Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
07.02.2021 - Klingenthal (Niemcy) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 136.0 140.5 288.5
2 Bor Pavlovcic Słowenia 140.0 146.0 287.8
3 Markus Eisenbichler Niemcy 138.0 141.5 285.7
4 Robert Johansson Norwegia 140.5 138.5 280.1
5 Yukiya Sato Japonia 141.0 144.5 278.7
6 Kamil Stoch Polska 138.0 137.0 277.8
7 Dawid Kubacki Polska 138.5 146.0 275.8
8 Keiichi Sato Japonia 140.0 134.5 270.8
9 Anze Lanisek Słowenia 138.0 142.5 264.6
10 Martin Hamann Niemcy 135.0 138.0 263.8
11 Jan Hoerl Austria 138.5 138.0 263.6
12 Daniel Andre Tande Norwegia 136.5 137.0 258.1
13 Ryoyu Kobayashi Japonia 137.0 137.5 257.9
14 Pius Paschke Niemcy 138.0 133.0 257.0
15 Philipp Aschenwald Austria 137.5 136.0 256.1
16 Stefan Kraft Austria 134.0 134.0 252.5
17 Piotr Żyła Polska 128.0 135.5 245.9
18 Andrzej Stękała Polska 132.0 127.5 240.0
19 Mikhail Nazarov Rosja 135.5 132.0 238.3
20 Jakub Wolny Polska 134.0 128.5 237.2
21 Severin Freund Niemcy 134.5 131.0 236.3
22 Constantin Schmid Niemcy 131.0 127.0 236.1
23 Naoki Nakamura Japonia 134.5 126.5 234.5
24 Manuel Fettner Austria 126.5 131.0 233.9
25 Gregor Deschwanden Szwajcaria 135.0 127.5 232.3
26 Tilen Bartol Słowenia 127.5 130.0 231.4
27 Daniel Huber Austria 130.0 128.0 229.6
28 Thomas Aasen Markeng Norwegia 130.0 126.0 227.2
29 Timi Zajc Słowenia 133.0 113.0 207.7
30 Domen Prevc Słowenia 136.0 DSQ 129.7
31 Vladimir Zografski Bułgaria 128.0   105.2
32 Michael Hayboeck Austria 127.5   104.0
33 Ziga Jelar Słowenia 124.5   102.9
34 Thomas Lackner Austria 126.5   102.6
35 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 118.5   102.4
36 Klemens Murańka Polska 121.5   102.0
37 Tomasz Pilch Polska 120.0   100.9
38 Karl Geiger Niemcy 123.5   99.9
39 Simon Ammann Szwajcaria 120.0   99.2
40 Niko Kytosaho Finlandia 123.5   98.3
41 Antti Aalto Finlandia 118.0   95.5
42 Johann Andre Forfang Norwegia 119.0   90.8
43 Denis Kornilov Rosja 121.0   90.3
44 Cestmir Kozisek Czechy 114.0   82.8
45 Artti Aigro Estonia 110.0   68.4
46 Viktor Polasek Czechy 108.5   66.9
47 Sabirzhan Muminov Kazachstan 98.0   59.3
48 Sergey Tkachenko Kazachstan 103.0   52.4
49 Daiki Ito Japonia DNS   DNS
50 Marius Lindvik Norwegia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021

Kalendarium
Maksim Sergeev
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodzących zawodach? Sprawdź kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich