daniel Andre Tande Norwegia 92.0 95.5 245.8
8 Sara Takanashi Japonia 94.0 94.5 242.4
9 Manuel Fettner Austria 92.0 94.0 241.6
10 Karl Geiger Niemcy 91.0 96.0 241.4
11 Pius Paschke Niemcy 91.5 94.0 240.1
12 Ema Klinec Słowenia 94.0 92.0 236.8
13 Daniel Tschofenig Austria 91.0 92.0 235.3
14 Daniela Iraschko-Stolz Austria 96.0 87.0 233.0
15 Maren Lundby Norwegia 92.0 91.5 232.6
16 Silje Opseth Norwegia 93.0 90.0 231.3
17 Yukiya Sato Japonia 91.0 91.0 229.5
18 Evgeniy Klimov Rosja 87.0 92.0 224.5
19 Irina Avvakumova Rosja 90.5 89.0 223.0
20 Eva Pinkelnig Austria 87.5 90.5 214.7
21 Ziga Jelar Słowenia 87.0 87.0 214.3
22 Julia Clair Francja 88.0 86.0 213.0
23 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 86.0 86.0 207.5
24 Irma Makhinia Rosja 88.0 87.5 206.2
25 Anna Rupprecht Niemcy 88.0 85.0 205.6
26 Valentin Foubert Francja 88.5 80.5 201.8
27 Nozomi Maruyama Japonia 87.0 84.0 199.2
28 Anna Twardosz Polska 84.0 83.5 190.5
29 Josephine Pagnier Francja 83.5 83.5 190.3
30 Luisa Goerlich Niemcy 86.5 82.0 188.7
31 Alessandro Batby Francja 81.0 80.0 180.4
32 Kamila Karpiel Polska 82.0 75.5 170.8
33 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 81.0   95.4
34 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 81.5   90.5
35 Daniel Andrei Cacina Rumunia 80.0   89.8
36 Andreea Diana Trambitas Rumunia 68.0   58.6
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021

Najbliższe zawody
27 lutego 2021 (sobota)
10:30
FIS Cup Oberhof
11:00
FIS Cup Oberhof
11:45
FIS Cup Oberhof
14:30
FIS Cup Oberhof
15:15
MŚ Oberstdorf
15:30
FIS Cup Oberhof
16:30
MŚ Oberstdorf
16:45
FIS Cup Oberhof
28 lutego 2021 (niedziela)
08:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna K
09:00
FIS Cup Oberhof
konkurs K
11:45
FIS Cup Oberhof
seria próbna M
12:15
FIS Cup Oberhof
konkurs M
15:30
MŚ Oberstdorf
seria próbna mix
17:00
MŚ Oberstdorf
konkurs mix
1 marca 2021 (poniedziałek)
17:00
MŚ Oberstdorf
trening K
2 marca 2021 (wtorek)
16:30
MŚ Oberstdorf
seria próbna K
18:00
MŚ Oberstdorf
kwalifikacje K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
23:00
Eurosport 2 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
jutro
00:30
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
jutro
04:15
Eurosport 2 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
jutro
06:15
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
jutro
11:00
Eurosport 2 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
jutro
16:00
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
LIVE
jutro
16:50
Eurosport
Player
Mistrzostwa świata - Oberstdorf | Konkurs drużyn mieszanych, HS 106
(całość, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
LIVE
jutro
18:45
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
LIVE
jutro
22:30
Eurosport 2 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie MŚ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich