Dołącz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wejście: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
22
23
24
luty 2021
Najbliższe zawody
27.02.2021, godz. 11:45
Oberhof HS-100
FIS Cup K
20.12.2020 - Engelberg (Szwajcaria) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 141.5 135.5 305.4
2 Markus Eisenbichler Niemcy 134.0 137.5 303.7
3 Piotr Żyła Polska 132.5 127.5 296.2
4 Anze Lanisek Słowenia 132.0 131.0 295.6
5 Pius Paschke Niemcy 131.0 133.0 294.1
6 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 132.5 135.0 293.8
7 Kamil Stoch Polska 137.0 127.5 293.4
8 Dawid Kubacki Polska 130.5 128.0 285.6
9 Yukiya Sato Japonia 135.5 121.5 284.8
10 Cene Prevc Słowenia 127.0 128.0 282.6
11 Robert Johansson Norwegia 126.5 125.5 279.0
12 Michael Hayboeck Austria 129.5 124.0 275.6
13 Daniel Huber Austria 139.5 121.0 275.2
14 Marius Lindvik Norwegia 126.0 125.5 274.9
15 Andrzej Stękała Polska 126.5 123.5 274.7
16 Ryoyu Kobayashi Japonia 126.0 131.0 272.0
17 Domen Prevc Słowenia 122.0 128.0 271.1
18 Niko Kytosaho Finlandia 125.0 131.5 270.9
19 Daniel Andre Tande Norwegia 121.5 129.5 269.0
20 Johann Andre Forfang Norwegia 124.0 130.5 268.9
21 Martin Hamann Niemcy 125.5 128.0 263.0
22 Klemens Murańka Polska 127.5 123.0 262.7
23 Antti Aalto Finlandia 124.5 124.0 260.1
24 Gregor Schlierenzauer Austria 123.0 124.0 259.6
25 Gregor Deschwanden Szwajcaria 122.0 125.5 259.0
26 Manuel Fettner Austria 121.0 125.0 252.2
27 Viktor Polasek Czechy 120.5 122.0 252.0
28 Artti Aigro Estonia 122.5 121.0 244.5
29 Cestmir Kozisek Czechy 121.5 114.0 236.1
30 Matthew Soukup Kanada 123.0 110.0 227.3
31 Naoki Nakamura Japonia 116.5   122.3
32 Andreas Wellinger Niemcy 117.0   120.5
33 Peter Prevc Słowenia 117.5   120.3
34 David Siegel Niemcy 121.0   119.7
35 Bor Pavlovcic Słowenia 120.5   119.4
36 Evgeniy Klimov Rosja 120.5   119.2
37 Junshiro Kobayashi Japonia 117.5   118.2
38 Philipp Aschenwald Austria 118.5   117.3
39 Severin Freund Niemcy 113.5   114.3
40 Rok Justin Słowenia 115.5   114.1
41 Constantin Schmid Niemcy 116.0   113.7
42 Danil Sadreev Rosja 113.0   111.5
43 Tilen Bartol Słowenia 109.5   110.1
44 Dominik Peter Szwajcaria 110.5   107.7
45 Daiki Ito Japonia 110.0   107.2
46 Keiichi Sato Japonia 113.0   106.0
47 Sander Vossan Eriksen Norwegia 111.0   105.5
48 Aleksander Zniszczoł Polska 108.0   104.3
49 Thomas Lackner Austria 104.0   98.8
50 Giovanni Bresadola Włochy 100.5   89.1
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021

Najbliższe zawody
27 lutego 2021 (sobota)
10:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening K
11:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna K
11:45
FIS Cup Oberhof
konkurs K
14:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening M
15:15
MŚ Oberstdorf
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna M
16:30
MŚ Oberstdorf
konkurs ind. M
16:45
FIS Cup Oberhof
konkurs M
28 lutego 2021 (niedziela)
08:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna K
09:00
FIS Cup Oberhof
konkurs K
11:45
FIS Cup Oberhof
seria próbna M
12:15
FIS Cup Oberhof
konkurs M
15:30
MŚ Oberstdorf
seria próbna mix
17:00
MŚ Oberstdorf
konkurs mix
1 marca 2021 (poniedziałek)
17:00
MŚ Oberstdorf
trening K
2 marca 2021 (wtorek)
16:30
MŚ Oberstdorf
seria próbna K
18:00
MŚ Oberstdorf
kwalifikacje K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
LIVE
dzisiaj
16:20
Eurosport
Player
MŚ | Oberstdorf | Konkurs indywidualny mężczyzn, HS 106
(całość, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
LIVE
dzisiaj
18:15
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
LIVE
dzisiaj
23:00
Eurosport 2 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
jutro
00:30
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
jutro
04:15
Eurosport 2 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
jutro
06:15
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
jutro
11:00
Eurosport 2 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
jutro
16:00
Eurosport 1 Mistrzostwa świata, Oberstdorf
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto zostanie MŚ panów na skoczni normalnej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Bor Pavlovcic
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Robert Johansson
inna skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich