Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
30.01.2021 - Willingen (Niemcy) HS-147
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 147.5 145.5 285.5
2 Daniel Andre Tande Norwegia 145.0 140.5 276.6
3 Kamil Stoch Polska 142.5 135.5 272.2
4 Bor Pavlovcic Słowenia 144.5 136.5 268.4
5 Dawid Kubacki Polska 138.5 140.0 260.7
6 Marius Lindvik Norwegia 132.5 137.5 256.8
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 138.0 134.5 254.8
8 Markus Eisenbichler Niemcy 137.5 139.5 252.8
9 Piotr Żyła Polska 130.5 141.0 251.1
10 Anze Lanisek Słowenia 137.0 135.0 248.2
11 Karl Geiger Niemcy 125.5 142.0 247.3
12 Simon Ammann Szwajcaria 137.0 132.5 244.7
13 Robert Johansson Norwegia 132.0 139.5 244.5
14 Philipp Aschenwald Austria 133.5 132.5 241.3
15 Daniel Huber Austria 125.0 142.5 237.8
16 Keiichi Sato Japonia 133.0 125.0 231.1
17 Jakub Wolny Polska 127.0 138.0 227.9
18 Ziga Jelar Słowenia 130.0 129.0 227.8
19 Gregor Deschwanden Szwajcaria 128.0 134.0 226.0
20 Andrzej Stękała Polska 127.0 132.5 224.6
21 Michael Hayboeck Austria 128.0 128.0 224.0
22 Mikhail Nazarov Rosja 133.0 125.5 223.5
23 Stefan Kraft Austria 123.0 129.0 222.4
24 Pius Paschke Niemcy 125.5 130.5 219.8
25 Vladimir Zografski Bułgaria 138.5 117.0 216.5
26 Naoki Nakamura Japonia 129.5 128.5 215.4
27 Yukiya Sato Japonia 124.5 127.0 212.7
28 Anders Haare Norwegia 126.0 125.0 210.3
29 Daiki Ito Japonia 131.5 116.0 201.4
30 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 123.5 118.0 199.4
31 Constantin Schmid Niemcy 125.0   102.4
32 Klemens Murańka Polska 125.0   102.2
33 Martin Hamann Niemcy 122.0   101.3
34 Aleksander Zniszczoł Polska 124.5   101.1
35 Maximilian Steiner Austria 127.5   100.3
36 Antti Aalto Finlandia 127.0   99.6
37 Severin Freund Niemcy 118.0   99.1
38 Niklas Bachlinger Austria 124.5   97.4
39 Jan Hoerl Austria 119.0   97.0
40 Denis Kornilov Rosja 125.0   96.4
41 Alex Insam Włochy 125.5   95.9
42 Timi Zajc Słowenia 119.0   89.4
43 Tilen Bartol Słowenia 116.0   88.6
44 Andreas Schuler Szwajcaria 117.0   88.1
45 Johann Andre Forfang Norwegia 112.5   87.1
46 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 121.5   85.2
47 Cestmir Kozisek Czechy 120.5   80.7
48 Niko Kytosaho Finlandia 104.0   63.6
49 Vojtech Stursa Czechy 106.5   62.9
50 Artti Aigro Estonia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021

Kalendarium
Yuki Ito
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich